Čvc 15, 2019
195 Views

Tenisový Turnaj mistryň 2020 program online

Written by

Turnaj mistryň, oficiálně WTA Finals  je každoročně pořádaný tenisový turnaj na konci sezóny pro nejlépe umístěné singlistky a deblové páry na žebříčku WTA. Po grandslamových turnajích představuje pátý nejdůležitější podnik ženského tenisu. Do roku 2013 byl hrán pod názvem WTA Tour Championships. Událost je považována za neoficiální mistrovství světa. Druhý závěrečný turnaj ženské sezóny WTA Elite Trophy vytvořil s turnajem mistryň kategorii Tour Championships.

Tenisový Turnaj mistryň  2020: program

Jistotu startu na Turnaj mistryň už mají také letošní grandslamové vítězky –  Naomi Ósakaová , Ashleigh Bartyová ,  Simona Halepová ,  Bianca Andreescuová ,Elena Svitolinová ,Karolína Plíšková a Petra Kvitová

Los tenisového Turnaje mistryň

Dvouhra:

Červená skupina:

Ashleigh Bartyová (1-Austr.), Naomi Ósakaová (3-Jap.), Petra Kvitová 6-ČR), Belinda Bencicová (7-Švýc.).

Fialová skupina:

Karolína Plíšková (2-ČR), Simona Halepová (4-Rum.), Bianca Andreescuová (5-Kan.), Elina Svitolinová (8-Ukr.).

Čtyřhra

Červená skupina:

Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Ukr.), Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.), Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan), Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.).

Fialová skupina:

Barbora Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan), Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína), Krejčíková, Siniaková (6-ČR), Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína).

 

Program Turnaje mistryň v Šen-čenu (Čína):

Neděle: 10:30 Kvitová (6-ČR) – Ósakaová (3-Jap.), Bartyová (1-Austr.) – Bencicová (7-Švýc.), 12:30 Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) – Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína), Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) – Krejčíková, Siniaková (6-ČR).

Pondělí: 12:30 Karolína Plíšková (2-ČR) – Svitolinová (8-Ukr.), Halepová (4-Rum.) – Andreescuová (5-Kan.).

 

Soutěž čtyřhry : Krejčíková, Siniaková ,  Anna-Lena Grönefeldová , Demi Schuursová,  Strýcová s Hsieh,  Elise Mertensová, Aryna Sabalenková,  Tímea Babosová , Kristinou Mladenovicovou,  Gabriela Dabrowská , Yi-Fan Xu, Hao-Ching a Latisha Chanovy , Samantha Stosurová , Shuai Zhang.

Turnaj mistryň 2020 online přenosy

Kde sledovat Turnaj mistryň 2019  ?Živé  přenosy  můžete sledovat u sázkových kanceláří Tipsport, Fortuna .V televizi  vlastní  práva O2 TV.

🎾Tenisové výsledky  🎾 Tenis Program dnes  🎾 Tenis živě

 Turnaje mistryň – nejvíce titulů

Martina Navrátilová – 8 titulů

Serena Williamsová – 5 titulů

Steffi Graf – 5 titulů

Chris Evertová – 4 tituly

Monica Selešová – 3 tituly

Tenisový Turnaj mistryň 2019 výsledky

Neděle 27. října
Červená skupina – dvouhra
Ósakaová (3-Jap.) – Kvitová (6-ČR) 7:6 (7:1), 4:6, 6:4
Bartyová (1-Austr.) – Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 6:1, 6:2.

Fialová skupina – čtyřhra
Barbora Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) – Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 6:4, 4:6, 10:5
Krejčíková, Siniaková (6-ČR) – Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 6:4, 6:2.

Pondělí 28. října
Fialová skupina – dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) – Karolína Plíšková (2-ČR) 7:6 (14:12), 6:4
Halepová (4-Rum.) – Andreescuová (5-Kan.) 3:6, 7:6 (8:6), 6:3

Červená skupina – čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) – Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) 6:2, 5:7, 10:6
Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) – Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Ukr.) 7:5, 1:6, 10:7

Úterý 29. října
Červená skupina – dvouhra
Bertensová (9-Niz.) – Bartyová (1-Austr.) 3:6, 6:3, 6:4
Bencicová (7-Švýc.) – Kvitová (6-ČR) 6:3, 1:6, 6:4

Fialová skupina – čtyřhra
Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) – Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 4:6, 6:4, 10:5
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) – Krejčíková, Siniaková (6-ČR) 6:2, 1:6, 10:5

Středa 30. října
Fialová skupina – dvouhra
Karolína Plíšková (2-ČR) – Andreescuová (5-Kan.) 6:3 skreč
Svitolinová (8-Ukr.) – Halepová (4-Rum.) 7:5, 6:3

Červená skupina – čtyřhra
Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) – Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) 7:6 (7:5), 6:4
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) – Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 7:5, 6:2

Čtvrtek 31. října
Červená skupina – dvouhra
Bartyová (1-Austr.) – Kvitová (6-ČR) 6:4, 6:2
Bertensová (9-Niz.) – Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 0:1 skreč

Fialová skupina – čtyřhra
Krejčíková, Siniaková (6-ČR) – Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 3:6, 6:7 (9:7)
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) – Dabrowská, Sü I-fan (4-Kan./Čína) 6:2, 4:6, 11:9

Pátek 1. listopadu
Fialová skupina – dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) – Keninová (USA) 7:5, 7:6 (12:10)
Karolína Plíšková (2-ČR) – Halepová (5-Rum.) 6:2, 2:6, 6:4

Červená skupina – čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) – Mertensová, Sabalenková (1-Belg./Běl.) 4:6, 6:2, 10:5
Čchan Jüng-žan, Čchan Chao-čching (5-Tchaj-wan) – Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 2:6, 4:6

Sobota 2. listopadu
Semifinále – dvouhra
Svitolinová (8-Ukr.) – Bencicová (7-Švýc.) 5:7, 6:3, 4:1 skreč
Bartyová (1-Austr.) – Karolína Plíšková (2-ČR) 4:6, 6:2, 6:3

Semifinále – čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) – Stosurová, Čang Šuaj (7-Austr./Čína) 1:6, 6:4, 10:8
Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) – Grönefeldová, Schuursová (8-Něm./Niz.) 6:1, 6:2.

Neděle 3. listopadu
Finále – dvouhra
Bartyová (1-Austr.) – Svitolinová (8-Ukr.) 6:4, 6:3

Finále – čtyřhra
Babosová, Mladenovicová (3-Maď./Fr.) – Strýcová, Sie Šu-wej (2-ČR/Tchaj-wan) 6:1, 6:3

Tenisový Turnaj mistryň 2018 výsledky

Neděle 21. října
Bílá skupina:

Svitolinová (6-Ukr.) – Kvitová (4-ČR) 6:3, 6:3
Wozniacká (2-Dán.) – Karolína Plíšková (7-ČR) 2:6, 4:6

Pondělí 22. října
Červená skupina:
Stephensová (5-USA) – Ósakaová (3-Jap.) 7:5, 4:6, 6:1
Kerberová (1-Něm.) – Bertensová (8-Niz.) 6:1, 3:6, 4:6

Úterý 23. října
Bílá skupina:
Kvitová (4-ČR) – Wozniacká (2-Dán.) 5:7, 6:3, 2:6
Karolína Plíšková (7-ČR) – Svitolinová (6-Ukr.) 3:6, 6:2, 3:6

Středa 24. října
Červená skupina:
Kerberová (1-Něm.) – Ósakaová (3-Jap.) 6:4, 5:7, 6:4
Stephensová (5-USA) – Bertensová (8-Niz.) 7:6 (7:4), 2:6, 6:3

Čtvrtek 25. října
Bílá skupina:
Kvitová (4-ČR) – Karolína Plíšková (7-ČR) 3:6, 4:6
Svitolinová (6-Ukr.) – Wozniacká (2-Dán.) 5:7, 7:5, 6:3

Čtvrtfinále čtyřhry:
Sestini Hlaváčková, Strýcová (3-ČR) – Klepačová, Martínezová (8-Slovin./Šp.) 6:1, 6:2
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) – Peschkeová, Melicharová (7-ČR/USA) 6:1, 6:4

Pátek 26. října
Červená skupina:
Bertensová (8-Niz.) – Ósakaová (3-Jap.) 6:3 skreč
Stephensová (5-USA) – Kerberová (1-Něm.) 6:3, 6:3,

Čtvrtfinále čtyřhry:
Babosová, Mladenovicová (2-Maď./Fr.) – Dabrowská, Sü I-fan (5-Kan./Čína) 6:0, 6:2
Bartyová, Vandewegheová (6-Austr./USA) – Mertensová, Schuursová (4-Belg./Niz.) 6:1, 6:4

Sobota 27. října
Dvouhra – semifinále:
Svitolinová (5-Ukr.) – Bertensová (8-Niz.) 7:5, 6:7, 6:4
Stephensová (6-USA) – Kar. Plíšková (7-ČR) 0:6, 6:4, 6:1

Čtyřhra – semifinále:
Krejčíková, Siniaková (1-ČR) – Sestini Hlaváčková, Strýcová (3-ČR) 6:3, 6:2
Babosová, Mladenovicová (2-Maď./Fr.) – Bartyová, Vandewegheová (6-Austr./USA) 6:7 (5:7), 6:3, 10:8

Neděle 28. října
Čtyřhra – finále:
Babosová, Mladenovicová (2-Maď./Fr.) – Krejčíková, Siniaková (1-ČR) 6:4, 7:5.

Dvouhra – finále:
Svitolinová (5-Ukr.) – Stephensová (6-USA) 3:6, 6:2, 6:2

Article Categories:
Program · Tenis