Ms hokej 2022 online zdarma Live stream

Mistrovství světa v hokeji začíná v pátek 21. května

Ms hokej 2021   SLOŽENÍ ZÁKLADNÍCH SKUPIN

A-skupina: Rusko ,Švédsko ,Česko ,Švýcarsko , Slovensko  ,Dánsko ,Bělorusko ,Velká Británie

B-skupina: Kanada ,Finsko ,USA ,Německo ,Lotyšsko ,Norsko ,Itálie ,Kazachstán

 

PROGRAM MS 2021

pátek 21. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Česko, 19.15 Bělorusko – SR
B-skupina: 15.15 Německo – Itálie, 19.15 Kanada – Lotyšsko

sobota 22. května:

A-skupina: 11.15 Dánsko – Švédsko, 15.15 V. Británie – Rusko, 19.15 Česko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Německo, 15.15 Finsko – USA, 19.15 Lotyšsko – Kazachstán

neděle 23. května:

A-skupina: 11.15 V. Británie – SR, 15.15 Švédsko – Bělorusko, 19.15 Dánsko – Švýcarsko
B-skupina: 11.15 Norsko – Itálie, 15.15 Kazachstán – Finsko, 19.15 Kanada – USA

pondělí 24. května:

A-skupina: 15.15 SR – Rusko, 19.15 Česko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Lotyšsko – Itálie, 19.15 Německo – Kanada

úterý 25. května:

A-skupina: 15.15 V. Británie – Dánsko, 19.15 Švýcarsko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Kazachstán, 19.15 Finsko – Norsko

středa 26. května:

A-skupina: 15.15 Rusko – Dánsko, 19.15 Bělorusko – V. Británie
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Německo, 19.15 Kanada – Norsko

čtvrtek 27. května:

A-skupina: 15.15 Švýcarsko – SR, 19.15 Švédsko – Česko
B-skupina: 15.15 USA – Lotyšsko, 19.15 Finsko – Itálie

pátek 28. května:

A-skupina: 15.15 Švédsko – V. Británie, 19.15 Dánsko – Bělorusko
B-skupina: 15.15 Kazachstán – Kanada, 19.15 Lotyšsko – Norsko

sobota 29. května:

A-skupina: 11.15 Česko – V. Británie, 15.15 Švýcarsko – Rusko, 19.15 Slovensko – Dánsko
B-skupina: 11.15 Itálie – Kazachstán, 15.15 Norsko – USA, 19.15 Německo – Finsko

neděle 30. května:

A-skupina: 15.15 Bělorusko – Švýcarsko, 19.15 Švédsko – SR
B-skupina: 15.15 Itálie – Kanada, 19.15 Finsko – Lotyšsko

pondělí 31. května:

A-skupina: 15.15 Česko – Dánsko, 19.15 Rusko – Švédsko
B-skupina: 15.15 USA – Německo, 19.15 Norsko – Kazachstán

úterý 1. června:

A-skupina: 11.15 Švýcarsko – V. Británie, 15.15 SR – Česko, 19.15 Rusko – Bělorusko
B-skupina: 11.15 Kanada – Finsko, 15.15 Itálie – USA, 19.15 Německo – Lotyšsko

středa 2. června – volný den

čtvrtek 3. června:

čtvrtfinále: 15.15, 19.15

pátek 4. června – volný den

Sobota 5. června:

semifinále: 13.15, 17.15

neděle 6. června:

14.15 o bronz
19.15 finále

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.