Dub 8, 2018
62 Views

MS hokej online zdarma přímý přenos

Written by

Přímý přenos MS 2019 v ledním hokeji v televizi a na internetu

Kompletní rozpis zápasů Program České republiky na Ms v hokeji zde

MS hokej 2019 program zápasov Slovensko

MS hokej online přímý přenos – ČT sport dnes

Přímé přenosy z hokeje má už velice dlouho pod svými křídly Česká televize, nejinak je tomu bude i u MS v hokeji 2018. Na kanálech ČT Sport, případně ČT2 budeme moci sledovat drtivou většinu zápasů základních skupin a pochopitelně všechny utkání play off a boje o medaile.

Ms v hokeji živé zápasy zde

Ms v hokeji živé zápasy na Čt4 sport zde

Ms v hokeji naživo STV 1 online vysielanie zde

Živé vysílání MS v hokeji – online zápasy

MS 2019 HOKEJ ŽIVĚ

83. mistrovství světa v ledním hokeji se uskuteční v roce 2019. Pořadatelem bude Slovensko. Rozhodnuto bylo v průběhu Mistrovství světa v ledním hokeji 2015 v Česku během kongresu Mezinárodní hokejové federace, který se uskutečnil 15. května 2015.Zajímavostí je, že se díky postupu Británie šampionátu zúčastní všechny země, které v minulosti získaly titul mistra světa v ledním hokeji. Češi zahájí mistrovství světa zápasem proti Švédsku 10. května od 20:15 SELČ v Bratislavě.

Skupina A (Košice – Steel Arena s kapacitou 8 347 diváků): Kanada, USA, Finsko, Německo, Slovensko, Dánsko, Francie, Velká Británie.

Skupina B (Bratislava – Zimní stadion Ondreje Nepely s kapacitou 10 040 diváků): Švédsko, Rusko, Česko, Švýcarsko, Norsko, Lotyšsko, Rakousko, Itálie

Rozpis utkání MS 2019 na Slovensku

Pátek 10. května:
16:15 Finsko – Kanada (skupina A, Košice)
16:15 Rusko – Norsko (skupina B, Bratislava)
20:15 USA – Slovensko (Skupina A, Košice)
20:15 Česko – Švédsko (skupina B, Bratislava)

Sobota 11. května:
12:15 Dánsko – Francie (skupina A, Košice)
12:15 Švýcarsko – Itálie (skupina B, Bratislava)
16:15 Německo – Velká Británie (skupina A, Košice)
16:15 Lotyšsko – Rakousko (skupina B, Bratislava)
20:15 Slovensko – Finsko (skupina A, Košice)
20:15 Norsko – Česko (skupina B, Bratislava)

Neděle 12. května:
12:15 USA – Francie (skupina A, Košice)
12:15 Rusko – Rakousko (skupina B, Bratislava)
16:15 Dánsko – Německo (skupina A, Košice)
16:15 Itálie – Švédsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Velká Británie – Kanada (skupina A, Košice)
20:15 Lotyšsko – Švýcarsko (skupina B, Bratislava)

Pondělí 13. května:
16:15 USA – Finsko (skupina A, Košice)
16:15 Rusko – Česko (skupina B, Bratislava)
20:15 Slovensko – Kanada (skupina A, Košice)
20:15 Norsko – Švédsko (skupina B, Bratislava)

Úterý 14. května:
16:15 Velká Británie – Dánsko (skupina A, Košice)
16:15 Itálie – Lotyšsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Německo – Francie (skupina A, Košice)
20:15 Švýcarsko – Rakousko (skupina B, Bratislava)

Středa 15. května:
16:15 USA – Velká Británie (skupina A, Košice)
16:15 Švýcarsko – Norsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Německo – Slovensko (skupina A, Košice)
20:15 Rusko – Itálie (skupina B, Bratislava)

Čtvrtek 16. května:
16:15 Kanada – Francie (skupina A, Košice)
16:15 Švédsko – Rakousko (skupina B, Bratislava)
20:15 Finsko – Dánsko (skupina A, Košice)
20:15 Česko – Lotyšsko (skupina B, Bratislava)

Pátek 17. května:
16:15 Francie – Slovensko (skupina A, Košice)
16:15 Rakousko – Norsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Finsko – Velká Británie (skupina A, Košice)
20:15 Česko – Itálie (skupina B, Bratislava)

Sobota 18. května:
12:15 Dánsko – USA (skupina A, Košice)
12:15 Lotyšsko – Rusko (skupina B, Bratislava)
16:15 Kanada – Německo (skupina A, Košice)
16:15 Itálie – Norsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Velká Británie – Slovensko (skupina A, Košice)
20:15 Švédsko – Švýcarsko (skupina B, Bratislava)

Neděle 19. května:
16:15 Německo – USA (skupina A, Košice)
16:15 Rakousko – Česko (skupina B, Bratislava)
20:15 Francie – Finsko (skupina A, Košice)
20:15 Švýcarsko – Rusko (skupina B, Bratislava)

Pondělí 20. května:
16:15 Francie – Velká Británie (skupina A, Košice)
16:15 Švédsko – Lotyšsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Kanada – Dánsko (skupina A, Košice)
20:15 Rakousko – Itálie (skupina B, Bratislava)

Úterý 21. května:
12:15 Finsko – Německo (skupina A, Košice)
12:15 Česko – Švýcarsko (skupina B, Bratislava)
16:15 Slovensko – Dánsko (skupina A, Košice)
16:15 Norsko – Lotyšsko (skupina B, Bratislava)
20:15 Kanada – USA (skupina A, Košice)
20:15 Švédsko – Rusko (skupina B, Bratislava)

Čtvrtek 23. května:
16:15 čtvrtfinále (Košice)
16:15 čtvrtfinále (Bratislava)
20:15 čtvrtfinále (Košice)
20:15 čtvrtfinále (Bratislava)

Sobota 25. května:
15:15 semifinále (Bratislava)
19:15 semifinále (Bratislava)

Neděle 26. května:
15:45 o 3. místo (Bratislava)
20:15 finále (Bratislava)

Article Categories:
Živé přenosy