Zář 1, 2019
12 Views

Kde sledovat fotbalové Euro 2020 online přenosy ?

Written by

Fotbalové Euro 2020 odstartuje 12. června turnaj se bude ve třinácti různých státech Baku, Mnichov, Řím, Petrohrad, Kodaň, Dublin, Budapešť, Brusel, Amsterodam, Bukurešť, Bilbao, Glasgow a Londýn, kde se bude hrát finále. V případě, že nebudete v dosahu klasické televize, existuje mnoho služeb kde sledovat Euro 2020 zápasy ze živě.

⚽Fotbal výsledky ⚽Fotbal živě⚽Fotbal program

Euro 2020 2020 na ČT sport živě

Podobně jako u hokejové mistrovství světa nebo  olympiádu v Tokiu  bude EURO 2020 vysílat  Česká televize .Česká televize vlastní práva na vysílání kvalifikace i závěrečného turnaje  a tak jako každé čtyři roky můžeme sledovat zápasy  jak na obrazovkách české televize nebo na  webu  sport.ceskatelevize.cz

📺ČT sport živé vysílání live📺

 

Eurosport online přenosy

Dalším kanálem je  Eurosport .  Eurosport nabídne veškeré vysílání Eurosportu 1 a 2, a k tomu ještě vedlejší kanály v případě souběžných sportovních přenosů. Eurosport Player nabízí  přístup k programům Eurosportu. Živě lze sledovat  z počítače, mobilu nebo tabletu přímé přenosy z Euro 2020  .

📺 Eurosport 📺

Euro 2020 na TV Tipsport

Sledujte  přenosy z Euro 2020   na TV Tipsport live streamu ,dostupné stovky fotbalových  přenosů zdarma, je jen na Vás jaký si vyberete. TV Tipsport je jedinečná online sportovní televize s bohatým programem přímých přenosů sportovních soutěží z celého světa.

⚽Fotbal dnes program

Uefa .com

Dalším webem který určitě stojí za zmínku je oficiální web Uefa , zde si můžete prohlédnout všechny možné soupisky ,statistiky a oficiální sestřihy ze  zápasů  . Zde je  ⚽oficiální web Uefa šampionátu nebo  ⚽ youtubový kanál Uefa.

 

Article Categories:
Euro 2020