Pro 1, 2018
85 Views

Živě Deontay Wilder vs. Tyson Fury

Written by

Zde můžete sledovat utkání D. Wilder – T. Fury živě

02.12. 4:00

Deontay Wilder vs. Tyson Fury ŽIVĚ

[adrotate banner=“2″]

V Los Angeles v USA je vše připraveno na souboj supertěžké hmotnostní kategorie mezi americkým obhájcem opasku organizace WBC Deontayom Wilderem a britským profesionálním boxerem Tysonem Furym. V pátek absolvovali oficiální vážení, Wilder měl 96,4 kilogramu, Fury 116,3. Zápas se v Staples Center koná v neděli brzy ráno středoevropského času.

Tisková konference se nesla v nervózním duchu. Boxeři se kromě slovní potyčky dostaly i do lehké fyzické, Fury si dokonce svlékl košili. „Byl jednoznačně vystrašený a pouze křičel. Je pod tlakem,“ citovala 30letého Brita agentura DPA.

„Je to klaun a bude další obětí na mém seznamu,“ uvedl jeho 33-letý americký soupeř. Ani jeden z boxerská obuv ve své profikariére zatím neokusil hořkost prohry. Wilder vyhrál všech svých 40 zápasů, Fury nenašel přemožitele v 27 soubojích.


Deontay Wilder (40-0, 39 KO)
Tyson Fury (27-0, 19 KO)

Zdroj 1

Box živě přenosy zde

Zdroj 2

Box živě

Zdroj 3

Onlajny

[adrotate banner=“2″]

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.

Article Categories:
Živé přenosy