Zář 2, 2019
73 Views

Hokej Extraliga Play off 2020 online

Written by

Hokej Extraliga Play off klasické play-off, kdy hraje první s hůře umístěným vítězem předkola, druhý s lépe umístěným vítězem předkola, třetí s šestým a čtvrtý s pátým. Dále se hraje na 4 vítězné zápasy, postoupí 4 kluby do semifinále a vítězní semifinalisté do finále. Vítěz finále se stává Mistrem extraligy, konečné druhé až desáté místo je určeno úspěšností týmů v play-off.

 

Sledujte Tipsport extraliga živě

🏒Tipsport Tv   🏒Čt Sport   🏒O2 tv Sport    🏒Hokejka Tv

 

Hokej Extraliga Play off 2020 program

Předkolo:

Pondělí 9. března – 1. zápasy:

7 – 10, 8 – 9.

Úterý 10. března – 2. zápasy:

7 – 10, 8 – 9.

Čtvrtek 12. března – 3. zápasy:

10 – 7, 9 – 8.

Pátek 13. března – případné 4. zápasy:

10 – 7, 9 – 8.

Neděle 15. března – případné 5. zápasy:

7 – 10, 8 – 9.

Čtvrtfinále:

Pondělí 16. března – 1. zápasy:

3 – 6, 4 – 5.

Úterý 17. března – 2. zápasy:

3 – 6, 4 – 5.

Středa 18. března – 1. zápasy:

1 – 8, 2 – 7.

Čtvrtek 19. března – 2. zápasy:

1 – 8, 2 – 7.

Pátek 20. března – 3. zápasy:

6 – 3, 5 – 4.

Sobota 21. března – 4. zápasy:

6 – 3, 5 – 4.

Neděle 22. března – 3. zápasy:

8 – 1, 7 – 2.

Pondělí 23. března – 4. zápasy:

8 – 1, 7 – 2.

Úterý 24. března – případné 5. zápasy:

3 – 6, 4 – 5.

Středa 25. března – případné 5. zápasy:

1 – 8, 2 – 7.

Čtvrtek 26. března – případné 6. zápasy:

6 – 3, 5 – 4.

Pátek 27. března – případné 6. zápasy:

8 – 1, 7 – 2,

Sobota 28. března – případné 7. zápasy:

3 – 6, 4 – 5.

Neděle 29. března – případné 7. zápasy:

1 – 8, 2 – 7.

Semifinále:

Středa 1. dubna – 1. zápasy:

1 – 4, 2 – 3.

Čtvrtek 2. dubna – 2. zápasy:

1 – 4, 2 – 3.

Neděle 5. dubna – 3. zápasy:

4 – 1, 3 – 2.

Pondělí 6. dubna – 4. zápasy:

4 – 1, 3 – 2.

Čtvrtek 9. dubna – případné 5. zápasy:

1 – 4, 2 – 3.

Sobota 11. dubna – případné 6. zápasy:

4 – 1, 3 – 2.

Pondělí 13. dubna – případné 7. zápasy:

1 – 4, 2 – 3.

Finále:

Čtvrtek 16. dubna – 1. zápas:

1 – 2.

Pátek 17. dubna – 2. zápas:

1 – 2.

Pondělí 20. dubna – 3. zápas:

2 – 1.

Úterý 21. dubna – 4. zápas:

2 – 1.

Pátek 24. dubna – případný 5. zápas:

1 – 2.

Neděle 26. dubna – případný 6. zápas:

2 – 1.

Úterý 28. dubna – případný 7. zápas:

1 – 2.

Vítězové české Extraligy ledního hokeje po jednotlivých ročnících. Nejvíce titulů v historii Extraligy získal Vsetín, který zvítězil celkem šestkrát. Čtyři vítězství pak náleží Spartě a tři Pardubicím.

Samostatná česká Extraliga ledního hokeje se hraje od sezóny 1993/1994, kdy navázala na dřívější Československou hokejovou ligu.

Historie vítězů hokejové extraligy

FINÁLOVÉ SÉRIE ČESKÉ EXTRALIGY

1994 Olomouc – Pardubice 3:1 (2:3N, 2:1N, 5:2, 2:1)
1995 Vsetín – Zlín 3:1 (3:6, 2:1, 4:2, 2:1P)
1996 Vsetín – Litvínov 4:1 (1:2, 8:1, 6:1, 4:1, 2:1)
1997 Vsetín – Vítkovice 3:0 (3:1, 4:2, 2:0)
1998 Vsetín – Třinec 3:0 (5:1, 4:1, 3:1)
1999 Vsetín – Zlín 3:0 (3:1, 4:3, 4:2)
2000 Sparta – Vsetín 3:0 (4:2, 4:0, 1:0)
2001 Vsetín – Sparta 3:1 (3:2P, 3:4, 6:3, 4:1)
2002 Sparta – Vítkovice 3:1 (2:3, 3:2, 7:0, 4:1)
2003 Slavia – Pardubice 4:3 (0:1, 4:2, 5:4P, 2:0, 3:4P, 1:5, 1:0)
2004 Zlín – Slavia 4:1 (2:3P, 3:2P, 2:1, 1:0, 4:1)
2005 Pardubice – Zlín 4:0 (4:2, 4:1, 2:0, 3:2)
2006 Slavia – Sparta 2:4 (3:4N, 2:1, 1:2P, 2:3, 3:2, 0:3)
2007 Sparta – Pardubice 4:2 (5:4P, 5:3, 7:3, 2:5, 1:5, 2:0)
2008 Slavia – Karlovy Vary 4:3 (4:5, 5:2, 4:3, 2:8, 4:0, 1:4, 4:2)
2009 Slavia – Karlovy Vary 2:4 (4:1, 1:5, 1:2N, 4:6, 3:2, 3:4)
2010 Pardubice – Vítkovice 4:0 (5:1, 1:0, 2:5, 2:3P)
2011 Třinec – Vítkovice 4:1 (5:2, 2:0, 1:4, 5:4N, 5:1)
2012 Pardubice – Kometa 4:2 (5:4N, 5:6, 1:2, 2:1N, 6:4, 5:1)
2013 Zlín – Plzeň 3:4 (0:3, 3:2N, 0:3, 5:2, 1:2, 5:2, 3:4P)
2014 Zlín – Kometa 4:1 (3:0 3:0, 4:1, 1:3, 5:3)
2015 Třinec – Litvínov 3:4 (1:3, 2:3, 1:0, 0:3, 2:1N, 6:3, 0:2)
2016 Liberec – Sparta 4:2 (1:3, 4:2, 1:4, 4:1, 4:3, 2:1P)
2017 Liberec – Kometa 0:4 (3:4, 3:4P, 0:3, 2:5)
2018 Třinec – Kometa 1:4 (5:1, 2:3, 3:2, 5:2, 1:4)

2019 Třinec – Liberec 4:2 ( 2:1 , 1:3 ,4:1 ,1:2 PP, 3:2 PP , 4:2)

PŘEHLED VÍTĚZŮ od ROKU 1937

1937 LTC Praha
1938 LTC Praha
1939 LTC Praha
1940 LTC Praha
1941 1. ČLTK Praha
1942 LTC Praha
1943 LTC Praha
1944 LTC Praha
1945 nehráno
1946 LTC Praha
1947 LTC Praha
1948 LTC Praha
1949 LTC Praha
1950 ATK Praha
1951 SKP České Budějovice
1952 VŽKG Ostrava
1953 Spartak Praha Sokolovo (Sparta)
1954 Spartak Praha Sokolovo (Sparta)
1955 Rudá hvězda Brno
1956 Rudá hvězda Brno
1957 Rudá hvězda Brno
1958 Rudá hvězda Brno
1959 SONP Kladno
1960 Rudá hvězda Brno
1961 Rudá hvězda Brno
1962 Rudá hvězda Brno
1963 ZKL Brno (pokračovatel Rudé hvězdy)
1964 ZKL Brno
1965 ZKL Brno
1966 ZKL Brno
1967 Dukla Jihlava
1968 Dukla Jihlava
1969 Dukla Jihlava
1970 Dukla Jihlava
1971 Dukla Jihlava
1972 Dukla Jihlava
1973 Tesla Pardubice
1974 Dukla Jihlava
1975 SONP Kladno
1976 SONP Kladno
1977 Poldi Kladno
1978 Poldi Kladno
1979 Slovan Bratislava
1980 Poldi Kladno
1981 TJ Vítkovice
1982 Dukla Jihlava
1983 Dukla Jihlava
1984 Dukla Jihlava
1985 Dukla Jihlava
1986 VSŽ Košice
1987 Tesla Pardubice
1988 VSŽ Košice
1989 Tesla Pardubice
1990 Sparta
1991 Dukla Jihlava
1992 Dukla Trenčín
1993 Sparta

Article Categories:
Extraliga · Hokej