Mistrovství světa 2019 – program zápasů, rozlosování,živé přenosy

Majstrovstvá sveta v hokeji 2019 na Slovensku sa konajú 10. až 26. mája 2019. Zápasy hostia Bratislava a Košice, Slovensko sa predstaví v A-skupine.

Zloženie základných skupín na MS 2019 na Slovensku

A-skupina (Košice):

Kanada, USA, Fínsko, Nemecko, Slovensko, Dánsko, Francúzsko, Veľká Británia

B-skupina (Bratislava):

Švédsko, Rusko, Česko, Švajčiarsko, Nórsko, Lotyšsko, Rakúsko, Taliansko,

Kompletný program hokejových MS 2019

piatok 10. mája:

A-skupina (Košice): Fínsko – Kanada (16.15), USA – Slovensko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Rusko – Nórsko (16.15), Česko – Švédsko (20.15)

sobota 11. mája:

A-skupina (Košice): Dánsko – Francúzsko (12.15), Nemecko – Veľká Británia (16.15), Slovensko – Fínsko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Švajčiarsko – Taliansko (12.15), Lotyšsko – Rakúsko (16.15), Nórsko – Česko (20.15)

nedeľa 12. mája:

A-skupina (Košice): USA – Francúzsko (12.15), Dánsko – Nemecko (16.15), Veľká Británia – Kanada (20.15)

B-skupina (Bratislava): Rusko – Rakúsko (12.15), Taliansko – Švédsko (16.15), Lotyšsko – Švajčiarsko (20.15)

pondelok 13. mája:

A-skupina (Košice): USA – Fínsko (16.15), Slovensko – Kanada (20.15)

B-skupina (Bratislava): Rusko – Česko (16.15), Nórsko – Švédsko (20.15)

utorok 14. mája:

A-skupina (Košice): Veľká Británia – Dánsko (16.15), Nemecko – Francúzsko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Taliansko – Lotyšsko (16.15), Švajčiarsko – Rakúsko (20.15)

streda 15. mája:

A-skupina (Košice): USA – Veľká Británia (16.15), Nemecko – Slovensko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Švajčiarsko – Nórsko (16.15), Rusko – Taliansko (20.15)

štvrtok 16. mája:

A-skupina (Košice): Kanada – Francúzsko (16.15), Fínsko – Dánsko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Švédsko – Rakúsko (16.15), Česko – Lotyšsko (20.15)

piatok 17. mája:

A-skupina (Košice): Francúzsko – Slovensko (16.15), Fínsko – Veľká Británia (20.15)

B-skupina (Bratislava): Rakúsko – Nórsko (16.15), Česko – Taliansko (20.15)

sobota 18. mája:

A-skupina (Košice): Dánsko – USA (12.15), Kanada – Nemecko (16.15), Veľká Británia – Slovensko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Lotyšsko – Rusko (12.15), Taliansko – Nórsko (16.15), Švédsko – Švajčiarsko (20.15)

nedeľa 19. mája:

A-skupina (Košice): Nemecko – USA (16.15), Francúzsko – Fínsko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Rakúsko – Česko (16.15), Švajčiarsko – Rusko (20.15)

pondelok 20. mája:

A-skupina (Košice): Francúzsko – Veľká Británia (16.15), Kanada – Dánsko (20.15)

B-skupina (Bratislava): Švédsko – Lotyšsko (16.15), Rakúsko – Taliansko (20.15)

utorok 21. mája:

A-skupina (Košice): Fínsko – Nemecko (12.15), Slovensko – Dánsko (16.15), Kanada – USA (20.15)

B-skupina (Bratislava): Česko – Švajčiarsko (12.15), Nórsko – Lotyšsko (16.15), Švédsko – Rusko (20.15)

streda 22. mája

voľný deň

štvrtok 23. mája

štvrťfinále

Košice (16.15 a 20.15), Bratislava (16.15 a 20.15)

piatok 24. mája

voľný deň

sobota 25. mája

semifinále (15.15 a 19.15, Bratislava)

nedeľa 26. mája

o 3. miesto (15.45, Bratislava), finále (20.15, Bratislava)

 

 

 

Ms v hokeji živě přímé přenosy a online  na ČT4 Sport

Živé přenosy z Ms v hokeji budeme moc sledovat na webu či  televize ČT Sport.

Sleduj Ms živě zde