Srp 5, 2018
432 Views

Plíšková Tenis živě

Written by

Zde můžete sledovat tenisové utkání Tenis živě

Karolína Plíšková

Plíšková Tenis živě

Karolína Plíšková, úředním příjmením Hrdličková, je česká profesionální tenistka a finalistka ženské dvouhry na US Open 2016. Mezi červencem až zářím 2017 byla světovou jedničkou ve dvouhře žen, jakožto první taková hráčka z České republiky

Ve své dosavadní kariéře na okruhu WTA Tour vyhrála jedenáct turnajů ve dvouhře a pět jich získala ve čtyřhře. V rámci okruhu ITF si připsala deset titulů ve dvouhře a šest ve čtyřhře, které většinou vybojovala se svým dvojčetem Kristýnou, která je rovněž profesionální tenistkou.

Na žebříčku WTA byla ve dvouhře nejvýše klasifikována v červenci 2017 na 1. místě a ve čtyřhře pak v říjnu 2016 na 11. místě. Od srpna 2018 spolupracuje s bývalou světovou jedničku ve čtyřhře Rennae Stubbsovou z Austrálie, kterou již angažovala v říjnu 2017 pro závěr sezóny. Od sezóny 2019 bude Australanku v trenérské roli doplňovat Španělka Conchita Martínezová.

Karolina Pliskova Tenis online

Tenis výsledky online

Karolina Pliskova výsledky a zápasy online

Tenis online

Karolina Pliskova Instagram

 

 

Plíšková živě tenisové přenosy zde

Plíšková živě tenisové přenosy zde zdroj 2

 

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.

Article Categories:
Živé přenosy