Motorsport aktuální online výsledky

Moto Gp živě

Všechny časy vašich oblíbených pilotů F1 z tréninků či kvalifikací můžete sledovat na stránce zivevysledky.cz. Na ní si kromě toho můžete prohlédnout aktuální pořadí jezdců, ale i jednotlivých týmů. Program Grand Prix a výsledky F1 na jednom místě.

Formule 1 výsledky jsou poskytovány třetí stranou (Zdrojem výsledkového servisu je Enetscores.com) a vložené z externí domény. Web zivelive.cz nenese jakoukoliv odpovědnost za obsah a odkazy, které jsou Enetscores.com umístěny.

Živý přenos MotoGP

Motocyklové závody Grand Prix jsou přední třídou závodů silničních motocyklů pořádaných na silničních okruzích schválených Fédération Internationale de Motocyclisme (FIM). Nezávislé závody motocyklů se konají od začátku dvacátého století a velké národní akce dostaly často titul Grand Prix. Založení Fédération Internationale de Motocyclisme jako mezinárodního řídícího orgánu pro motocyklový sport v roce 1949 poskytlo příležitost koordinovat pravidla a předpisy, aby se vybrané události mohly započítávat do oficiálních mistrovství světa. Je to nejstarší zavedený světový šampionát v motoristickém sportu. Současná nejvyšší divize je známá jako MotoGP od roku 2002, kdy začala éra čtyřtaktů. Před tím byla největší třída 500 ccm,

 

KDE SLEDOVAT ŽIVĚ STREAM MotoGP  ?

Zde je několik našich oblíbených streamovacích služeb pro online sledování :

  • Sling TV od 25 $ měsíčně – Pokud se rozhodnete pro balíček Sling TV Sling Orange, získáte přístup k BT Sport MotoGP a TNT, ale nebudete moci sledovat žádné regionální sportovní sítě. Balíček služby Sling Blue zahrnuje regionální sportovní síť NBC Sports, ale pouze pro Golden State Warriors, Sacramento Kings a Washington Wizards. Stojí za zmínku, že Sling TV nenese ABC ani nemá žádné Fox Sports RSN. Můžete také přidat MotoGP TV do svého balíčku s doplňkem Sports Extra $ t měsíčně.
  • Hulu s živou televizí S45 za měsíc – Hulu s živou televizí vám poskytuje přístup k eSPN, TNT a ABC, stejně jako k regionálním Fox a NBC Sports. Tato služba však nenabízí MotoGP TV.
  • FuboTV  $ 55 za měsíc – FuboTV je sportovní streamovací služba, která vám umožní přístup k TNT, MotoGP TV, Fox Sports a NBC Sports RSN. Nezahrnuje však BT Sport MotoGP nebo ABC.
  • PlayStation Vue již od 50 $ měsíčně – plán přístupu Playstation Vue zahrnuje BT Sport MotoGP, TNT a ABC. Za pouhých 5 $ navíc za měsíc však základní plán služby na S55 za měsíc přidává MotoGP TV a vaše místní regionální sportovní sítě Fox Sports a NBC Sports.
  • YouTube TV 50 $ měsíčně – S YouTube TV získáte přístup k BT Sport MotoGP, TNT, ABC a MotoGP TV spolu s místními regionálními sportovními sítěmi Fox Sports a NBC Sports.
  • AT&T Now 50 $ za měsíc Balíček AT&T Now’s Plus vám poskytuje přístup k BT Sport MotoGP, TNT a ABC, ale nenabízí MotoGP TV. Upgradováním na balíček S70 služby Max za měsíc můžete také získat přístup k regionálnímu Fox nebo NBC Sports RSN.
  • ABC nebo beIN Sports US
  • BT Sport MotoGP, BEIN Sports USA nebo jiné sítě

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.