Zář 25, 2019
128 Views

Skoky na lyžích 2019 /2020 program online

Written by

Sezóna skoků na lyžích  začne 24. listopadu v Polsku  . Vrcholem  sezóny bude na přelomu roku Turné čtyř můstků. Japonec Rjoju Kobajaši bude obhajovat jak světový pohár tak Turnaj čtyř můstků. Jako teprve třetí skokan na lyžích dobyl  Kobajaši Grand Slam – zvítězil ve všech čtyřech závodech slavného Turné čtyř můstků. Světový pohár ve skocích na lyžích pořádá Mezinárodní lyžařská federace (FIS) . Jeho prvním vítězem byl Rakušan Hupert Neuper. Jediným Čechem, který seriál zatím vyhrál, byl v sezóně 2005/2006 Jakub Janda.

Turné čtyř můstků

Turné čtyř můstků je název série čtyř závodů ve skocích na lyžích, která se koná vždy na přelomu roku. Série se skládá ze dvou závodů v Německu ( Oberstdorfu , Garmisch-Partenkirchenu), na které naváží dva závody v Rakousku (Innsbrucku, Bischofshofenu). Vítězem série je ten závodník, jehož součet bodových ohodnocení jednotlivých skoků je po čtyřech závodech nejvyšší.

Skoky na lyžích: přímé přenosy Eurosport  a online vysílání na ČT Sport

Živý přenos ze závodů ve skocích na lyžích vysílá stanice Eurosport, pro sledování online si můžete sledovat na webu fis-ski.com. Turné čtyř můstků nebo Mistrovství světa  vysílá  ČT Sport.