Srp 5, 2019
401 Views

Slovenská Fortuna Liga na Huste TV

Written by

27. ročník nejvyšší slovenské fotbalové ligy Fortuna Ligy 2019/2020, odstartoval 20. července 2019 .
1. slovenská fotbalová liga je nejvyšší fotbalová soutěž na Slovensku. Od ročníku 1997/98 do 2001/02 (včetně) nesla název Mars superliga, od 2003/04 Corgoň liga (sponzorský název podle značky slovenského piva Corgoň) a od 1. července 2014 nese název Fortuna liga (podle sázkové kanceláře Fortuna).

Hraje se každý rok od léta do jara se zimní přestávkou. Účastní se jí 12 týmů, každý s každým hraje jednou na domácím hřišti a jednou na hřišti soupeře. Hraje se tak 22 ligových kol. Následuje nadstavbová část, ve které se tabulka rozděluje na skupinu o titul (prvních 6 týmů) a skupinu o udržení (posledních 6 týmů). První tým ve skupině o titul získává ligový titul. Zestupuje poslední tým ve skupině o udržení, 11. tým hraje baráž o udržení s 2. týmem druhé ligy.

 

Jak a kde sledovat Fortuna ligu živě?

Vysílací televizní práva na 1. slovenskou fotbalovou ligu zakoupila RTVS a Orange Sport . Hlavním sponzorem Fortuna ligy je právě sázková kancelář Fortuna , která poskytuje live stream ze všech zápasů slovenské fotbalové ligy.

Fotbalová Fortuna liga zdarma na Huste TV

Zápasy z Fortuna ligy si budete moci prohlédnout přes internetovou webovou stránku Huste.sk, která patří TV JOJ. Internetová televize Hustá TV odvysílá všechny zápasy Fortuna ligy sezóně 2019/2020 na své stránce živě a bezplatně.

ČERVENEC 2019
1.kolo

Zemplín Michalovce – MŠK Žilina
FK Senica – AS Trenčín
FK Pohronie – Slovan Bratislava
MFK Ružomberok – FC Nitra
Spartak Trnava – Škf Sereď
FC Zlaté Moravce – DAC Dunajská Streda

2.kolo

FC Nitra – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – MFK Ružomberok
Škf Sereď – FK Senica
Slovan Bratislava – Zemplín Michalovce
MŠK Žilina – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – FK Pohronie

SRPEN 2019
3.kolo

FK Senica – Slovan Bratislava
MŠK Žilina – AS Trenčín
MFK Ružomberok – FK Pohronie
FC Zlaté Moravce – Zemplín Michalovce
Spartak Trnava – FC Nitra
Škf Sereď – DAC Dunajská Streda

4.kolo

MFK Ružomberok – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Spartak Trnava
Zemplín Michalovce – FK Senica
FC Nitra – Škf Sereď

5.kolo

DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce
Škf Sereď – Slovan Bratislava
MŠK Žilina – FC Nitra
FC Zlaté Moravce – FK Pohronie
FK Senica – MFK Ružomberok
Spartak Trnava – AS Trenčín

6.kolo

FK Pohronie – AS Trenčín
Slovan Bratislava – MŠK Žilina
FK Senica – FC Zlaté Moravce
Zemplín Michalovce – Škf Sereď
MFK Ružomberok – Spartak Trnava
FC Nitra – DAC Dunajská Streda

7.kolo

MŠK Žilina – FK Senica
Spartak Trnava – Zemplín Michalovce
FC Zlaté Moravce – MFK Ružomberok
AS Trenčín – FC Nitra
DAC Dunajská Streda – Slovan Bratislava
Škf Sereď – FK Pohronie

ZÁŘÍ 2019
8.kolo

FK Senica – DAC Dunajská Streda
FC Zlaté Moravce – MŠK Žilina
FK Pohronie – FC Nitra
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – Škf Sereď
Zemplín Michalovce – AS Trenčín

9.kolo

MŠK Žilina – FK Pohronie
FC Nitra – Zemplín Michalovce
AS Trenčín – Slovan Bratislava
DAC Dunajská Streda – MFK Ružomberok
Škf Sereď – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – FK Senica

10.kolo

FK Senica – FK Pohronie
FC Zlaté Moravce – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – FC Nitra
Škf Sereď – AS Trenčín
Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok

OKTOBER 2019
11.kolo

MFK Ružomberok – Slovan Bratislava
FC Nitra – FK Senica
AS Trenčín – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Zemplín Michalovce
MŠK Žilina – Škf Sereď

12.kolo

FC Nitra – MFK Ružomberok
DAC Dunajská Streda – FC Zlaté Moravce
Škf Sereď – Spartak Trnava
AS Trenčín – FK Senica
MŠK Žilina – Zemplín Michalovce
Slovan Bratislava – FK Pohronie

13.kolo

Zemplín Michalovce – Slovan Bratislava
MFK Ružomberok – AS Trenčín
FK Senica – Škf Sereď
Spartak Trnava – MŠK Žilina
FC Zlaté Moravce – FC Nitra
FK Pohronie – DAC Dunajská Streda

LISTOPAD 2019
14.kolo

Slovan Bratislava – FK Senica
FK Pohronie – MFK Ružomberok
FC Nitra – Spartak Trnava
DAC Dunajská Streda – Škf Sereď
Zemplín Michalovce – FC Zlaté Moravce
AS Trenčín – MŠK Žilina

15.kolo

FC Zlaté Moravce – Slovan Bratislava
DAC Dunajská Streda – AS Trenčín
MŠK Žilina – MFK Ružomberok
Spartak Trnava – FK Pohronie
FK Senica – Zemplín Michalovce
Škf Sereď – FC Nitra

16.kolo

MFK Ružomberok – FK Senica
Slovan Bratislava – Škf Sereď
AS Trenčín – Spartak Trnava
FC Nitra – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – FC Zlaté Moravce

17.kolo

AS Trenčín – FK Pohronie
MŠK Žilina – Slovan Bratislava
FC Zlaté Moravce – FK Senica
Škf Sereď – Zemplín Michalovce
Spartak Trnava – MFK Ružomberok
Dunajská Streda – FC Nitra

PROSINEC 2016
18.kolo

FK Senica – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – FC Zlaté Moravce
FC Nitra – AS Trenčín
Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda
FK Pohronie – Škf Sereď

LEDEN 2020
ZIMNÍ PŘESTÁVKA

ÚNOR
19.kolo

DAC Dunajská Streda – FK Senica
MŠK Žilina – FC Zlaté Moravce
FC Nitra – FK Pohronie
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
Škf Sereď – MFK Ružomberok
AS Trenčín – Zemplín Michalovce

20.kolo

FK Pohronie – MŠK Žilina
Zemplín Michalovce – FC Nitra
Slovan Bratislava – AS Trenčín
MFK Ružomberok – DAC Dunajská Streda
FC Zlaté Moravce – Škf Sereď
FK Senica – Spartak Trnava

21.kolo

FK Pohronie – FK Senica
Spartak Trnava – FC Zlaté Moravce
MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda
FC Nitra – Slovan Bratislava
AS Trenčín – Škf Sereď
MFK Ružomberok – Zemplín Michalovce

BŘEZEN
22.kolo

Škf Sereď – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – MFK Ružomberok
FK Senica – FC Nitra
FC Zlaté Moravce – AS Trenčín
DAC Dunajská Streda – Spartak Trnava
Zemplín Michalovce – FK Pohronie

NÁSTAVBOVÁ ČÁST

 

Seznam vítězů Fortuna ligy

  • ŠK Slovan Bratislava 9 (1994, 1995, 1996, 1999, 2009, 2011, 2013, 2014, 2019)
  • MŠK Žilina 7 (2002, 2003, 2004, 2007, 2010, 2012, 2017)
  • 1. FC Košice 2 (1997, 1998)
  • FK Inter Bratislava 2 (2000, 2001)
  • FC Artmedia Petržalka 2 (2005, 2008)
  • AS Trenčín 2 (2015, 2016)
  • FC Spartak Trnava 1 (2018)
  • MFK Ružomberok 1 (2006)

 

Slovenská Fortuna liga 2019/2020 rozlosování a termíny

20. – 21. červenec 2019 → zápasy 1. kola / start podzimní části
14. – 16. prosinec 2019 → zápasy 18. kola / konec podzimní části
21. – 23. února 2020 → zápasy 19. kola / start jarní části
15. březen 2020 → zápasy 22. kola / konec základní části
21. -?. březen 2020 → zápasy nadstavbové části

Které týmy hrají Fortuna ligu 2019/2020?

ŠK Slovan Bratislava
FC DAC 1904 Dunajská Streda
MFK Ružomberok – S
MŠK Žilina
MFK Zemplín Michalovce
Škf Sereď
FC Spartak Trnava
FK Senica
FC Nitra
FC ViOn Zlaté Moravce
AS Trenčín
FK Pohronie

Article Categories:
Fotbal · Program