Kde sledovat fotbalovou Ligu Mistrů FC Viktoria Plzeň ?

Fotbalová Liga mistrů LIVE přenosy

Zdarma můžete sledovat přímé přenosy na internetu  z Ligy mistrů a Viktorie Plzeň v této sezoně 2018/19 . 

O2 TV Free

Sledujte O2 TV Free – bez poplatku bez registrace. TV kanál O2 TV Free online stream můžete sledovat

Klikněte pro pro přímé tv přenosy zde

Orange Sport

 

Nejatraktivnější fotbalová soutěž světa Liga mistrů UEFA bude od příští sezony na Slovensku vysílána na programech Orange Sport. Samotné vysílání a obsah zajistí česká služba O2 TV, která se stala partnerem nového projektu. TV kanál  Orange Sport. online stream můžete sledovat

Klikněte pro pro přímé tv přenosy zde

Finále ligy mistrů 2019 se uskuteční 1. června 2019 na stadionu:

Atlética Madrid Estadio Metropolitano (68 000).

Kalendář losování Ligy Mistrů 2018/19 :

Kalendář zápasů:

Nulté předkolo: 26. června a finále: 29. června

První předkolo: 11-12. července, odvety 17-18. července

Druhé předkolo: 24-25. července, odvety 31. července a 1. srpna

Třetí předkolo: 7-8. srpna, odvety 14. srpna  (Slavia Praha)

Čtvrté předkolo: 21-22. srpna, odvety 28-29. srpna

Los Ligy mistrů Rozlosování a program online

Losování můžete sledovat zde

Klikněte pro Los Ligy Mistrů zde

 

Pravděpodobné složení košů pro los základních skupin Ligy mistrů podle koeficientu:

1. koš: Real Madrid, Atlético Madrid, Bayern Mnichov, Barcelona, Juventus Turín, Paris St. Germain, Manchester City, Lokomotiv Moskva.

2. koš: Dortmund, Porto, Manchester United, Šachtar Doněck, Benfica Lisabon*, Neapol, Basilej*, Tottenham.

3. koš: AS Řím, Schalke, Liverpool, Lyon, Monako, Salcburk*, CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad*.

4. koš: PSV Eindhoven*, Valencie, Viktoria Plzeň, Celtic Glasgow, Bruggy, Galatasaray Istanbul, Inter Milán, Hoffenheim.

 

Kvalifikace:

Mistrovská část:

1. předkolo: Ludogorec Razgrad, Celtic Glasgow, APOEL Nikósie, Legia Varšava, Astana, Karabach, Šeriff Tiraspol, Malmö, Crvena Zvezda Bělehrad, Hapoel Beer Ševa, Rosenborg, HJK, TNS, mistr Maďarska, Kükesi, Zrinjski Mostar, Shkëndija, Dudelange, Trnava, Vikingur, Crusaders, mistr Slovinska, Sutjeska, Alaškert, Suduva, Cork City, Jurmala, Valur, Flora Tallinn, Kutaisi, Valletta, 2 postupující z nultého předkola.

2. předkolo: BATE Borisov, Dinamo Záhřeb, Midtjylland, Kluž, 16 postupujících z 1. předkola.

3. předkolo: Salcburk, AEK Atény, 10 postupujících z 2. předkola.

4. předkolo: PSV Eindhoven, Young Boys Bern, 6 postupujících z 3. předkola.

Nemistrovská část:

2. předkolo: Basilej, Ajax Amsterodam, PAOK Soluň, Sturm Štýrský Hradec.

3. předkolo: Benfica Lisabon, Dynamo Kyjev, Fenerbahce Istanbul, Spartak Moskva, Lutych, Slavia Praha.

4. předkolo: 4 postupující z 3. předkola.

Related posts