Živé vysílání ČT4 SPORT

Živé vysílání ČT4 SPORT

čt 4 sport online, čt 4 sport živě, čt 4 online, čt live, čt program, čt online, vysílání tv zdarma

Sledujte: Čt 4 sport zdarma Zdarma Nabízíme: Fotbal, Hokej, Basket a Další živé Sporty Živé Sporty zdarma Live Online Živě vysílání Čt 4 zdarma Live Online Živě

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Klikněte pro sportovní přímé přenosy zdarma Live přenosy zde (hodně zdrojů kde najít přenos)

Živé vysílání ČT4 SPORT

Ms pro Slovensko zdeLIVE Jednotka – STV 1 online vysielanie

Ms pro Slovensko zde LIVE Dvojka – STV 2 online vysielanie

Čt 4 Sport. Čt4 poskytuje zdarma přímé přenosy ze sportovních akcí.

ČT4 SPORT sportovní program

ČT sport (dříve ČT4 Sport, ČT4) je sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 a vysílá přenosy ze sportovních akcí. Prvním velkým projektem se staly Zimní olympijské hry 2006 v Turíně, které přenášel také program ČT2. Vysílá nejdůležitější sportovní události, které jsou v České republice nejvíce sledovány. Ať se jedná o olympijské hry (zimní i letní), ale i různá mistrovství světa (v hokeji, fotbale a mnoho dalších).

Kanál je dostupný na pozemních (terestrických) sítích veřejnoprávního Multiplexu 1 a multiplexu 1a, v kabelových sítích, či na satelitní televizi. Konkrétně jej lze naladit na orbitální pozici 23,5 ° východně v paketu Skylink, dále na orbitální pozici 1 ° západně v paketech Digi TV a UPC Direct. Stanice ČT sport vysílá na satelitu na rozdíl od ČT24 pouze kódovaně.

V říjnu roku 2008 byla stanice přejmenována na ČT4, od 1. října 2012 na ČT sport. U příležitosti MS v hokeji 2012 ve Finsku a Švédsku byl jako druhý HD kanál České televize spuštěn ČT sport HD, který sdílel svůj obsah s kanálem ČT sport. V současné době (jaro 2018) tento kanál svůj program šíří přes satelit, v Regionální síti 7 , v Regionální síti 10, v Regionální síti 20 a v Přechodové síti 11.

zdroj wiki