Program MS ve fotbale 2018

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku nabídne od 8. června celkem 64 zápasů, ze kterých 8. července vzejde nový světový šampion. Zde najdete  kompletní program zápasů a výsledky MS ve fotbale 2018. Rozpis zápasů ve skupinách, tabulky  i program play off.

Program MS ve fotbale 2018 – základní skupiny

Čt 14.6. 17:00 A Rusko – Saúdská Arábie Moskva, Lužniki ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – pátek 15. června

Pá 15.6. 14:00 A Egypt – Uruguay Jekatěrinburg ONLINE »
Pá 15.6. 17:00 B Maroko – Írán Petrohrad ONLINE »
Pá 15.6. 20:00 B Portugalsko – Španělsko Soči ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – sobota 16. června

So 16.6. 12:00 C Francie – Austrálie Kazaň ONLINE »
So 16.6. 15:00 D Argentina – Island Moskva Otkrytie ONLINE »
So 16.6. 18:00 C Peru – Dánsko Saransk ONLINE »
So 16.6. 21:00 D Chorvatsko – Nigérie Kaliningrad ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – neděle 17. června

Ne 17.6. 14:00 E Kostarika – Srbsko Samara ONLINE »
Ne 17.6. 17:00 F Německo – Mexiko Moskva, Lužniki ONLINE »
Ne 17.6. 20:00 E Brazílie – Švýcarsko Rostov ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – pondělí 18. června

Po 18.6. 14:00 F Švédsko – Jižní Korea Nižnij Novgorod ONLINE »
Po 18.6. 17:00 G Belgie – Panama Soči ONLINE »
Po 18.6. 20:00 G Tunisko – Anglie Volgograd ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – úterý 19. června

Út 19.6. 14:00 H Kolumbie – Japonsko Saransk ONLINE »
Út 19.6. 17:00 H Polsko – Senegal Moskva Otkrytie ONLINE »
Út 19.6. 20:00 A Rusko – Egypt Petrohrad ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – středa 20. června

St 20.6. 14:00 B Portugalsko – Maroko Moskva, Lužniki ONLINE »
St 20.6. 17:00 A Uruguay – Saúdská Arábie Rostov ONLINE »
St 20.6. 20:00 B Írán – Španělsko Kazaň ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – čtvrtek 21. června

Čt 21.6. 14:00 C Dánsko – Austrálie Samara ONLINE »
Čt 21.6. 17:00 C Francie – Peru Jekatěrinburg ONLINE »
Čt 21.6. 20:00 D Argentina – Chorvatsko Nižnij Novgorod ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – pátek 22. června

Pá 22.6. 14:00 E Brazílie – Kostarika Petrohrad ONLINE »
Pá 22.6. 17:00 D Nigérie – Island Volgograd ONLINE »
Pá 22.6. 20:00 E Srbsko – Švýcarsko Kaliningrad ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – sobota 23. června

So 23.6. 14:00 G Belgie – Tunisko Moskva Otkrytie ONLINE »
So 23.6. 17:00 F Jižní Korea – Mexiko Rostov ONLINE »
So 23.6. 20:00 F Německo – Švédsko Soči ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – neděle 24. června

Ne 24.6. 14:00 G Anglie – Panama Nižnij Novgorod ONLINE »
Ne 24.6. 17:00 H Japonsko – Senegal Jekatěrinburg ONLINE »
Ne 24.6. 20:00 H Polsko – Kolumbie Kazaň ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – pondělí 25. června

Po 25.6. 16:00 A Uruguay – Rusko Samara ONLINE »
Po 25.6. 16:00 A Saúdská Arábie – Egypt Volgograd ONLINE »
Po 25.6. 20:00 B Írán – Portugalsko Saransk ONLINE »
Po 25.6. 20:00 B Španělsko – Maroko Kaliningrad ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – úterý 26. června

Út 26.6. 16:00 C Dánsko – Francie Moskva, Lužniki ONLINE
Út 26.6. 16:00 C Austrálie – Peru Soči ONLINE »
Út 26.6. 20:00 D Nigérie – Argentina Petrohrad ONLINE »
Út 26.6. 20:00 D Island – Chorvatsko Rostov ONLINE »

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – středa 27. června

St 27.6. 16:00 F Mexiko – Švédsko Jekatěrinburg ONLINE »
St 27.6. 16:00 F Jižní Korea – Německo Kazaň ONLINE »
St 27.6. 20:00 E Srbsko – Brazílie Moskva Otkrytie ONLINE »
St 27.6. 20:00 E Švýcarsko – Kostarika Nižnij Novgorod ONLINE »

 

MS fotbal 2018 program a rozpis zápasů – čtvrtek 28. června

Čt 28.6. 16:00 H Japonsko – Polsko Volgograd ONLINE »
Čt 28.6. 16:00 H Senegal – Kolumbie Samara ONLINE »
Čt 28.6. 20:00 G Panama – Tunisko Saransk ONLINE »
Čt 28.6. 20:00 G Anglie – Belgie Kaliningrad

Program MS ve fotbale 2018 – play off – osmifinále

So 30.6. 16:00 1C – 2D (utkání č. 50) Kazaň
So 30.6. 20:00 1A – 2B (utkání č. 49) Soči
Ne 1.7. 16:00 1B – 2A (utkání č. 51) Moskva, Lužniki
Ne 1.7. 20:00 1D – 2C (utkání č. 52) Nižnij Novgorod
Po 2.7. 16:00 1E – 2F (utkání č. 53) Samara
Po 2.7. 20:00 1G – 2H (utkání č. 54) Rostov
Út 3.7. 16:00 1F – 2E (utkání č. 55) Petrohrad
Út 3.7. 20:00 1H – 2G (utkání č. 56) Moskva, Otkrytie

Program MS ve fotbale 2018 – play off – čtvrtfinále

Pá 6.7. 16:00 Vítěz 49 – Vítěz 50 (č. 57) Nižnij Novgorod
Pá 6.7. 20:00 Vítěz 53 – Vítěz 54 (č. 58) Kazaň
So 7.7. 16:00 Vítěz 55 – Vítěz 56 (č. 60) Samara
So 7.7 20:00 Vítěz 51 – Vítěz 52 (č. 59) Soči

Program MS ve fotbale 2018 – play off – semifinále

Út 10.7. 20:00 Vítěz 57 – Vítěz 58 (č. 61) Petrohrad
St 11.7. 20:00 Vítěz 59 – Vítěz 60 (č. 62)

 

Program MS ve fotbale 2018 – play off – o třetí místo

So 14.7. 20:00 Poražený 61 – Poražený 62 Petrohrad

Program MS ve fotbale 2018 – play off – finále

Ne 15.7. 20:00 Vítěz 61 – Vítěz 62 Moskva, Lužniki

Mistrovství světa ve fotbale 2018 bude 21. mistrovstvím asociace FIFA, poprvé v historii se uskutečnění v Rusku. Mistrovství se bude konat v Evropě poprvé od roku 2006 a vůbec poprvé kdy se bude konat ve východní Evropě.

Konat se bude v jedenácti městech na dvanácti stadionech. Jsou to: Moskva (stadiony Lužniki a Spartak), Petrohrad, Kaliningrad, Jekatěrinburg, Nižnij Novgorod, Kazaň, Samara, Saransk, Volgograd, Rostov na Donu a Soči.

Rusko se již ucházelo o uspořádání MS 1990, tehdy ještě jako součást Sovětského svazu, ale v hlasování FIFA v roce 1984 neuspělo s Itálií.

Do finále turnaje zahrnujících 32 národních týmů, se mužské fotbalové národní týmy probojují z dřívější kvalifikace. Finále se uskuteční v Moskvě na stadionu Lužniki.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *