MS hokej online zdarma přímý přenos

Přímý přenos MS 2018 v ledním hokeji v televizi a na internetu

Kompletní rozpis zápasů Program České republiky na Ms v hokeji zde

MS hokej 2018 program zápasov Slovensko

MS hokej online přímý přenos – ČT sport dnes

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho pod svými křídly Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2018. Na kanálech ČT Sport, případně ČT2 budeme moci sledovat drtivou většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.

Ms v hokeji živé zápasy zde

Ms v hokeji živé zápasy na Čt4 sport zde

Ms v hokeji naživo STV 1 online vysielanie zde

Živé vysílání MS v hokeji – online zápasy

MS 2018 HOKEJ ŽIVĚ

Mistrovství světa v ledním hokeji 2018 bude 82. mistrovstvím světa a bude se hrát od 04. do 20. května 2018 v Kodani a v Herningu, Dánsko. Skupina A: Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Bělorusko, Slovensko, Francie, Rakousko.

Tato skupina odehraje svá utkání v Royal aréně v Kodani, která má kapacitu 12.500 diváků. V této aréně se odehrají i dvě čtvrtfinálová utkání, semifinálová utkání a zápasy o bronzové medaile a o zlaté medaile. Skupina B: Kanada, Finsko, USA, Německo, Norsko, Lotyšsko, Dánsko, Jižní Korea. Svá utkání odehrají v Jyske Bank Boxen aréně v Herningu s kapacitou 12 000 diváků. V této aréně se odehrají i dvě čtvrtfinálová utkání.

 

 

 

Na webu zivelive.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.