TV Tipsport Živé přenosy

TV Tipsport Živé přenosy ze sportu

Sledujte přenosy na TV Tipsport live streamu dostupné stovky sportovních přenosů zdama, je jen na Vás jaký si vyberete.

TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa.

[adrotate banner=“2″]

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

TV Tipsport online

[adrotate banner=“3″]

Jak si mohu pustit TV Tipsport?
K jejímu sledování musíte mít uživatelské konto u Tipsportu. Pokud máte aktivní dočasné uživatelské konto, můžete sledovat přenosy pouze po dobu 7 dní. Po uplynutí této lhůty je třeba dokončit registraci Bonus 50 000 Kč + 150 Kč zdarma a získat trvalé konto, jinak nebudou přenosy přístupné.

Majitelům trvalého konta jsou videopřenosy dostupné vždy, pokud si v průběhu 30 dní vsadí alespoň za 30 Kč (platí pro všechny streamy s výjimkou 1. české fotbalové ligy).

Podmínka sledování streamů z 1. české fotbalové ligy: Přenosy z této soutěže můžete sledovat pouze v případě, že jste si vsadili v den zápasu nebo předchozí den (přičemž sázka může být v libovolné výši), anebo pokud máte na kontě zůstatek ve výši alespoň 100 Kč.

Jak sledovat TV Tipsport?
Stačí se přihlásit do internetového sázení na www.tipsport.cz, kliknout na sekci TV a vybrat si v programu zápas, který chcete sledovat. Přenosy, na které jsou k dispozici live kurzy, budou vysílány v sekci LIVE.

Pro sledování živých přenosů se nejdříve zaregistrujte. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!