Real Madrid TV Live

Sledujete online Real Madrid TV Live

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Real Madrid TV online

Tip: Další Tv naleznete zde ZDE

TV online Živé vysílání ČT1 Živé vysílání ČT2 Živé vysílání ČT24 Živé vysílání Dajto Živé vysílání EUROSPORT Živé vysílání JOJ Plus Živé vysílání JOJ Živé vysílání STV 2 Živé vysílání STV 1 Živé vysílání Markíza Živé vysílání NOVA Živé vysílání TA3 Živé vysílání O2 TV Sport ČT4 SPORT

Real Madrid TV je digitální televizní kanál ze Španělska a nabízí Realům fanoušky exkluzivní rozhovory s hráči a zaměstnanci, plné zápasy, včetně všech zápasů La Liga.
Kanál se nachází ve středisku Ciudad Real Madrid ve Valdebebách, ve středisku vzdělávání v Realu Madrid a je k dispozici ve španělštině a angličtině.

Real Madrid CF (Real Madrid Club de Fútbol) je španělský fotbalový klub, hrající nejvyšší španělskou soutěž s názvem Primera división. Největšími rivaly Realu Madrid jsou Atlético Madrid a FC Barcelona. Kromě fotbalu má klub také sekce pro basketbal, tenis, stolní tenis a vodní pólo. Má přezdívku „bílý balet“.

Klub byl založen v roce 1902, ale právo nosit titul Real (královský) mu bylo uděleno až v roce 1920 králem Alfonsem XIII. Klub hraje na stadionu Santiago Bernabéu v Madridu, který byl postaven v roce 1947. Klubovou historii zdobí mnoho titulů. Real vyhrál dvanáctkrát Ligu mistrů UEFA (dříve Pohár mistrů evropských zemí), tedy vícekrát než kterýkoliv jiný fotbalový klub v celé Evropě. 18. prosince 2000 zvolila FIFA Real Madrid za nejlepší fotbalový klub 20. století.