Živě Fortuna Live Česká fotbalová 1.liga přenosy

SLEDUJTE ŽIVĚ: Fortuna Fotbalová liga 2018 — 2019 — sestřihy, tabulka, rozpisy

TABULKA ↓

Tabulka Fortuna Live KLIKNUTÍM ZDE◄

  Fortuna liga nadstavba online , program , výsledky 2018/19  zde 

Zpět na hlavní stránku◄

         Fortuna liga živě na Tv Tipsport  zde 

      Fortuna liga živě na Fortuna TV zde

30. kolo

27.04. 17:00 FK Mladá Boleslav – Fastav Zlín Živě

27.04. 17:00 1. FC Slovácko – Bohemians 1905 Živě

27.04. 17:00 FK Teplice – 1. FK Příbram Živě

27.04. 17:00 Slavia Praha – Sigma Olomouc Živě

27.04. 17:00 MFK Karviná – Slovan Liberec Živě

27.04. 17:00 FK Jablonec – Baník Ostrava živě

27.04. 17:00 Viktoria Plzeň – Dukla Praha Živě

27.04. 17:00 Slavia Praha – Sigma Olomouc Živě

27.04. 17:00 SFC Opava – Sparta Praha Živě

 

            FORTUNA:LIGA 2018/2019 los program online

 

1. kolo (20. – 23.7.2018)
Bohemians Praha 1905 – 1.FC Slovácko
1. FK Příbram – FK Teplice
FC Baník Ostrava – FK Jablonec
FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec – MFK Karviná
AC Sparta Praha – SFC Opava
SK Sigma Olomouc – SK Slavia Praha
FC FASTAV Zlín – FK Mladá Boleslav

2. kolo (27. – 30.7.2018)
1. FK Příbram – Bohemians Praha 1905
SK Slavia Praha – MFK Karviná
FK Mladá Boleslav – SK Sigma Olomouc
SFC Opava – FC FASTAV Zlín
FK Jablonec – AC Sparta Praha
FC Viktoria Plzeň – FC Slovan Liberec
FK Teplice – FK Dukla Praha
1.FC Slovácko – FC Baník Ostrava

3. kolo (3. – 6.8.2018)
FK Dukla Praha – Bohemians Praha 1905
FC Baník Ostrava – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FK Mladá Boleslav
SK Slavia Praha – SFC Opava
FC FASTAV Zlín – FK Jablonec
SK Sigma Olomouc – FC Viktoria Plzeň
FC Slovan Liberec – FK Teplice
AC Sparta Praha – 1.FC Slovácko

4. kolo (10. – 13.8.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC Baník Ostrava
1. FK Příbram – FK Dukla Praha
SFC Opava – FC Slovan Liberec
FK Teplice – AC Sparta Praha
1.FC Slovácko – SK Sigma Olomouc
FC Viktoria Plzeň – FC FASTAV Zlín
FK Mladá Boleslav – SK Slavia Praha
FK Jablonec – MFK Karviná

5. kolo (17. – 20.8.2018)
FK Dukla Praha – 1.FC Slovácko
FC Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905
AC Sparta Praha – 1. FK Příbram
SK Sigma Olomouc – FC Baník Ostrava
FC FASTAV Zlín – FK Teplice
SK Slavia Praha – FK Jablonec
FK Mladá Boleslav – SFC Opava
MFK Karviná – FC Viktoria Plzeň

6. kolo (24. – 27.8.2018)
FK Jablonec – SK Sigma Olomouc
1. FK Příbram – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – AC Sparta Praha
SFC Opava – MFK Karviná
FK Teplice – SK Slavia Praha
FC Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – FK Dukla Praha
1.FC Slovácko – FC FASTAV Zlín

7. kolo (31.8. – 3.9.2018)
AC Sparta Praha – FK Dukla Praha
FC Slovan Liberec – FC Baník Ostrava
SK Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905
FC FASTAV Zlín – 1. FK Příbram
SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná – 1.FC Slovácko
FK Mladá Boleslav – FK Teplice
SFC Opava – FK Jablonec

8. kolo (14. – 17.9.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC FASTAV Zlín
1. FK Příbram – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – AC Sparta Praha
FK Dukla Praha – FC Slovan Liberec
FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
FC Viktoria Plzeň – SFC Opava
FK Teplice – MFK Karviná
1.FC Slovácko – SK Slavia Praha

9. kolo (21. – 24.9.2018)
AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec
SK Sigma Olomouc – FK Dukla Praha
FC FASTAV Zlín – FC Baník Ostrava
SK Slavia Praha – Bohemians Praha 1905
MFK Karviná – 1. FK Příbram
FK Mladá Boleslav – 1.FC Slovácko
SFC Opava – FK Teplice
FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň

10. kolo (28.9. – 1.10.2018)
Bohemians Praha 1905 – MFK Karviná
1. FK Příbram – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – SK Slavia Praha
FK Dukla Praha – FC FASTAV Zlín
FC Slovan Liberec – SK Sigma Olomouc
FC Viktoria Plzeň – AC Sparta Praha
FK Teplice – FK Jablonec
1.FC Slovácko – SFC Opava

11. kolo (5. – 8.10.2018)
SK Sigma Olomouc – AC Sparta Praha
FC FASTAV Zlín – FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FK Dukla Praha
FK Mladá Boleslav – FC Baník Ostrava
SFC Opava – Bohemians Praha 1905
FK Jablonec – 1.FC Slovácko
FC Viktoria Plzeň – FK Teplice

12. kolo (19. – 22.10.2018)
Bohemians Praha 1905 – FC Viktoria Plzeň
1. FK Příbram – FK Jablonec
FC Baník Ostrava – MFK Karviná
FK Dukla Praha – SFC Opava
FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – FK Mladá Boleslav
SK Sigma Olomouc – FC FASTAV Zlín
1.FC Slovácko – FK Teplice

13. kolo (26. – 29.10.2018)
FC FASTAV Zlín – AC Sparta Praha
SK Slavia Praha – FK Dukla Praha
MFK Karviná – SK Sigma Olomouc
FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905
SFC Opava – 1. FK Příbram
FK Jablonec – FC Slovan Liberec
FC Viktoria Plzeň – 1.FC Slovácko
FK Teplice – FC Baník Ostrava

14. kolo (2. – 5.11.2018)
Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
1. FK Příbram – 1.FC Slovácko
FC Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav
AC Sparta Praha – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – SFC Opava
FC FASTAV Zlín – MFK Karviná

15. kolo (9. – 12.11.2018)
SK Slavia Praha – FC FASTAV Zlín
MFK Karviná – AC Sparta Praha
FK Mladá Boleslav – FK Dukla Praha
SFC Opava – FC Baník Ostrava
FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
FC Viktoria Plzeň – 1. FK Příbram
FK Teplice – SK Sigma Olomouc
1.FC Slovácko – FC Slovan Liberec

16. kolo (23. – 26.11.2018)
Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram
MFK Karviná – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav
FC FASTAV Zlín – SFC Opava
AC Sparta Praha – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – FC Viktoria Plzeň
FK Dukla Praha – FK Teplice
FC Baník Ostrava – 1.FC Slovácko

17. kolo (30.11. – 3.12.2018)
Bohemians Praha 1905 – FK Dukla Praha
1. FK Příbram – FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – MFK Karviná
SFC Opava – SK Slavia Praha
FK Jablonec – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – SK Sigma Olomouc
FK Teplice – FC Slovan Liberec
1.FC Slovácko – AC Sparta Praha

18. kolo (7. – 10.12.2018)
FC Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905
FK Dukla Praha – 1. FK Příbram
FC Slovan Liberec – SFC Opava
AC Sparta Praha – FK Teplice
SK Sigma Olomouc – 1.FC Slovácko
FC FASTAV Zlín – FC Viktoria Plzeň
SK Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
MFK Karviná – FK Jablonec

19. kolo (14. – 17.12.2018)
FC Baník Ostrava – SK Sigma Olomouc
Bohemians Praha 1905 – FC Slovan Liberec
1. FK Příbram – AC Sparta Praha
FK Jablonec – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – FK Dukla Praha
FK Teplice – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – MFK Karviná
SFC Opava – FK Mladá Boleslav

20. kolo (8. – 11.2.2019)
SK Sigma Olomouc – FK Jablonec
FC Slovan Liberec – 1. FK Příbram
AC Sparta Praha – Bohemians Praha 1905
MFK Karviná – SFC Opava
SK Slavia Praha – FK Teplice
FK Mladá Boleslav – FC Viktoria Plzeň
FC FASTAV Zlín – 1.FC Slovácko
FK Dukla Praha – FC Baník Ostrava

21. kolo (15. – 18.2.2019)
FK Dukla Praha – AC Sparta Praha
FC Baník Ostrava – FC Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – SK Sigma Olomouc
1. FK Příbram – FC FASTAV Zlín
FC Viktoria Plzeň – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – MFK Karviná
FK Teplice – FK Mladá Boleslav
FK Jablonec – SFC Opava

22. kolo (22. – 25.2.2019)
FC FASTAV Zlín – Bohemians Praha 1905
SK Sigma Olomouc – 1. FK Příbram
FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha
AC Sparta Praha – FC Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
SFC Opava – FC Viktoria Plzeň
MFK Karviná – FK Teplice
SK Slavia Praha – 1.FC Slovácko

23. kolo (1. – 4.3.2019)
FC Slovan Liberec – AC Sparta Praha
FK Dukla Praha – SK Sigma Olomouc
FC Baník Ostrava – FC FASTAV Zlín
1. FK Příbram – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – SK Slavia Praha
1.FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
FK Teplice – SFC Opava
FC Viktoria Plzeň – FK Jablonec

24. kolo (8. – 11.3.2019)
SK Slavia Praha – FC Baník Ostrava
MFK Karviná – Bohemians Praha 1905
FK Mladá Boleslav – 1. FK Příbram
FC FASTAV Zlín – FK Dukla Praha
SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec
AC Sparta Praha – FC Viktoria Plzeň
FK Jablonec – FK Teplice
SFC Opava – 1.FC Slovácko

25. kolo (15. – 18.3.2019)
AC Sparta Praha – SK Sigma Olomouc
FC Slovan Liberec – FC FASTAV Zlín
FC Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
FK Dukla Praha – MFK Karviná
1. FK Příbram – SK Slavia Praha
Bohemians Praha 1905 – SFC Opava
1.FC Slovácko – FK Jablonec
FK Teplice – FC Viktoria Plzeň

26. kolo (29.3. – 1.4.2019)
FC Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905
FK Jablonec – 1. FK Příbram
MFK Karviná – FC Baník Ostrava
SFC Opava – FK Dukla Praha
SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec
FK Mladá Boleslav – AC Sparta Praha
FC FASTAV Zlín – SK Sigma Olomouc
FK Teplice – 1.FC Slovácko

27. kolo (5. – 8.4.2019)
AC Sparta Praha – FC FASTAV Zlín
FK Dukla Praha – SK Slavia Praha
SK Sigma Olomouc – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav
1. FK Příbram – SFC Opava
FC Slovan Liberec – FK Jablonec
1.FC Slovácko – FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava – FK Teplice

28. kolo (12. – 15.4.2019)
FK Teplice – Bohemians Praha 1905
1.FC Slovácko – 1. FK Příbram
FC Viktoria Plzeň – FC Baník Ostrava
FK Jablonec – FK Dukla Praha
FK Mladá Boleslav – FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha – AC Sparta Praha
SFC Opava – SK Sigma Olomouc
MFK Karviná – FC FASTAV Zlín

29. kolo (19. – 22.4.2019)
FC FASTAV Zlín – SK Slavia Praha
AC Sparta Praha – MFK Karviná
FK Dukla Praha – FK Mladá Boleslav
FC Baník Ostrava – SFC Opava
Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
1. FK Příbram – FC Viktoria Plzeň
SK Sigma Olomouc – FK Teplice
FC Slovan Liberec – 1.FC Slovácko

30. kolo (26. – 29.4.2019)
1.FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
FK Teplice – 1. FK Příbram
FK Jablonec – FC Baník Ostrava
FC Viktoria Plzeň – FK Dukla Praha
MFK Karviná – FC Slovan Liberec
SFC Opava – AC Sparta Praha
SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc
FK Mladá Boleslav – FC FASTAV Zlín

Na webu zivelive.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.