Živě Viktoria Plzeň – Dukla Praha

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Viktoria Plzeň živě

27.4. 17:00

Živě Viktoria Plzeň – Dukla Praha

FC Viktoria Plzeň živě

Obhájce titulu vstoupil do sezóny na první pohled malinko rozpačitě, ale bez přestávky vítězil. Dokázal totiž ovládat těsné zápasy a několikrát udržel skóre 1:0. Jediná bodová ztráta Západočechů se urodila v hlavním městě a direkt to byl vskutku tvrdý. Na Slavii totiž padli 0:4, což určitě nebylo to, co chtěli v souboji s jedním z hlavních rivalů předvést.

Plzeňský úkol je také pro letošek jasný, cílem číslo jedna je titul ve FORTUNA:LIZE! Jeho plnění se zatím nedá považovat za neúspěšné, Viktoriáni se totiž drží v těsném závěru za silným tandemem Slavie a Sparty. Los Ligy mistrů navíc splnil mnoha hráčům sen, do skupiny totiž inkasovali moskevské CSKA, AS Řím a především giganta Real Madrid! Do milionářské soutěže vstoupili ve středu domácím zápasem s ruským protivníkem.

Viktoria Plzeň živě zde

Viktoria Plzeň ŽIVĚ

Živé vysílání – O2 TV Sport

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.Po otevření odkazu opouštíte web živělive.cz