Živé vysílání ČT4 SPORT

Živé vysílání ČT4 SPORT

čt 4 sport online, čt 4 sport živě, čt 4 online, čt live, čt program, čt online, vysílání tv zdarma

Sledujte: Čt 4 sport zdarma Zdarma Nabízíme: Fotbal, Hokej, Basket a Další živé Sporty Živé Sporty zdarma Live Online Živě vysílání Čt 4 zdarma Live Online Živě

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

📺ČT Sport online vysílání zde📺

Klikněte pro sportovní přímé přenosy zdarma Live přenosy zde (hodně zdrojů kde najít přenos)

Ms pro Slovensko zdeLIVE Jednotka – STV 1 online vysielanie

Ms pro Slovensko zde LIVE Dvojka – STV 2 online vysielanie

Čt 4 Sport. Čt4 poskytuje zdarma přímé přenosy ze sportovních akcí.

ČT4 SPORT sportovní program

ČT sport (dříve ČT4 Sport, ČT4) je sportovní televizní stanice veřejnoprávní České televize. Byla spuštěna 10. února 2006 a vysílá přenosy ze sportovních akcí. Prvním velkým projektem se staly Zimní olympijské hry 2006 v Turíně, které přenášel také program ČT2. Vysílá nejdůležitější sportovní události, které jsou v České republice nejvíce sledovány. Ať se jedná o olympijské hry (zimní i letní), ale i různá mistrovství světa (v hokeji, fotbale a mnoho dalších).

Kanál je dostupný na pozemních (terestrických) sítích veřejnoprávního Multiplexu 1 a multiplexu 1a, v kabelových sítích, či na satelitní televizi. Konkrétně jej lze naladit na orbitální pozici 23,5 ° východně v paketu Skylink, dále na orbitální pozici 1 ° západně v paketech Digi TV a UPC Direct. Stanice ČT sport vysílá na satelitu na rozdíl od ČT24 pouze kódovaně.

V říjnu roku 2008 byla stanice přejmenována na ČT4, od 1. října 2012 na ČT sport. U příležitosti MS v hokeji 2012 ve Finsku a Švédsku byl jako druhý HD kanál České televize spuštěn ČT sport HD, který sdílel svůj obsah s kanálem ČT sport. V současné době (jaro 2018) tento kanál svůj program šíří přes satelit, v Regionální síti 7 , v Regionální síti 10, v Regionální síti 20 a v Přechodové síti 11.

zdroj wiki