Zde můžete sledovat fotbalové utkání (Liga mistrů )

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

INFORMACE O ZÁPASE :

Úvodní osmifinále skončilo remízou 1:1.

Anglický tým byl v prvním střetnutí s Katalánci lepším týmem. Dostal se do vedení zásluhou Williana v 62. minutě, nicméně Barcelona zabojovala a zásluhou Messiho srovnala v 75. minutě.

Chelsea FC

Anglický klub měl o poznání těžší skupinu. Narazil v ní na AS Řím, Atlético Madrid a Karabach. S 11 body a se skóre 16:8 prošla Chelsea do osmifinále z druhého místa. Ačkoliv mělo Chelsea stejný počet bodů jako první AS Řím, tak k remíze 3:3 doma a následnou prohrou na půdě italského celku 0:3 bylo rozhodnuto o postupu z druhé příčky.
FC Barcelona – skupinová fáze

Katalánský celek narazil ve své skupině na Juventus, Sporting Lisabon a řecký Olympiakos. Barcelona potvrdila roli favorita a vyhrála celou skupinu suverénně se 14 body a skóre 9:1. Pouze dvakrát španělský tým remizoval,j jinak vždy odešel vítězně. Zaváhal na půdě Juventusu a překvapivě i na půdě Olympiakosu, kde došlo k bezbrankovým remízám.