UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 program výsledky live stream

UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 je nadcházející událost smíšených bojových umění produkovaná šampionátem Ultimate Fighting Championship, která se bude konat 24. dubna 2021 ve VyStar Veterans Memorial Arena v Jacksonville na Floridě.

Program UFC 261: Usman vs. Masvidal 2

HLAVNÍ KARTA

Plná karta UFC 261

HLAVNÍ KARTA

UFC živě

Velterová váha Kamaru Usman (c) vs. Jorge Masvidal [A] Dámská sláma Zhang Weili (c) vs. Rose Namajunas [b] Dámská muší váha Valentina Ševčenko (c) vs. Jéssica Andrade [C] Střední váha Chris Weidman vs. Uriah Hall
Lehká těžká váha Anthony Smith vs. Jimmy Crute
Předběžná karta (ESPN / ESPN +)
Velterová váha Alex Oliveira vs. Randy Brown
Velterová váha Dwight Grant vs. Stefan Sekulić
Střední váha Karl Roberson vs. Brendan Allen
Předběžná předběžná karta (ESPN + / UFC Fight Pass)
Bantamová váha Danaa Batgerel vs. Kevin Natividad
Lehká váha Kazula Vargas vs. Rong Zhu
Muší váha Qileng Aori vs. Jeffrey Molina
Dámská sláma Na Liang vs. Ariane Carnelossi
Bantamová váha Jamey Simmons vs. Johnny Muñoz

Ultimate Fight Championship (UFC) je americká společnost, která provozuje elitní profesionální soutěž ve smíšených bojových uměních (Mixed martial arts, MMA), která obsahuje nejlepší špičkové bojovníky na světě a provozuje řadu akcí po celém světě. UFC má 12 váhových divizí a prosazuje jednotná pravidla pro MMA.

Rozdělení vah a šampioni
Související informace naleznete také v článku Seznam šampionů UFC.
Muži
Muší váha (52.2 kg – 56.7 kg)
Bantamová váha (56.7 kg – 61.2 kg)
Pérová váha (61.2 kg – 65.8 kg)
Lehká váha (65.8 kg – 70.3 kg)
Velterová váha (70.3 kg – 77.1 kg)
Střední váha (77.1 kg – 83.9 kg)
Polotěžká váha (83.9 kg – 93.0 kg)
Těžká váha (93.0 Muší váha Deiveson Figueiredo (c) vs. Brandon Moreno
Lehká váha Tony Ferguson vs. Charles Oliveira
Lehká váha Renato Moicano vs. Rafael Fiziev
Střední váha Ronaldo Souza vs. Kevin Holland
Těžká váha Junior dos Santos vs. Ciryl Gane
Předběžná karta
Dámská muší váha Andrea Lee vs. Gillian Robertson
Předběžná předběžná karta
Muší váha Gavin Tucker vs. Billy Quarantillo
Těžká váha Sergej Spivak vs. Jared Vanderaa kg – 120.2 kg)
Ženy
Slámová váha (do 52.2 kg)
Muší váha (52.2 kg – 56.7 kg)
Bantamová váha (56.7 kg – 61.2 kg)
Pérová váha (61.2 kg – 65.8 kg)

👊UFC Výsledky online !👊

Kde sledovat UFC ?

Nova Sport

Televize Nova umožňuje na svých kanálech Nova Sport 1 a Nova Sport 2 sledovat hlavní karty turnajů i s českým komentářem .Další možností je koukat se na webové stránce voyo.cz

Livestream  zápasy UFC na Pay-Per-View

PPV, nebo pokud chcete „platba za shlédnutí“, umožňuje sledovat konkrétní číslovaný turnaj. Cena za takové zhlédnutí turnaje se pohybuje mezi 25-30 dolarů

Online stream UFC Fight Pass

Díky placené službě UFC Fight Pass, máte možnost sledovat celé nečíslované turnaje a před-zápasové číslované turnaje. Zároveň máte díky této službě přístup k obsáhlé knihovně zápasů dalších organizací a dalším zajímavostem. Cena je podle délky předplatného, ​​pohybuje mezi 6-9 dolarů měsíčně.

Výsledky UFC 260: Stipe Miocic vs Francis Ngannou

Hlavní karta (Neděle, 4:00)
Heavyweight: Francis Ngannou porazil Stipe Miocic – KO (úder) 2. kolo, 0:56

Přemýšlíš, že si vsadíš na nějaký zápas? Získej 20 € vstupní bonus a využij šanci na bonus 4 000 € v Tipsportu!

Welterweight: Vicente Luque porazil Tyron Woodley – Submise (D’arce choke) 1. kolo, 3:56

Bantamweight: Sean O’Malley porazil Thomas Almeida – KO (úder) 3. kolo, 3:52

Flyweight: Miranda Maverick porazil Gillian Robertson – jednomyslné rozhodnutí (29-28 x2, and 30-27)

Lightweight: Jamie Mullarkey porazil Khama Worthy – KO (úder) 1. kolo, 0:46

Předzápasy

Catchweight (206.5-pounds): Alonzo Menifield porazil Fabio Cherant – Submise (Von Flue choke) 1. kolo, 1:11

Welterweight: Abubakar Nurmagomedov porazil Jared Gooden – jednomyslné rozhodnutí (30-27 x3)

Light Heavyweight: Michal Oleksiejczuk porazil Modestas Bukauskas – vícehlasé rozhodnutí (29-28, 28-29, and 29-28)

Featherweight: Omar Morales porazil Shane Young – jednomyslné rozhodnutí (30-27 x3)

Middleweight: Marc-Andre Barriault porazil Abu Azaitar – TKO (údery) 3.kolo, 4:56

Kompletní výsledky UFC 259: Jan Blachowicz vs Israel Adesanya

Hlavní karta (Neděle, 4:00)

Jan Blachowicz porazil Israel Adesanya – jednomyslné rozhodnutí (49-46, 49-45 x2)

Amanda Nunes porazil Megan Anderson – Submise (armbar) 1. kolo, 2:03

Aljamain Sterling porazil Petr Yan – diskvalifikace (nelegální koleno) 4. kolo, 4:29

Islám Makhachev porazil Drew Dober – Submise (arm-triangle) 3. kolo, 1:37

Aleksandar Rakic porazil Thiago Santos – jednomyslné rozhodnutí (29-28 x2, 30-27)

Predzápasy

Bantamweight: Dominick Cruz porazil Casey Kenney – vícehlasé rozhodnutí (28-29, 29-28, and 30-27)

Bantamweight: Kyler Philips porazil Song Yadong – jednomyslné rozhodnutí (29-28 x3)

Catchweight (127-pounds): Askar Askarov porazil Joseph Benavidez – jednomyslné rozhodnutí (30-27 x2, and 30-26)

Flyweight: Kai Kara-France porazil Rogerio Bontorin – TKO (údery) 1. kolo, 4:55

Flyweight:  Tim Elliott porazil Jordan Espinosa – jednomyslné rozhodnutí (30-27 x2, and 30-25)

Light Heavyweight:  Kennedy Nzechukwu porazil Carlos Ulberg – TKO (údery) 2. kolo, 3:19

Welterweight:  Sean Brady porazil Jake Matthews – Submise (arm-triangle) 3. kolo, 3:28

Strawweight:  Amanda Lemos porazil Livia Renata Souza – TKO (údery) 1. kolo, 3:39

Lightweight:  Uros Medic porazil Aalon Cruz – TKO (údery) 1. kolo, 1:40

Bantamweight:  Trevino Jones porazil Mario Bautista – TKO (údery) 2. kolo, 0:40

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.