Živě Fortuna Live Česká fotbalová 1.liga přenosy

Fortuna liga živě

 

SLEDUJTE ŽIVĚ: Fortuna Fotbalová liga 2018 — 2019 — sestřihy, tabulka, rozpisy

TABULKA ↓

Tabulka 1 ligy

 

Zpět na hlavní stránku◄

 

            FORTUNA:LIGA 2018/2019 los program online

 

1. kolo (20. – 23.7.2018)
Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko
1. FK Příbram – FK Teplice
FC Baník Ostrava – FK Jablonec
FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec – MFK Karviná
AC Sparta Praha – SFC Opava
SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha
FC FASTAV Zlín – FK Mladá Boleslav

2. kolo (27. – 30.7.2018)
1. FK Příbram – Bohemians Praha 1905
SK Slavia Praha – MFK Karviná
FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc
SFC Opava – FC FASTAV Zlín
FK Jablonec – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec
FK Teplice – FK Dukla Praha
1.FC Slovácko – FC Baník Ostrava

3. kolo (3. – 6.8.2018)
FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905
FC Baník Ostrava – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FK Mladá Boleslav
SK Slavia Praha – SFC Opava
FC FASTAV Zlín – FK Jablonec
SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec – FK Teplice
AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko

4. kolo (10. – 13.8.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC Baník Ostrava
1. FK Příbram – FK Dukla Praha
SFC Opava – FC Slovan Liberec
FK Teplice – AC Sparta Praha
1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
FC Viktoria Plzeň – FC FASTAV Zlín
FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha
FK Jablonec – MFK Karviná

5. kolo (17. – 20.8.2018)
FK Dukla Praha – 1.FC Slovácko
FC Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905
AC Sparta Praha – 1. FK Příbram
SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
FC FASTAV Zlín – FK Teplice
SK Slavia Praha – FK Jablonec
FK Mladá Boleslav – SFC Opava
MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň

6. kolo (24. – 27.8.2018)
FK Jablonec – SK Sigma Olomouc
1. FK Příbram – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha
SFC Opava – MFK Karviná
FK Teplice – SK Slavia Praha
FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – FK Dukla Praha
1.FC Slovácko – FC FASTAV Zlín

7. kolo (31.8. – 3.9.2018)
AC Sparta Praha – FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava
SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905
FC FASTAV Zlín – 1. FK Příbram
SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná – 1.FC Slovácko
FK Mladá Boleslav – FK Teplice
SFC Opava – FK Jablonec

8. kolo (14. – 17.9.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC FASTAV Zlín
1. FK Příbram – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
FK Dukla Praha – FC Slovan Liberec
FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
FC Viktoria Plzeň – SFC Opava
FK Teplice – MFK Karviná
1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

9. kolo (21. – 24.9.2018)
AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec
SK Sigma Olomouc – FK Dukla Praha
FC FASTAV Zlín – FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905
MFK Karviná – 1. FK Příbram
FK Mladá Boleslav – 1.FC Slovácko
SFC Opava – FK Teplice
FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň

10. kolo (28.9. – 1.10.2018)
Bohemians Praha 1905 – MFK Karviná
1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
FK Dukla Praha – FC FASTAV Zlín
FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc
FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha
FK Teplice – FK Jablonec
1.FC Slovácko – SFC Opava

11. kolo (5. – 8.10.2018)
SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
FC FASTAV Zlín – FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FK Dukla Praha
FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
SFC Opava – Bohemians Praha 1905
FK Jablonec – 1.FC Slovácko
FC Viktoria Plzeň – FK Teplice

12. kolo (19. – 22.10.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň
1. FK Příbram – FK Jablonec
FC Baník Ostrava – MFK Karviná
FK Dukla Praha – SFC Opava
FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav
SK Sigma Olomouc – FC FASTAV Zlín
1.FC Slovácko – FK Teplice

13. kolo (26. – 29.10.2018)
FC FASTAV Zlín – AC Sparta Praha
SK Slavia Praha – FK Dukla Praha
MFK Karviná – SK Sigma Olomouc
FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905
SFC Opava – 1. FK Příbram
FK Jablonec – FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň – 1.FC Slovácko
FK Teplice – FC Baník Ostrava

14. kolo (2. – 5.11.2018)
Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
1. FK Příbram – 1.FC Slovácko
FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – SFC Opava
FC FASTAV Zlín – MFK Karviná

15. kolo (9. – 12.11.2018)
SK Slavia Praha – FC FASTAV Zlín
MFK Karviná – AC Sparta Praha
FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha
SFC Opava – FC Baník Ostrava
FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
FC Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram
FK Teplice – SK Sigma Olomouc
1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec

16. kolo (23. – 26.11.2018)
Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram
MFK Karviná – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
FC FASTAV Zlín – SFC Opava
AC Sparta Praha – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha – FK Teplice
FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko

17. kolo (30.11. – 3.12.2018)
Bohemians Praha 1905 – FK Dukla Praha
1. FK Příbram – FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – MFK Karviná
SFC Opava – SK Slavia Praha
FK Jablonec – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc
FK Teplice – FC Slovan Liberec
1.FC Slovácko – AC Sparta Praha

18. kolo (7. – 10.12.2018)
FC Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905
FK Dukla Praha – 1. FK Příbram
FC Slovan Liberec – SFC Opava
AC Sparta Praha – FK Teplice
SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko
FC FASTAV Zlín – FC Viktoria Plzeň
SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
MFK Karviná – FK Jablonec

19. kolo (14. – 17.12.2018)
FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc
Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec
1. FK Příbram – AC Sparta Praha
FK Jablonec – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – FK Dukla Praha
FK Teplice – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – MFK Karviná
SFC Opava – FK Mladá Boleslav

20. kolo (8. – 11.2.2019)
SK Sigma Olomouc – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – 1. FK Příbram
AC Sparta Praha – Bohemians Praha 1905
MFK Karviná – SFC Opava
SK Slavia Praha – FK Teplice
FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
FC FASTAV Zlín – 1.FC Slovácko
FK Dukla Praha – FC Baník Ostrava

21. kolo (15. – 18.2.2019)
FK Dukla Praha – AC Sparta Praha
FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc
1. FK Příbram – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – MFK Karviná
FK Teplice – FK Mladá Boleslav
FK Jablonec – SFC Opava

22. kolo (22. – 25.2.2019)
FC FASTAV Zlín – Bohemians Praha 1905
SK Sigma Olomouc – 1. FK Příbram
FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha
AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
SFC Opava – FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná – FK Teplice
SK Slavia Praha – 1.FC Slovácko

23. kolo (1. – 4.3.2019)
FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
FK Dukla Praha – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – FC FASTAV Zlín
1. FK Příbram – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
FK Teplice – SFC Opava
FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec

24. kolo (8. – 11.3.2019)
SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
MFK Karviná – Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram
FC FASTAV Zlín – FK Dukla Praha
SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň
FK Jablonec – FK Teplice
SFC Opava – 1.FC Slovácko

25. kolo (15. – 18.3.2019)
AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc
FC Slovan Liberec – FC FASTAV Zlín
FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
FK Dukla Praha – MFK Karviná
1. FK Příbram – SK Slavia Praha
Bohemians Praha 1905 – SFC Opava
1.FC Slovácko – FK Jablonec
FK Teplice – FC Viktoria Plzeň

26. kolo (29.3. – 1.4.2019)
FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905
FK Jablonec – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FC Baník Ostrava
SFC Opava – FK Dukla Praha
SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
FC FASTAV Zlín – SK Sigma Olomouc
FK Teplice – 1.FC Slovácko

27. kolo (5. – 8.4.2019)
AC Sparta Praha – FC FASTAV Zlín
FK Dukla Praha – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav
1. FK Příbram – SFC Opava
FC Slovan Liberec – FK Jablonec
1.FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava – FK Teplice

28. kolo (12. – 15.4.2019)
FK Teplice – Bohemians Praha 1905
1.FC Slovácko – 1. FK Příbram
FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava
FK Jablonec – FK Dukla Praha
FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
SFC Opava – SK Sigma Olomouc
MFK Karviná – FC FASTAV Zlín

29. kolo (19. – 22.4.2019)
FC FASTAV Zlín – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – MFK Karviná
FK Dukla Praha – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – SFC Opava
Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
1. FK Příbram – FC Viktoria Plzeň
SK Sigma Olomouc – FK Teplice
FC Slovan Liberec – 1.FC Slovácko

30. kolo (26. – 29.4.2019)
1.FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
FK Teplice – 1. FK Příbram
FK Jablonec – FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha
MFK Karviná – FC Slovan Liberec
SFC Opava – AC Sparta Praha
SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc
FK Mladá Boleslav – FC FASTAV Zlín

Related posts

Leave a Comment