Kompletný program zápasov MS v hokeji 2018 v Dánsku

MS v hokeji 2018 v Dánsku sa uskutočnia od 4. do 20. mája 2018 v mestách Kodaň a Herning.

MS v hokeji 2018 – zloženie základných skupín

A-skupina (Kodaň):
Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, SLOVENSKO, Francúzsko, Rakúsko

B-skupina (Herning):
Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2018 bude vysielať naživo Slovenská televizia RTVS! Sledujte online prenosy: RTVS naživo »

Kompletný program MS v hokeji 2018 a výsledky zápasov

Pozrite si kompletný program majstrovstiev sveta v hokeji 2018, ktoré sa konajú od 4. do 20. júla v Dánsku.

 

Skupina A, Royal Arena v Kodani

4. 5. od 16:15 Rusko – Francie :
4. 5. od 20:15 Švédsko – Bělorusko :
5. 5. od 12:15 Švýcarsko – Rakousko :
5. 5. od 16:15 Francie – Bělorusko :
5. 5. od 20:15 Česko – Slovensko :
6. 5. od 12:15 Rakousko – Rusko :
6. 5. od 16:15 Švédsko – Česko :
6. 5. od 20:15 Švýcarsko – Slovensko :
7. 5. od 16:15 Bělorusko – Rusko :
7. 5. od 20:15 Švédsko – Francie :
8. 5. od 16:15 Rakousko – Slovensko :
8. 5. od 20:15 Česko – Švýcarsko :
9. 5. od 16:15 Švýcarsko – Bělorusko :
9. 5. od 20:15 Švédsko – Rakousko :
10. 5. od 16:15 Slovensko – Francie :
10. 5. od 20:15 Česko – Rusko :
11. 5. od 16:15 Francie – Rakousko :
11. 5. od 20:15 Bělorusko – Česko :
12. 5. od 12:15 Slovensko – Švédsko :
12. 5. od 16:15 Rakousko – Bělorusko :
12. 5. od 20:15 Rusko – Švýcarsko :
13. 5. od 16:15 Francie – Česko :
13. 5. od 20:15 Švýcarsko – Švédsko :
14. 5. od 16:15 Rusko – Slovensko :
14. 5. od 20:15 Česko – Rakousko :
15. 5. od 12:15 Švýcarsko – Francie :
15. 5. od 16:15 Bělorusko – Slovensko :
15. 5. od 20:15 Rusko – Švédsko

 

Skupina B, Jyske Bank Boxen, Herning

4. 5. od 16:15 USA – Kanada :
4. 5. od 20:15 Německo – Dánsko :
5. 5. od 12:15 Norsko – Lotyšsko :
5. 5. od 16:15 Finsko – Jižní Korea :
5. 5. od 20:15 Dánsko – USA :
6. 5. od 12:15 Jižní Korea – Kanada :
6. 5. od 16:15 Německo – Norsko :
6. 5. od 20:15 Lotyšsko – Finsko :
7. 5. od 16:15 USA – Německo :
7. 5. od 20:15 Kanada – Dánsko :
8. 5. od 16:15 Jižní Korea – Lotyšsko :
8. 5. od 20:15 Finsko – Norsko :
9. 5. od 16:15 Německo – Jižní Korea :
9. 5. od 20:15 Finsko – Dánsko :
10. 5. od 16:15 USA – Lotyšsko :
10. 5. od 20:15 Norsko – Kanada :
11. 5. od 16:15 Dánsko – Norsko :
11. 5. od 20:15 USA – Jižní Korea :
12. 5. od 12:15 Lotyšsko – Německo :
12. 5. od 16:15 Dánsko – Jižní Korea :
12. 5. od 20:15 Kanada – Finsko :
13. 5. od 16:15 Norsko – USA :
13. 5. od 20:15 Německo – Finsko :
14. 5. od 16:15 Jižní Korea – Norsko :
14. 5. od 20:15 Kanada – Lotyšsko :
15. 5. od 12:15 Finsko – USA :
15. 5. od 16:15 Kanada – Německo :
15. 5. od 20:15 Lotyšsko – Dánsko