ŽIVĚ CSKA Moskva vs Viktoria Plzeň

Zde můžete sledovat fotbalové utkání CSKA Moskva vs Viktoria Plzeň živě live stream online

27.11 2018 18:55

27.11/ 18:55 CSKA Moskva vs Viktoria Plzeň ŽIVĚ

Liga mistrů má na programu další skupinové zápasy a my budeme sledovat hodně důležitý duel, tedy hodně důležitý pro plzeňskou Viktorii, která se představí na hřišti CSKA Moskva. Favoritem je ruský celek, ale uvidíme, jak to celé nakonec dopadne.

Úvodní zápas, který se hrál v Plzni, skončil remízou 2:2. Plzeň tehdy odehrála skvělý první poločas, ve kterém se dvakrát trefil Michael Krmenčík a Plzeň vedla 2:0. Ve druhém poločase ale nejdříve snížil Chalov a v 95. minutě z penalty vyrovnal Vlasič. Také dnes to tedy slibuje zajímavou fotbalovou bitvu.