FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň Sledujte živě online přenos

Kde sledovat sportovní přenosy zdarma na internetu ?

 

fotbal živě hokej živě tenis živě

FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň

Viktoria v loňské sezóně předvedla úchvatný podzim, po kterém téměř nikdo nepochyboval, že si dojde s velkým náskokem pro titul. Ovšem na jaře se stroj Pavla Vrby trochu zasekl, a tak z toho bylo ještě menší drama. Jenže pohár pro mistra opravdu putoval na zápas Čech.

V přípravě odehráli Plzeňští sedm utkání a až v generálce poznali hořkost porážky. Západočeši totiž odehráli poslední přátelské utkání s Dynamem Kyjev, které skončilo 0:2. Viktoria i v letošní sezóně může počítat se službami urostlého Michaela Krmenčíka, jenž bude obhajovat korunu pro krále střelců.

Zatímco Plzeň bude na loňskou sezónu vzpomínat, Dukla na ni bude chtít rychle zapomenout. Pražský celek do posledních kol bojoval o záchranu v nejvyšší soutěži a podařilo se mu to o pouhé dva bodu. Finiš týmu z hlavního města by lhororový, vždyť v posledních třech kolech nezískal ani bod.

V přípravě čekalo Duklu pět zápasů. Tři tým z hlavního města vyhrál a dva proti německým celkům nezvládl. Domácí celek si ke generálce pozval slavnou Herthu Berlín, na níž nestačil, ale výsledek 2:3 jistě bere. Hlavní hrozbou Dukly by měl být Jan Holenda. V přípravě překvapil také dvaadvacetiletý David Bezdička, jenž zaznamenal tři přesné zásahy.

FK Dukla Praha – FC Viktoria Plzeň

→→ Fotbal živě ←←

Nebo online můžete sledovat na portálu onlajny.com 

→→ Fotbal Onlajny zde ←←