Los Ligy mistrů Rozlosování a program online

Zde můžete sledovat losování Ligy Mistrů (2019 / 2020 )

2019 12:00

Los Ligy Mistrů 2019 / 2020

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Los Ligy mistrů

Hlavní strana Liga Mistrů živě zde Živé vysílání – O2 TV Sport zde Orange Sport online vysielanie naživo zde Fotbal živě zde

Los 2. předkola Ligy mistrů

(první zápasy 23. a 24. července, odvety 30. a 31. července)

Mistrovská část:

Maccabi Tel Aviv – FC Astana/Kluž, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice – Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje – FC Kodaň, Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť – Dudelange (Luc.)/Valletta, Dundalk (Ir.)/Riga – Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.), Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi – Dinamo Záhřeb, Celtic Glasgow/FK Sarajevo – Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.), Suduva Marijampole (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad – HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.), Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – APOEL Nikósie, Valur Reykjavík/Maribor – Ararat-Armenia/AIK Stockholm.

Nemistrovská část:

Viktoria Plzeň – Olympiakos Pireus, PSV Eindhoven – FC Basilej.

Zápasy prvního předkola Ligy Mistrů 2019/2020

1. Nõmme Kalju (EST) – Shkëndija (MKD)
2. Sūduva (LTU) – Crvena zvezda (SRB)
3. Ararat-Armenia (ARM) – AIK (SWE)
4. Astana (KAZ) – CFR Cluj (ROU)
5. Ludogorets (BUL) – Ferencváros (HUN)
6. Partizani (ALB) – Qarabağ (AZE)
7. Slovan Bratislava (SVK) – Sutjeska (MNE)
8. Celtic (SCO) – Sarajevo (BIH)
9. Sheriff Tiraspol (MDA) – Sutjeska (MNE)
10. F91 Dudelange (LUX) – Valletta (MLT)
11. Linfield (NIR) – Rosenborg (NOR)
12. Valur Reykjavík (ISL) – Maribor (SVN)
13. Dundalk (IRL) – Riga (LVA)
14. The New Saints (WAL) – Vítěz předběžného kola
15. HJK Helsinki (FIN) – HB Tórshavn (FRO)
16. BATE Borisov (BLR) – Piast Gliwice (POL)

Dvojice pro semifinále Ligy mistrů
Dvojice pro semifinále Ligy mistrů: Tottenham – Ajax, Barcelona – Liverpool.

Los čtvrtfinále fotbalové Ligy mistrů

(první zápasy 9. a 10. dubna, odvety 16. a 17. dubna):

Ajax Amsterodam – Juventus Turín, Tottenham – Manchester City, FC Liverpool – FC Porto, Manchester United – Barcelona.

Semifinále (první zápasy 30. dubna a 1. května, odvety 7. a 8. května):

Ajax Amsterodam/Juventus Turín – Tottenham/Manchester City, FC Liverpool/FC Porto – Manchester United/FC Barcelona.

Los osmifinále Ligy mistrů (první zápasy 12., 13., 19. a 20. února, odvety 5., 6., 12. a 13. března)

Schalke 04 – Manchester City, Atlético Madrid – Juventus, Manchester United – Paris St. Germain, Tottenham Hotspur – Borussia Dortmund, Olympique Lyon – FC Barcelona, AS Řím (Schick) – FC Porto, Ajax (Černý) – Real Madrid, Liverpool FC – Bayern Mnichov.Los základních skupin fotbalové Ligy mistrů:

Skupina A: Atlético Madrid, Dortmund, Monako, FC Bruggy.

Skupina B: FC Barcelona, Tottenham, PSV Eindhoven (Sadílek), Inter Milán.

Skupina C: Paris St. Germain, Neapol, Liverpool, Crvena zvezda Bělehrad.

Skupina D: Lokomotiv Moskva, FC Porto, Schalke, Galatasaray Istanbul.

Skupina E: Bayern Mnichov, Benfica Lisabon, Ajax Amsterodam (Černý), AEK Atény.

Skupina F: Manchester City, Šachtar Doněck, Lyon, Hoffenheim (Kadeřábek).

Skupina G: Real Madrid, AS Řím (Schick), CSKA Moskva, Viktoria Plzeň.

Skupina H: Juventus Turín, Manchester United, Valencie, Young Boys Bern.

Přehled účastníků fotbalové Ligy mistrů a nasazení pro čtvrteční losování:

První koš: Real Madrid, Atlético Madrid, Barcelona, Bayern Mnichov, Manchester City, Juventus Turín, Paris St. Germain, Lokomotiv Moskva.

Druhý koš: Dortmund, Porto, Manchester United, Šachtar Doněck, Benfica Lisabon, Neapol, Tottenham, AS Řím.

Třetí koš: Liverpool, Schalke, Lyon, Monako, Ajax Amsterodam, CSKA Moskva, PSV Eindhoven, Valencie.

Čtvrtý koš: Plzeň, FC Bruggy, Galatasaray Istanbul, Young Boys Bern, Inter Milán, Hoffenheim, CZ Bělehrad, AEK Atény.

Pravděpodobné složení košů pro los základních skupin Ligy mistrů podle koeficientu:

1. koš: Real Madrid, Atlético Madrid, Bayern Mnichov, Barcelona, Juventus Turín, Paris St. Germain, Manchester City, Lokomotiv Moskva.

2. koš: Dortmund, Porto, Manchester United, Šachtar Doněck, Benfica Lisabon*, Neapol, Basilej*, Tottenham.

3. koš: AS Řím, Schalke, Liverpool, Lyon, Monako, Salcburk*, CSKA Moskva, Ludogorec Razgrad*.

4. koš: PSV Eindhoven*, Valencie, Viktoria Plzeň, Celtic Glasgow, Bruggy, Galatasaray Istanbul, Inter Milán, Hoffenheim.

 

Kvalifikace:

Mistrovská část:

1. předkolo: Ludogorec Razgrad, Celtic Glasgow, APOEL Nikósie, Legia Varšava, Astana, Karabach, Šeriff Tiraspol, Malmö, Crvena Zvezda Bělehrad, Hapoel Beer Ševa, Rosenborg, HJK, TNS, mistr Maďarska, Kükesi, Zrinjski Mostar, Shkëndija, Dudelange, Trnava, Vikingur, Crusaders, mistr Slovinska, Sutjeska, Alaškert, Suduva, Cork City, Jurmala, Valur, Flora Tallinn, Kutaisi, Valletta, 2 postupující z nultého předkola.

2. předkolo: BATE Borisov, Dinamo Záhřeb, Midtjylland, Kluž, 16 postupujících z 1. předkola.

3. předkolo: Salcburk, AEK Atény, 10 postupujících z 2. předkola.

4. předkolo: PSV Eindhoven, Young Boys Bern, 6 postupujících z 3. předkola.

Nemistrovská část:

2. předkolo: Basilej, Ajax Amsterodam, PAOK Soluň, Sturm Štýrský Hradec.

3. předkolo: Benfica Lisabon, Dynamo Kyjev, Fenerbahce Istanbul, Spartak Moskva, Lutych, Slavia Praha.

4. předkolo: 4 postupující z 3. předkola.

Los 3. předkola Ligy mistrů

Mistrovská část:

Celtic/Rosenborg – AEK Atény, Salcburk – Škendija Tetovo/Šeriff Tiraspol, Crvena zvezda/Suduva – Legia Varšava/Spartak Trnava, Kukësi/Karabach – BATE Borisov/HJK Helsinky, Astana/Midtjylland – Dinamo Záhřeb/Hapoel Beer Ševa, Kluž/Malmö – Ludogorec Razgrad/Vidi Székesfehérvár.

Nemistrovská část:
Slavia Praha – Dynamo Kyjev, Standard Lutych – Ajax/Sturm, Benfica – Fenerbahce, PAOK Soluň/Basilej – Spartak Moskva.

Los 1. předkola Ligy mistrů

(první zápasy 10. a 11. července, odvety 17. a 18. července):
Torpedo Kutaisi (Gruz.) – Šeriff Tiraspol (Mold.), Shkëndija (Mak.) – The New Saints (Wales), Süduva Marijampole (Lit.) – APOEL Nikósie, Olimpija Lublaň – Karabach, F91 Dudelange (Luc.) – Videoton Székesfehérvár (Maď.), Santa Coloma (And.)/Drita (Kos.)/La Fiorita (San Mar.)/Lincoln Red Imps (Gibr.) – Malmö, HJK Helsinky – Víkingur Göta (Faer. ostr.), Ludogorec Razgrad (Bulh.) – Crusaders (Sev. Ir.), Cork City (Ir.) – Legia Varšava, Valur Reykjavík – Rosenborg Trondheim, Kukësi (Alb.) – Valletta (Malta), Flora Tallinn – Hapoel Beerševa (Izr.), Spartaks Jürmala (Lot.) – CZ Bělehrad, Alaškert (Arm.) – Celtic Glasgow, Trnava – Zrinjski Mostar (Bosna), Astana – Sutjeska Nikšič (Č. Hora).