Dub 25, 2018
629 Views

Program Tipsport Extraliga 2019/2020 rozlosování

Written by

Extraliga ledního hokeje program

Program české extraligy ledního hokeje začíná 13. září, kdy 1. kolo rozehraje všech 14 týmů.  Na programu je 52 zápasů. Po nich následuje play-off.

Vítězem ročníku 2018/2019 se stal HC Oceláři Třinec. Základní část extraligy vyhrál Liberec.

 

Tipsport extraliga zápasy

Rozpis zápasů Tipsport extraligy ledního hokeje:

Rozpis základní části Tipsport extraligy 2019-20

Pátek 13. září – 1. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín

Neděle 15. září – 2. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 20. září – 3. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec

Neděle 22. září – 4. kolo:
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 27. září – 5. kolo:
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Neděle 29. září – 6. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 4. října – 7. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 6. října – 8. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

Pátek 11. října – 9. kolo:
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Kometa Brno
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Neděle 13. října – 10. kolo:
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 18. října – 11. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Mountfield HK

Neděle 20. října – 12. kolo:
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
Mountfield HK – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 25. října – 13. kolo:
Rytíři Kladno – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

Neděle 27. října – 14. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

Úterý 29. října – 15. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Pátek 1. listopadu – 16. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 3. listopadu – 17. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno

Pátek 15. listopadu – 18. kolo:
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 17. listopadu – 19. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Pátek 22. listopadu – 20. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Dynamo Pardubice – PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Neděle 24. listopadu – 21. kolo:
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov

Úterý 26. listopadu – 22. kolo:
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín

Pátek 29. listopadu – 23. kolo:
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK

Neděle 1. prosince – 24. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Sparta Praha – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – Rytiři Kladno
Mountfield HK – HC Olomouc

Pátek 6. prosince – 25. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 8. prosince – 26. kolo:
HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

Středa 18. prosince – 27. kolo:
HC Sparta Praha – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Olomouc
HC Oceláři Třinec – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín

Pátek 20. prosince – 28. kolo:
HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec
HC Olomouc – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA
Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 22. prosince – 29. kolo:
Mountfield HK – HC Škoda Plzeň
HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno
HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 26. prosince – 30. kolo:
HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary
HC Kometa Brno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Škoda Plzeň – PSG Berani Zlín
HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
Rytíři Kladno – HC VÍTKOVICE RIDERA

Sobota 28. prosince – 31. kolo:
Mountfield HK – HC Sparta Praha
HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice
HC VERVA Litvínov – Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň

Pondělí 30. prosince – 32. kolo:
HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – PSG Berani Zlín
HC Dynamo Pardubice – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Kometa Brno – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – Mountfield HK
HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav

Pátek 3. ledna – 33. kolo:
Rytíři Kladno – Bílí Tygři Liberec
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
BK Mladá Boleslav – HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary – HC Sparta Praha
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Dynamo Pardubice
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 5. ledna – 34. kolo:
HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK

Pátek 10. ledna – 35. kolo:
Mountfield HK – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – HC Kometa Brno
Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Oceláři Třinec

Neděle 12. ledna – 36. kolo:
HC Sparta Praha – Rytíři Kladno
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – PSG Berani Zlín
BK Mladá Boleslav – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Škoda Plzeň – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 17. ledna – 37. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC VERVA Litvínov
PSG Berani Zlín – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Škoda Plzeň
Rytíři Kladno – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Mountfield HK

Neděle 19. ledna – 38. kolo:
HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec
HC Sparta Praha – HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – Rytíři Kladno
Mountfield HK – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – HC VÍTKOVICE RIDERA

Pátek 24. ledna – 39. kolo:
Rytíři Kladno – HC VERVA Litvínov
HC Olomouc – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno
HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC VÍTKOVICE RIDERA – Mountfield HK

Neděle 26. ledna – 40. kolo:
HC Škoda Plzeň – HC Sparta Praha
HC Kometa Brno – HC VERVA Litvínov
HC Dynamo Pardubice – BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
HC Olomouc – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – HC Oceláři Třinec
PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary

Úterý 28. ledna – 41. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – HC Olomouc
HC VÍTKOVICE RIDERA – PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – Rytíři Kladno
HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Pátek 31. ledna – 42. kolo:
HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha
Rytíři Kladno – HC Energie Karlovy Vary
HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
HC Kometa Brno – BK Mladá Boleslav
HC Olomouc – PSG Berani Zlín
Bílí Tygři Liberec – HC VÍTKOVICE RIDERA

Neděle 2. února – 43. kolo:
HC Energie Karlovy Vary – HC Olomouc
HC Sparta Praha – HC Kometa Brno
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín – HC Škoda Plzeň
HC VERVA Litvínov – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
HC VÍTKOVICE RIDERA – Rytíři Kladno

REPREZENTAČNÍ PŘESTÁVKA
Středa 12. února – 44. kolo:
HC Sparta Praha – Mountfield HK
HC Dynamo Pardubice – HC Olomouc
Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec – BK Mladá Boleslav
HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
Rytíři Kladno – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 14. února – 45. kolo:
HC VERVA Litvínov – HC Sparta Praha
HC Olomouc – Rytíři Kladno
PSG Berani Zlín – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Dynamo Pardubice
HC Energie Karlovy Vary – HC Kometa Brno
Mountfield HK – HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň

Neděle 16. února – 46. kolo:
Bílí Tygři Liberec – Rytíři Kladno
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
HC VERVA Litvínov – BK Mladá Boleslav
HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary
HC Oceláři Třinec – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Dynamo Pardubice – PSG Berani Zlín
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Pátek 21. února – 47. kolo:
Rytíři Kladno – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
HC Olomouc – Bílí Tygři Liberec
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Škoda Plzeň
HC Energie Karlovy Vary – HC Oceláři Třinec
Mountfield HK – HC VERVA Litvínov

Neděle 23. února – 48. kolo:
BK Mladá Boleslav – Mountfield HK
HC Kometa Brno – HC Olomouc
HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Oceláři Třinec – PSG Berani Zlín

Pátek 28. února – 49. kolo:
Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
PSG Berani Zlín – HC VERVA Litvínov
HC VÍTKOVICE RIDERA – BK Mladá Boleslav
HC Dynamo Pardubice – HC Škoda Plzeň
HC Olomouc – HC Oceláři Třinec
HC Energie Karlovy Vary – Mountfield HK

Neděle 1. března – 50. kolo:
HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice
BK Mladá Boleslav – HC Energie Karlovy Vary
HC VERVA Litvínov – HC VÍTKOVICE RIDERA
HC Sparta Praha – PSG Berani Zlín
HC Škoda Plzeň – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – Rytiři Kladno
Mountfield HK – HC Olomouc

Úterý 3. března – 51. kolo:
Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec
HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha
HC Škoda Plzeň – HC Kometa Brno
HC Olomouc – HC VERVA Litvínov
Rytíři Kladno – BK Mladá Boleslav
PSG Berani Zlín – Mountfield HK
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Energie Karlovy Vary

Pátek 6. března – 52. kolo:
HC VERVA Litvínov – Rytíři Kladno
HC Sparta Praha – HC Olomouc
BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín
HC Energie Karlovy Vary – Bílí Tygři Liberec
HC Kometa Brno – HC Dynamo Pardubice
HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Mountfield HK – HC VÍTKOVICE RIDERA

Article Categories:
Program