Čvc 24, 2019
104 Views

Serie A program 2019/2020

Written by

Serie A je nejvyšší italská fotbalová soutěž. Hlavním sponzorem soutěže je společnost Telecom Italia Mobile . Založena byla v roce 1929 a plynule navázala na předchozí italské celonárodní soutěže (hrané od roku 1898), jejichž vítězové mohou počítat tituly z nich získané. V Serii A hraje 20 týmů, 3 nejhorší sestupují do Serie B a nejlepší tým získá italský titul, takzvané Scudetto. Nejvíce ligových titulů má Juventus FC, který jich má po sezoně 2015/16 na kontě 32 .

Seria A kluby v sezóně 2019/20

Juventus FC,Brescia Calcio, Inter Milán, AS Řím, SPAL 2013, US Sassuolo, Udinese Calcio, SSC Neapol , Janov CFC, Bologna FC, US Lecce, Hellas Verona, Parma Calcio, Turín FC, Cagliari Calcio, SS Lazio, Atalanta Bergamo, UC Sampdoria, AC Milán, ACF Fiorentina,

 

Serie A Tabulka 2019/2020 zde

Aktuální výsledky zde

Serie A  program zápasů v sezóně  2019/2020

SRPEN 2019

1. kolo – program Serie A

ACF Fiorentina – SSC Neapol
Cagliari Calcio – Brescia Calcio
Udinese Calcio – AC Milán
Turín FC – US Sassuolo
SPAL 2013 – Atalanta Bergamo
UC Sampdoria – SS Lazio
Parma Calcio – Juventus FC
Inter Milán – US Lecce
Hellas Verona – Bologna FC
AS Řím – Janov CFC

ZÁŘÍ 2019
2. kola – program Serie A

Udinese Calcio – Parma Calcio
SS Lazio – AS Řím
Atalanta Bergamo – Turín FC
Bologna FC – SPAL 2013
Cagliari Calcio – Inter Milán
Janov CFC – ACF Fiorentina
US Lecce – Hellas Verona
AC Milán – Brescia Calcio
US Sassuolo – UC Sampdoria
Juventus FC – SSC Neapol

3. kolo – program Serie A

Hellas Verona – AC Milán
Inter Milán – Udinese Calcio
Brescia Calcio – Bologna FC
ACF Fiorentina – Juventus FC
Janov CFC – Atalanta Bergamo
SSC Neapol – UC Sampdoria
Parma Calcio – Cagliari Calcio
AS Řím – US Sassuolo
SPAL 2013 – SS Lazio
Turín FC – US Lecce

4. kolo – program Serie A

Atalanta Bergamo – ACF Fiorentina info
Bologna FC – AS Řím info
Cagliari Calcio – Janov CFC info
Juventus FC – Hellas Verona info
SS Lazio – Parma Calcio info
AC Milán – Inter Milán info
US Sassuolo – SPAL 2013 info
Udinese Calcio – Brescia Calcio info
UC Sampdoria – Turín FC info
US Lecce – SSC Neapol info

5. kolo  – program Serie A

AS Řím – Atalanta Bergamo
Turín FC – AC Milán
SPAL 2013 – US Lecce
Parma Calcio – US Sassuolo
SSC Neapol – Cagliari Calcio
Inter Milán – SS Lazio
Hellas Verona – Udinese Calcio
Janov CFC – Bologna FC
ACF Fiorentina – UC Sampdoria
Brescia Calcio – Juventus FC

6. kol0  – program Serie A

Cagliari Calcio – Hellas Verona
Juventus FC – SPAL 2013
SS Lazio – Janov CFC
US Lecce – AS Řím
AC Milán – ACF Fiorentina
SSC Neapol – Brescia Calcio
Parma Calcio – Torino FC
UC Sampdoria – Inter Milán
US Sassuolo – Atalanta Bergamo
Udinese Calcio – Bologna FC

ŘÍJEN 2019
7. kolo  – program Serie A

Bologna FC – SS Lazio
Brescia Calcio – US Sassuolo
ACF Fiorentina – Udinese Calcio
Janov CFC – AC Milán
Hellas Verona – UC Sampdoria
Inter Milán – Juventus FC
AS Řím – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – Parma Calcio
Turín FC – SSC Neapol
Atalanta Bergamo – US Lecce

8. kolo  – program Serie A

Juventus FC – Bologna FC
Udinese Calcio – Torino FC
US Sassuolo – Inter Milán
UC Sampdoria – AS Řím
Parma Calcio – Janov CFC
SSC Neapol – Hellas Verona
AC Milán – US Lecce
SS Lazio – Atalanta Bergamo
Cagliari Calcio – SPAL 2013
Brescia Calcio – ACF Fiorentina

9. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – Udinese Calcio
Turín FC – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – SSC Neapol
AS Řím – AC Milán
US Lecce – Juventus FC
Inter Milán – Parma Calcio
Hellas Verona – US Sassuolo
Janov CFC – Brescia Calcio
ACF Fiorentina – SS Lazio
Bologna FC – UC Sampdoria

10. kolo  – program Serie A

Brescia Calcio – Inter Milán
Cagliari Calcio – Bologna FC
Juventus FC – Janov CFC
SS Lazio – Turín FC
AC Milán – SPAL 2013
SSC Neapol – Atalanta Bergamo
Parma Calcio – Hellas Verona
UC Sampdoria – US Lecce
US Sassuolo – ACF Fiorentina
Udinese Calcio – AS Řím

LISTOPAD 2019
11. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Inter Milán
ACF Fiorentina – Parma Calcio
Janov CFC – Udinese Calcio
Hellas Verona – Brescia Calcio
US Lecce – US Sassuolo
AC Milán – SS Lazio
AS Řím – SSC Neapol
SPAL 2013 – UC Sampdoria
Turín FC – Juventus FC
Atalanta Bergamo – Cagliari Calcio

12. kolo  – program Serie A

SSC Neapol – Janov CFC
Udinese Calcio – SPAL 2013
US Sassuolo – Bologna FC
UC Sampdoria – Atalanta Bergamo
Parma Calcio – AS Řím
SS Lazio – US Lecce
Juventus FC – AC Milán
Inter Milán – Hellas Verona
Cagliari Calcio – ACF Fiorentina
Brescia Calcio – Torino FC

13. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – Juventus FC
Bologna FC – Parma Calcio
Hellas Verona – ACF Fiorentina
US Lecce – Cagliari Calcio
AC Milán – SSC Neapol
AS Řím – Brescia Calcio
UC Sampdoria – Udinese Calcio
US Sassuolo – SS Lazio
SPAL 2013 – Janov CFC
Turín FC – Inter Milán

PROSINEC 2019
14. kolo  – program Serie A

Cagliari Calcio – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – US Lecce
Janov CFC – Turín FC
Hellas Verona – AS Řím
Inter Milán – SPAL 2013
Juventus FC – US Sassuolo
SS Lazio – Udinese Calcio
SSC Neapol – Bologna FC
Parma Calcio – AC Milán
Brescia Calcio – Atalanta Bergamo

15. kolo  – program Serie A

Inter Milán – AS Řím
Udinese Calcio – SSC Neapol
Turín FC – ACF Fiorentina
SPAL 2013 – Brescia Calcio
US Sassuolo – Cagliari Calcio
UC Sampdoria – Parma Calcio
US Lecce – Janov CFC
SS Lazio – Juventus FC
Bologna FC – AC Milán
Atalanta Bergamo – Hellas Verona

16. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Atalanta Bergamo
AS Řím – SPAL 2013
SSC Neapol – Parma Calcio
AC Milán – US Sassuolo
Juventus FC – Udinese Calcio
Hellas Verona – Turín FC
Janov CFC – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – Inter Milán
Cagliari Calcio – SS Lazio
Brescia Calcio – US Lecce

17. kolo  – program Serie A

Atalanta Bergamo – AC Milán
ACF Fiorentina – AS Řím
Inter Milán – Janov CFC
SS Lazio – Hellas Verona
US Lecce – Bologna FC
Parma Calcio – Brescia Calcio
UC Sampdoria – Juventus FC
US Sassuolo – SSC Neapol
Turín FC – SPAL 2013
Udinese Calcio – Cagliari Calcio

LEDEN 2020
18. kolo  – program Serie A

Bologna FC – ACF Fiorentina
Brescia Calcio – SS Lazio
Janov CFC – US Sassuolo
Juventus FC – Cagliari Calcio
US Lecce – Udinese Calcio
AC Milán – UC Sampdoria
SSC Neapol – Inter Milán
AS Řím – Turín FC
SPAL 2013 – Hellas Verona
Atalanta Bergamo – Parma Calcio

19. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Janov CFC
AS Řím – Juventus FC
SS Lazio – SSC Neapol
Udinese Calcio – US Sassuolo
Turín FC – Bologna FC
UC Sampdoria – Brescia Calcio
Parma Calcio – US Lecce
Inter Milán – Atalanta Bergamo
ACF Fiorentina – SPAL 2013
Cagliari Calcio – AC Milán

20. kolo  – program Serie A

Brescia Calcio – Cagliari Calcio
AC Milán – Udinese Calcio
US Sassuolo – Turín FC
Atalanta Bergamo – SPAL 2013
SS Lazio – UC Sampdoria
Janov CFC – AS Řím
Juventus FC – Parma Calcio
US Lecce – Inter Milán
Bologna FC – Hellas Verona
SSC Neapol – ACF Fiorentina

21. kolo  – program Serie A

Turín FC – Atalanta Bergamo
SPAL 2013 – Bologna FC
Inter Milán – Cagliari Calcio
ACF Fiorentina – Janov CFC
SSC Neapol – Juventus FC
AS Řím – SS Lazio
Hellas Verona – US Lecce
Brescia Calcio – AC Milán
UC Sampdoria – US Sassuolo
Parma Calcio – Udinese Calcio

ÚNOR 2020
22. kolo  – program Serie A

Juventus FC – ACF Fiorentina
Atalanta Bergamo – Janov CFC
AC Milán – Hellas Verona
Udinese Calcio – Inter Milán
UC Sampdoria – SSC Neapol
Cagliari Calcio – Parma Calcio
US Sassuolo – AS Řím
SS Lazio – SPAL 2013
US Lecce – Turín FC
Bologna FC – Brescia Calcio

23. kolo  – program Serie A

Janov CFC – Cagliari Calcio
Brescia Calcio – Udinese Calcio
SPAL 2013 – US Sassuolo
Turín FC – UC Sampdoria
Inter Milán – AC Milán ★ DERBY
SSC Neapol – US Lecce
Parma Calcio – SS Lazio
Hellas Verona – Juventus FC
AS Řím – Bologna FC
ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo

24. kolo  – program Serie A

Juventus FC – Brescia Calcio
AC Milán – Turín FC
US Lecce – SPAL 2013
Atalanta Bergamo – AS Řím
US Sassuolo – Parma Calcio
Cagliari Calcio – SSC Neapol
SS Lazio – Inter Milán
Udinese Calcio – Hellas Verona
Bologna FC – Janov CFC
UC Sampdoria – ACF Fiorentina

25. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – Juventus FC
Janov CFC – SS Lazio
AS Řím – US Lecce
ACF Fiorentina – AC Milán
Brescia Calcio – SSC Neapol
Turín FC – Parma Calcio
Inter Milán – UC Sampdoria
Atalanta Bergamo – US Sassuolo
Bologna FC – Udinese Calcio

BŘEZEN 2020
26. kolo  – program Serie A

SS Lazio – Bologna FC
US Sassuolo – Brescia Calcio
Udinese Calcio – ACF Fiorentina
AC Milán – Janov CFC
UC Sampdoria – Hellas Verona
Juventus FC – Inter Milán
Cagliari Calcio – AS Řím
Parma Calcio – SPAL 2013
SSC Neapol – Turín FC
US Lecce – Atalanta Bergamo

27. kolo  – program Serie A

Bologna FC – Juventus FC
Turín FC – Udinese Calcio
Inter Milán – US Sassuolo
AS Řím – UC Sampdoria
Janov CFC – Parma Calcio
Hellas Verona – SSC Neapol
US Lecce – AC Milán
Atalanta Bergamo – SS Lazio
SPAL 2013 – Cagliari Calcio
ACF Fiorentina – Brescia Calcio

28. kolo  – program Serie A

Udinese Calcio – Atalanta Bergamo
Cagliari Calcio – Torino FC
SSC Neapol – SPAL 2013
AC Milán – AS Řím
Juventus FC – US Lecce
Parma Calcio – Inter Milán
US Sassuolo – Hellas Verona
Brescia Calcio – Janov CFC
SS Lazio – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Bologna FC

29. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Brescia Calcio
Bologna FC – Cagliari Calcio
Janov CFC – Juventus FC
Turín FC – SS Lazio
SPAL 2013 – AC Milán
Atalanta Bergamo – SSC Neapol
Hellas Verona – Parma Calcio
US Lecce – UC Sampdoria
ACF Fiorentina – US Sassuolo
AS Řím – Udinese Calcio

DUBEN 2020
30. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Bologna FC
Cagliari Calcio – Atalanta Bergamo
Juventus FC – Turín FC
UC Sampdoria – SPAL 2013
SSC Neapol – AS Řím
SS Lazio – AC Milán
Brescia Calcio – Hellas Verona
Udinese Calcio – Janov CFC
Parma Calcio – ACF Fiorentina
US Sassuolo – US Lecce

31. kolo  – program Serie A

Janov CFC – SSC Neapol
SPAL 2013 – Udinese Calcio
Bologna FC – US Sassuolo
Atalanta Bergamo – UC Sampdoria
AS Řím – Parma Calcio
US Lecce – SS Lazio
AC Milán – Juventus FC
Hellas Verona – Inter Milán
ACF Fiorentina – Cagliari Calcio
Turín FC – Brescia Calcio

32. kolo  – program Serie A

Inter Milán – Turín FC
Janov CFC – SPAL 2013
SS Lazio – US Sassuolo
Udinese Calcio – UC Sampdoria
1Brescia Calcio – AS Řím
Cagliari Calcio – US Lecce
ACF Fiorentina – Hellas Verona
Parma Calcio – Bologna FC
Juventus FC – Atalanta Bergamo
SSC Neapol – AC Milán

33. kolo  – program Serie A

Udinese Calcio – SS Lazio
AC Milán – Parma Calcio
Bologna FC – SSC Neapol info
US Sassuolo – Juventus FC
SPAL 2013 – Inter Milán
AS Řím – Hellas Verona
Turín FC – Janov CFC
US Lecce – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Cagliari Calcio
Atalanta Bergamo – Brescia Calcio

34. kolo  – program Serie A

Hellas Verona – Atalanta Bergamo
AC Milán – Bologna FC
AS Řím – Inter Milán
Juventus FC – SS Lazio
Janov CFC – US Lecce
Parma Calcio – UC Sampdoria
Cagliari Calcio – US Sassuolo
Brescia Calcio – SPAL 2013
ACF Fiorentina – Turín FC
SSC Neapol – Udinese Calcio

KVĚTEN 2020
35. kolo  – program Serie A

US Lecce – Brescia Calcio
SS Lazio – Cagliari Calcio
Inter Milán – ACF Fiorentina
UC Sampdoria – Janov CFC
Turín FC – Hellas Verona
Udinese Calcio – Juventus FC
US Sassuolo – AC Milán
Parma Calcio – SSC Neapol
SPAL 2013 – AS Řím
Atalanta Bergamo – Bologna FC

36. kolo  – program Serie A

Janov CFC – Inter Milán
Cagliari Calcio – Udinese Calcio
SPAL 2013 – Turín FC
SSC Neapol – US Sassuolo
Juventus FC – UC Sampdoria
Brescia Calcio – Parma Calcio
Bologna FC – US Lecce
Hellas Verona – SS Lazio
AS Řím – ACF Fiorentina
AC Milán – Atalanta Bergamo

37. kolo  – program Serie A

Parma Calcio – Atalanta Bergamo
Hellas Verona – SPAL 2013
Turín FC – AS Řím
Inter Milán – SSC Neapol
UC Sampdoria – AC Milán
Udinese Calcio – US Lecce
Cagliari Calcio – Juventus FC
US Sassuolo – Janov CFC
SS Lazio – Brescia Calcio
ACF Fiorentina – Bologna FC

38. kolo  – program Serie A

AC Milán – Cagliari Calcio
SPAL 2013 – ACF Fiorentina
Janov CFC – Hellas Verona
Atalanta Bergamo – Inter Milán
SSC Neapol – SS Lazio
US Lecce – Parma Calcio
Juventus FC – AS Řím
rescu Calcio – UC Sampdoria
Bologna FC – Turín FC
US Sassuolo – Udinese Calcio

 

Soutěž je tvořena celkem 20 týmy, z nichž první dva týmy postupují přímo do Ligy mistrů UEFA. Třetí tým pak postupuje do 4. předkola (play-off) této soutěže. Čtvrtý a pátý tým postupují do 4. předkola respektive 3. předkola Evropské ligy UEFA. Další místo ve 4. předkole Evropské lize zaujímá vítěz Coppa Italia, to může v případě kvalifikace finalistů do pohárů jiným způsobem připadnout šestému týmu v lize. V případě, že vítěz Coppy Italia se kvalifikuje do pohárů jiným způsobem, do Evropské ligy jde finalista. Ten se zařadí do 3. předkola a pátý tým v lize ho nahradí v předkole čtvrtém. Tři nejhorší týmy soutěže sestupují do Serie B, druhé nejvyšší soutěže. Vítěz soutěže má také právo startovat v italském superpoháru zvaném Supercoppa italiana, kde ho vyzve vítěz Coppa Italia.

Kompletní přehled vítězů Serie A

  • Juventus 35 titulů
  • AC Milán 18
  • Internazionale 18
  • Janov 9
  • Torino 7
  • Bologna 7
  • Pro Vercelli 7
  • AS Řím 3
  • Neapol 2
  • Lazio 2
  • Fiorentina 2
  • Cagliari 1
  • Casale 1
  • Noves 1
  • Hellas Verona 1
  • Sampdoria 1 titul

 

 

Article Categories:
Fotbal · Program