Čvn 14, 2018
41 Views

MS ve fotbale 2018 Rusko Saudská Arábie ONLINE

Written by

MS ve fotbale 2018 Rusko Saudská Arábie ONLINE

MS 2018 ve fotbale startují úvodním zápasem Rusko – Saudská Arábie. Online přenos se stejně jako samotný zápas začne od 17:00.

MS ve fotbale 2018, Rusko, Saúdská Arábie, fotbal, online přenos, dnes od 17:00

Dlouho očekávaný fotbalový svátek je už tady! Po čtyřech letech jsou zde opět Mistrovství světa ve fotbale, které jsou 21. v pořadí a uskuteční se v Rusku. Zlaté medaile bude obhajovat reprezentace Německa, která to však v těžké konkurenci nebude mít snadné.

V dosavadní historii se tyto dvě reprezentace proti sobě ještě nesetkali. Půjde tedy o jejich první vzájemné setkání, které odstartuje letošní světový šampionát. Favoritem tohoto zápasu je tedy Rusko, ale rozhodovat se bude na hřišti.

Oba aktéři tohoto zápasu budou hrát na MS ve fotbale  v základní skupině A, v níž se kromě nich ještě nacházejí Egypt a Uruguay.

Mistrovství světa ve fotbalu 2018 se odehrají v těchto městech: Moskva (zde se odehraje finálové utkání), Petrohrad, Soči, Volgograd, Rostov na Donu, Kazaň, Saransk, Samara, Nižnij Novgorod, Jekatěrinburg, Kaliningrad.

Rusko
Domácí reprezentace nemusela hrát kvalifikaci, protože měla účast už přímo zaručenou. Na posledním světovém šampionátu v Brazílii skončilo Rusko už v základní skupině. Na domácím šampionátu však má Rusku určitě větší ambice, dostalo se i do zcela příznivé skupiny, ale rozhodovat se bude na hřišti. Takovou velkou prověrkou pro Rusko byl Konfederační pohár, kde však domácí reprezentace skončila už v základní skupině po ne moc přesvědčivých výkonech. Potom tedy následovaly přípravné zápasy, kde se Rusku dařilo střídavě. Těsně před světovým šampionátem odehrálo Rusku přípravné zápasy s Rakouskem, se kterým se zrodila překvapivá prohra 0: 1 a s Tureckem, s nímž remizovalo 1: 1.

Article Categories:
Živé přenosy