LIVE přenosy

Fotbalové LIVE přenosy

Zdarma můžete sledovat přímé přenosy z 1 ligy, ale i dalších evropských lig, jakými jsou německá Bundesliga či španělská La Liga,Premier League , Serie A ,Ligue 1, Fortuna liga,Primeira Liga,Eredivisie, Liga Mistrů a Evropská liga K dispozici jsou i live streamy ze zápasů české reprezentace , Liga Národů  a dalších elitních mezinárodních akcí Ms ve fotbale , Euro .

Klikněte pro pro fotbalové přímé přenosy zdarma Fotbal živě

Fotbal Live

Čt 4 sport fotbal

Fotbal Onlajny

Fotbalové výsledky zde

[adrotate banner=“2″]

Hokejové LIVE přenosy

Všechny top světové hokejové ligy a turnaje lze sledovat zdarma na internetu. Ať už je to česká Tipsport extraliga,WSM Liga , zámořská NHL , ruská KHL či  Hokejová liga mistrů. Samozřejmě nemůže scházet Mistrovství světa v hokeji a Světový pohár v hokeji ,Khl a ostatní evropské hokejové ligy  

Klikněte pro pro hokejové přímé přenosy zdarma Hokej živě

Hokej Live

Čt 4 sport Hokej

Hokej Onlajny

      Hokejové výsledky zde

[adrotate banner=“2″]

Tenisové LIVE přenosy

Tenis live. Live tenisové výsledky turnajů ATP a WTA na zivelive.cz Online přenosy z tenisových zápasů Sleduj US Open, French Open, Wimbledon, Australian Open

Tenis onlajny

Tenis Live

Tenis výsledky zde

Kde sledovat živé přenosy zdarma?

Existuje hned několik kanálů a stránek, díky kterým mohou čeští fanoušci sledovat sportovní přenosy online. Vše je zdarma a bez jakéhokoliv rizika. Krátký přehled prozradí, kde najdete streamy z jakých sportů.

Nejzajímavější živé live přenosy dne podle naší stránky ↓

Hlavní strana Živé vysílání ČT1 Živé vysílání ČT2 Živé vysílání ČT24 ČT4 SPORT

 

ČT sport – sportovní kanál veřejnoprávní České televize

Na ČT sport můžete sledovat zdarma přenosy např. z těchto soutěží a sportů:

  • Fotbal: Mistrovství světa, Euro, Liga mistrů, Evropská liga, FNL, MOL Cup
  • Hokej: Mistrovství světa, Světový pohár, Tipsport extraliga
  • Tenis: French Open, Davis Cup, Fed Cup
  • Světový pohár v biatlonu, Turné čtyř můstků, Rychlobruslení, golfová PGA Tour

Legální streamované přenosy

Pro fanoušky českého fotbalu a hokeje je tato sezóna významná tím, že může jakékoliv utkání sledovat zdarma online. Pro fotbalové přenosy stačí navštívit webové stránky www.fotbalzive.cz, na kterých Česká televize nabízí přenosy všech utkání Gambirnus ligy, a to ve formě standardního streamu pro Windows Media Player – video se zobrazí v zahrnutém okně, není ale problém maximalizovat je na celou obrazovku, případně zkopírovat adresu ze zdrojového kódu stránky a otevřít externě. Naproti tomu extraligový hokej je k dispozici živě na tv.hokej.cz, musíte však mít nainstalován SilverLight. Video zde nejde zvětšovat, jelikož přenosy jsou sponzorovány reklamou, která se okolo zobrazuje. Občas můžete narazit na zajímavý přímý přenos také na slovenské STV3, která své vysílání šíří po síti zdarma. Nabízí fotbalové i hokejové přenosy,

Zde najdete všechny možné sportovní přenosy z celého Světa, livesportlivestream na internetu. Každý den je v nabídce množství nejrůznějších sportovních živých přenosů ze světa a Evropy. Tradičně oblíbeným je fotbal živě. Sledujte na webu zápasy Epojišteni.cz ligy, anglický ligový pohár či třeba výroční fotbalovou soutěž pořádanou Evropskou fotbalovou asociací UEFA – ligu mistrů a výsledky se dozvíte hned. Fotbal živě vám nabídne desítky zápasů denně. Sleduj: Live Online sport, Fotbal živě, Hokej živě, Tenis živě, Sport živě, živé přenosy, Formule 1 Možnosti sportovních bloků i kanálů klasického televizního vysílání jsou však omezené a sportovní příznivci proto oceňují živé přenosy, které se staly dostupnými díky internetu a můžete je vidět na webu www.zivelive.cz. Dnes již můžete sledovat sport živě z celého světa a třeba takový hokej online skutečnou lahůdkou je KHL live NHL live a Mistrovství Světa. Úspěchy našich sportovců nenechávají nikoho v klidu a sledovat třeba tenis live, kde o nejvyšší metu bojuje naše hráčka se světovými jedničkami, je zážitkem nejen pro fajnšmekry. Živý přenos Wimbledonu, nejstaršího a nejslavnějšího tenisového turnaje na světe, který každoročně probíhá na přelomu června a července v jihozápadní londýnské čtvrti Wimbledon, můžete sledovat díky přenosům tenis live prakticky kdekoliv. Sledovat živé přenosy je přitom jednoduché. Stačí si vybrat zápas či utkání, které chcete sledovat a rozkliknout ho.

Přenosy na naší stránce nevysíláme. Na našem webu najdete ( odkazy na sportovní přenosy). Externí zdroje uvedené výše odkazují na servery třetích stran se kterými nemáme absolutně nic společného. Externí zdroje uvedené výše odkazují na servery/weby třetích stran např. jako je: youtube.com, facebook.com, dailymotion.com, ustream.tv, justin.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com, wii-cast.tv, seeon.tv a mnoho dalších, kde je stream/video volně dostupné k dispozici zdarma pro každého a kdokoliv jej může sdílet na své stránky nebo sociální sítě.

Pro lepší porozumění:
Uvedené servery fungují na principu Youtube.com tzn. že každý si může zdarma vložit obsah (video) pomocí embedovacího kódu na své stránky a nebo sociální sítě. Stejně tak jako když si vložíte odkaz z YouTube vaší oblíbené písně na svůj facebook profil.

Shrnutí:
Naše stránka slouží pouze jako vyhledávač odkazů třetích stran. Obsah, není umístěn na našich stránkách, ale je na něj pouze odkázáno, podobně jako například u vyhledávače Google. Na našem webu se nacházejí pouze odkazy na servery třetích stran, takže žádným způsobem neporušujeme zákon. Obsah stránek mají pouze informační charakter. Děkujeme za pochopení.