Skupina A: FC Sevilla, APOEL Nikósie, Karabach, Dudelange.

Skupina B: Dynamo Kyjev, FC Kodaň, Malmö, Lugano.

Skupina C: Basilej, Krasnodar, Getafe, Trabzonspor.

Skupina D: Sporting Lisabon, PSV Eindhoven, Rosenborg Trondheim, LASK Linec.

Skupina E: Lazio Řím, Celtic Glasgow, Rennes, Kluž.

Skupina F: Arsenal, Frankfurt, Lutych, Guimaraes.

Skupina G: FC Porto, Young Boys Bern, Feyenoord Rotterdam, Glasgow Rangers.

Skupina H: CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad, Espaňol Barcelona, Ferencváros Budapešť.

Skupina I: Wolfsburg, Gent, St. Etienne, Olexandrija.

Skupina J: AS Řím, Mönchengladbach, Istanbul Basaksehir, Wolfsberg.

Skupina K: Besiktas Istanbul, Braga, Wolverhampton, Slovan Bratislava.

Skupina L: Manchester United, Astana, Partizan Bělehrad, Alkmaar.

ŠK Slovan Bratislava (celým názvom Športový klub Slovan Bratislava futbal, a.s.), často označovaný len ako Slovan, je slovenský futbalový klub sídliaci v Bratislave. Je najúspešnejším klubom na Slovensku, s najvyšším počtom získaných trofejí. Vo federálnej lige odohral 48 ročníkov, najviac spomedzi slovenských tímov. V historickej tabuľke mu patrí tretie miesto za Spartou Praha a Slaviou Praha, ale pred Duklou Praha.

Založený bol v roku 1919 ako 1. ČsŠK Bratislava skupinou českých úradníkov. Prvým predsedom klubu sa stal policajný kapitán Richard Brunner. Premiérový titul prišiel v roku 1927, keď zvíťazil v amatérskych majstrovstvách Česko-Slovenska. Bol prvým slovenským klubom, ktorý pôsobil v profesionálnej československej súťaži. Počas takmer storočnej histórie prešiel klub viacerými zmenami názvu. Od roku 1953 nesie meno Slovan. Do sezóny 1984/85 bol posledným tímom, ktorý nikdy nevypadol z najvyššej súťaže.

Na domácej a medzinárodnej scéne získal celkovo 48 trofejí, čo predstavuje viac, ako ktorýkoľvek iný slovenský klub. Na svojom konte má 24 ligových titulov, 18 národných pohárov a 5 víťazstiev v slovenskom Superpohári. Najväčším úspechom je triumf v Pohári víťazov pohárov z roku 1969. Slovan vo finále v Bazileji porazil slávny FC Barcelona. Dodnes je jediným klubom z bývalého Česko-Slovenska, ktorý dokázal získať jednu z európskych trofejí. Zároveň sa stal prvým klubom z východnej Európy s víťazstvom v súťaži organizovanej Európskou futbalovou úniou.

ŠK Slovan Bratislava Naživo

ŠK Slovan Bratislava:
Slovan Bratislava je náš najúspešnejší klub s najvyšším počtom získaných trofejí, čo potvrdil aj v uplynulej sezóne, keď sa mu podarilo vyhrať slovenský pohár. Dlho bojoval aj o ligový titul, ale ten napokon pár kôl pred koncom po dlhých rokoch vybojoval rival z Trnavy. V lige obsadil Slovan v skupine o titul druhé miesto a tak štartuje aj v prvom predkole Európskej ligy. Prvú prekážku Slovan zvládol s prehľadom, keď vyradil moldavský FC Milsami Orhei v súčte oboch zápasov 9:2. Slovan úspešne vstúpil aj do nového ročníka Fortuna ligy, keď si poradil so Zlatými Moravcami 4:1.