Slavnostní zahájení olympijských her LOH Tokio 2021

Tokijské olympijské hry mají letos pokračovat, i když se budou řídit pokyny pro sociální distancování a minimálním počtem diváků.

Zahajovací ceremoniál olympijských her je vždy obdobím skvělých podívaných, součástí akce, která je klíčovou součástí celkového olympijského zážitku tak, jak se zdá, že jiné sportovní události neodpovídají.

Tokijské olympijské hry v roce 2020 (stále se jmenují 2020, i když je to v roce 2021) se zdají být jiné. Epický a ikonický olympijský stadion se stane globálním centrem zahajovacího ceremoniálu dlouho očekávaných japonských olympijských her.

Čeká na ně tvrdý čin. Zahajovací ceremoniál v Pekingu v roce 2008 byl jedním z nejdražších a vizuálně ohromujících projevů všech dob, zatímco úsilí v Londýně 2012 bylo poněkud méně klíčové, ale vydělalo obrovské uznání za výrobní hodnoty a pozornost k detailům který skutečně prodal místo a místo sledujícímu celosvětovému televiznímu publiku, přičemž počet sledovaných se odhaduje na neuvěřitelnou 1 miliardu. Tato čísla mohou být v roce 2020 ještě vyšší, když se jako mnohem častější možnost sledování přidá živé online streamování.

datum

Slavnostní zahájení olympijských her v roce 2020 se bude konat v pátek 23. července 2021.

Podrobnosti události

Přesný formát a obsah zahajovacích ceremoniálů olympiády jsou vždy něco přísně střeženého tajemství, aby nedošlo k poškození dopadu předem, ale vždy jsou k dispozici některé klíčové podrobnosti, které vám pomohou zvýšit chuť.

Podívejte se také na naši stránku závěrečného ceremoniálu Olympiády 2021

TV a živé vysílání

Zahajovací ceremoniál bude rozšířen televizním a online přenosem. Budeme mít podrobnosti o tom, na kterých televizních kanálech můžete sledovat v různých zemích po celém světě, a také o živém online streamu, abyste mohli sledovat živý přenos webcastu celé události.

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.