Los Evropské ligy program online

Los Evropské ligy 2019 / 2020

Zde můžete sledovat losování Evropské ligy (2019 / 2020 )

2019 12:00

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

sportstream365

Hlavní strana Evropská liga živě zde Živé vysílání – O2 TV Sport zde Orange Sport online vysielanie naživo zde Fotbal živě zde

 

Losování Evropské ligy 2019/2020

Los 2. předkola Evropské ligy

(první zápasy 25. července, odvety 1. srpna):

Mistrovská část (vždy vyřazený z dvojzápasu 1. předkola LM):

Tre Penne (S. Marino)/Santa Coloma (And.) – Suduva (Lit.)/Crvena Zvezda Bělehrad, Borisov (Běl.)/Piast Gliwice – Dundalk (Ir.)/Riga, Partizani (Alb.)/Karabach (Ázerb.) – Šeriff Tiraspol/Saburtalo Tbilisi, Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.) – Feronikeli (Kosovo)/Lincoln (Gibr.), Valur Reykjavík/Maribor – Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Ferencváros Budapešť, Slovan Bratislava/Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – The New Saints (Wal.)/vítěz kvalifikačního turnaje, poražený finalista kvalifikačního turnaje – FC Astana/Kluž, HJK Helsinky/Tórshavn (Faer. ostr.) – Linfield (Sev. Ir.)/Rosenborg Trondheim, Nömme Kalju (Est.)/Škendija Tetovo (Sev. Mak.) – Dudelange (Luc.)/Valletta.

Nemistrovská část:

Jablonec – Pjunik (Arm.)/Škupi (Sev. Mak.), Mladá Boleslav – Šymkent (Kaz.)/Torpedo Kutaisi (Gruz.), Norrköping (Švéd.)/Saint Patrick’s (Ir.) – Dinamo Minsk/Liepaja (Lot.), Barry Town (Wal.)/Cliftonville (Sev. Ir.)/Haugesund (Nor.) – Sturm Štýrský Hradec, Gdaňsk – Inter Turku/Bröndby, Domžale (Slovin.)/Balzan (Mal.) – Malmö/Ballymena (Sev. Ir.)/Runavík (Faer. ostr.), CSKA Sofia/Titograd Podgorica – Osijek (Chorv.), Laci (Alb.)/Hapoel Beerševa (Izr.) – Široki Brijeg (Bos.)/Kajrat Almaty, AS Řím – Debrecín/Kukësi (Alb.), AEK Larnaka (Kypr)/Petrocub-Hincesti (Mold.) – Levski Sofia/Ružomberok, Zeta (Č. Hora)/Fehérvár (Maď.) – Breidablik (Isl.)/Vaduz, Molde (Nor.)/KR Reykjavík – Čukarički (Srb.)/Bananc (Arm.), Gabala (Ázerb.) – Dinamo Tbilisi/La Fiorita (San Mar.)/Engordany (And.), Tula (Rus.) – Neftči Baku/Nisporeni (Mold.), Aberdeen/Rovaniemi – Fola Esch (Luc.)/Sačchere (Gruz.), Lucern – Riteriai (Lit.)/Tre Fiori (San Mar.)/Klaksvík (Faer. ostr.), Espaňol Barcelona – Stjarnan (Isl.)/Levadia Tallinn, Utrecht – Akademija Panděv (Sev. Mak.)/Zrinjski Mostar (Bos.), Malatyaspor (Tur.) – Olimpija Lublaň/FS Riga, Royal Antverpy – Viitorul Konstanta (Rum.), Priština/St. Joseph’s (Gibr.)/Glasgow Rangers – Cork/Niederkorn (Luc.)/Cardiff MU (Wal.), Cracovia Krakov/Dunajská Streda – Atromitos (Řec.), Radnički Niš/Flora (Est.) – Eintracht Frankfurt, Budučnost Podgorica/Narva Trans (Est.) – Luhansk (Ukr.), Ventspils (Lot.)/Teuta (Alb.) – Gzira (Mal.)/Hajduk Split, Štrasburk – Maccabi Haifa/Mura (Slovin.), Wolverhampton – Crusaders (Sev. Ir.)/B36 Tórshavn (Faer. ostr.), Aris Soluň – AEL Limassol, Brann Bergen/Shamrock Rovers (Ir.) – Žalgiris Kaunas/Apollon Limassol, Jeunesse Esch (Luc.)/Tobol Kostanaj (Kaz.) – Guimaraes (Portug.), Alkmaar – Häcken (Švéd.), Honvéd Budapešť/Žalgiris Vilnius – Sabail (Ázerb.)/Universitatea Craiova (Rum.), Alaškert (Arm.)/Makedonija – FCSB (Rum.)/Milsami (Mold.), Soligorsk (Běl.)/Hibernians (Mal.) – Esbjerg (Dán.), Lokomotiv Plovdiv – Bijeljina (Bos.)/Trnava, Connah’s Quay (Wal.)/Kilmarnock (Skot.) – Partizan Bělehrad, Sant Julia (And.)/Europa (Gibr.)/Legia Varšava – Vitebsk (Běl.)/Kuopio.

Los 1. předkola Evropské ligy

Malmö (SWE) – Ballymena (NIR) / NSÍ Runavík (FRO)
Ordabasy Šymkent (KAZ) – Torpedo Kutaisi (GEO)
Maccabi Haifa (ISR) – Mura Murska Sobota (SVN)
Crusaders Belfast (NIR) – B36 Tórshavn (FRO)
Levski Sofia (BUL) – MFK Ružomberok (SVK)
Olimpija Lublaň (SVN) – Rīgas FS (LVA)
Dinamo Tbilisi (GEO) – La Fiorita (SMR)/Engordany (AND)
Connah’s Quay Nomads (WAL) – Kilmarnock (SCO)
Sant Julià (AND)/Europa (GIB) – Legia Varšava (POL)
Debrecín (HUN) – Kukësi (ALB)
Inter Turku (FIN) – Brøndby Kodaň (DEN)
Akademija Pandev (MKD) – Zrinjski Mostar (BIH)
Honvéd Budapešť (HUN) – Žalgiris Vilnius (LTU)
Široki Brijeg (BIH) – Kairat Almaty (KAZ)
Vitebsk (BLR) – KuPS Kuopio (FIN)
CSKA Sofia (BUL) – Titograd Podgorica (MNE)
Čukarički Bělehrad (SRB) – Bananc Jerevan (ARM)
Molde (NOR) – KR Reykjavík (ISL)
Něftči Baku (AZE) – Speranta Nisporeni (MDA)
Alaškert (ARM) – Makedonija Skopje (MKD)
Cracovia Krakov (POL) – DAC Dunajská Streda (SVK)
Breidablik (ISL) – Vaduz (LIE)
Gzira (MLT) – Hajduk Split (CRO)
Jeunesse Esch (LUX) – Tobol Kostanaj (KAZ)
Priština (KOS)/St Joseph’s (GIB) – Glasgow Rangers (SCO)
Zeta Golubovci (MNE) – Fehérvár (HUN)
Radnik Bijeljina (BIH) – Spartak Trnava (SVK)
Žalgiris Kaunas (LTU) – Apollon Limassol (CYP)
Brann Bergen (NOR) – Shamrock Rovers (IRL)
Radnički Niš (SRB) – Flora Tallinn (EST)
Steaua Bukurešť (ROU) – Milsami Orhei (MDA)
Cork City (IRL) – Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
Šachťor Soligorsk (BLR) – Hibernians La Valetta (MLT)
Fola Esch (LUX) – Čichura Sačchere (GEO)
Ventspils (LVA) – Teuta Durrës (ALB)
Stjarnan Garðabær (ISL) – Levadia Tallinn (EST)
NK Domžale (SVN) – Balzan (MLT)
Laçi (ALB) – Hapoel Beer-Ševa (ISR)
Barry Town (WAL)/Cliftonville (NIR) – Haugesund (NOR)
Riteriai Vilnius (LTU) – KÍ Klaksvík (FRO)/Tre Fiori (SMR)
Budućnost Podgorica (MNE) – Trans Narva (EST)
Sabail Baku (AZE) – Universitatea Craiova (ROU)
Dinamo Minsk (BLR) – Liepāja (LVA)
Norrköping (SWE) – Saint Patrick’s Dublin (IRL)
Pjunik Jerevan (ARM) – Škupi Skopje (MKD)
Aberdeen (SCO) – RoPS Rovaniemi (FIN)
AEK Larnaca (CYP) – Petrocub Hîncești (MDA)

EL (27. června a 4. července):
Progres (Luc.) – Cardiff MU (Wales), La Fiorita (San Mar.) – Engordany (And.), Sant Julia (And.) – Europa (Gibr.), Ballymena (Sev. Ir.) – Runavík (Faer. ostr.), Priština (Kosovo) – St. Joseph’s (Gibr.), Tre Fiori (San Mar.) – Klaksvík (Faer. ostr.), Barry Town (Wales) – Cliftonville (Sev. Ir.).

Los čtvrtfinále fotbalové Evropské ligy

(první zápasy 11. dubna, odvety 18. dubna):

Slavia Praha – Chelsea, Neapol – Arsenal (Čech), Villarreal – Valencie, Benfica Lisabon – Frankfurt.

Semifinále:

(první zápasy 2. května, odvety 9. května)

Benfica Lisabon/Frankfurt – Slavia Praha/Chelsea, Neapol/Arsenal – Villarreal/Valencie.

Los osmifinále fotbalové Evropské ligy
(7. a 14. března):

FC Sevilla (Vaclík) – Slavia Praha, Arsenal (Čech) – Rennes (Koubek), Chelsea – Dynamo Kyjev, Frankfurt – Inter Milán, Dinamo Záhřeb – Benfica Lisabon, Neapol – Salcburk, Valencie – Krasnodar, Petrohrad – Villarreal.

Přehled účastníků osmifinále Evropské ligy (los v pátek od 13 hodin v Nyonu):

Slavia Praha, Arsenal, Benfica, Chelsea, Dinamo Záhřeb, Dynamo Kyjev, Frankfurt, Inter Milán, Krasnodar, Neapol, Rennes, Salcburk, Sevilla, Valencie, Villarreal, Petrohrad.

Los 2. kola fotbalové Evropské ligy
(první zápasy 14. února, odvety 21. února):

Plzeň – Dinamo Záhřeb, Slavia Praha – Genk, Rennes (Koubek) – Betis Sevilla, Lazio Řím – FC Sevilla (Vaclík), BATE Borisov – Arsenal (Čech), FC Bruggy – Salcburk, Rapid Vídeň – Inter Milán, Krasnodar – Leverkusen, FC Curych – Neapol, Malmö – Chelsea, Šachtar Doněck – Frankfurt, Celtic Glasgow – Valencie, Olympiakos Pireus – Dynamo Kyjev, Fenerbahce Istanbul – Zenit Petrohrad, Sporting Lisabon – Villarreal, Galatasaray Istanbul – Benfica Lisabon.

Los základních skupin fotbalové Evropské ligy:

Skupina A: Bayer Leverkusen, Ludogorec Razgrad, FC Curych, AEK Larnaka.

Skupina B: Salcburk, Celtic Glasgow, Lipsko, Rosenborg.

Skupina C: Zenit Petrohrad, FC Kodaň, Bordeaux, Slavia Praha.

Skupina D: Anderlecht, Fenerbahce Istanbul, Dinamo Záhřeb, Spartak Trnava.

Skupina E: Arsenal, Sporting Lisabon, Karabach, Poltava (Ukr.).

Skupina F: Olympiakos Pireus, AC Milán, Betis Sevilla, Dudelange (Luc.).

Skupina G: Villarreal, Rapid Vídeň, Spartak Moskva, Glasgow Rangers.

Skupina H: Lazio Řím, Olympique Marseille, Eintracht Frankfurt, Apollon Limassol.

Skupina I: Besiktas Istanbul, Genk, Malmö, Sarpsborg (Nor.).

Skupina J: Sevilla, Krasnodar, Standard Lutych, Akhisar (Tur.).

Skupina K: Dynamo Kyjev, Astana, Rennes, Jablonec.

Skupina L: Chelsea, PAOK Soluň, BATE Borisov, Vidi Székesfehérvár.

Program 3. předkola Evropské ligy (první zápasy 9. srpna, odvety 16. srpna):
Mistrovská část:

Ludogorec Razgrad – Zrinjski Mostar, Legia Varšava – F91 Dudelange, Alaškert – Kluž, Olimpija Lublaň – HJK Helsinky, Šeriff Tiraspol – Valur Reykjavík, Cork City – Rosenborg Trondheim, Spartaks Jürmala – Süduva Marijampole, The New Saints – Midtjylland, Hapoel Beer Ševa – Flora Tallinn, Torpedo Kutaisi – Kukësi.

Nemistrovská část:

Olomouc – Kajrat Almaty, Spartak Subotica – Bröndby Kodaň, Pjunik Jerevan – Maccabi Tel Aviv, Dinamo Minsk – Zenit Petrohrad, Sturm Štýrský Hradec – AEK Larnaka, Sarpsborg – HNK Rijeka, Istanbul Basaksehir – Burnley, Luhansk – Braga, Hapoel Haifa – Atalanta Bergamo, Genk – Lech Poznaň, Vitesse Arnhem – Basilej, Nordsjaelland – Partizan Bělehrad, Hibernian – Molde, Hajduk Split – FCSB, FC Sevilla – Žalgiris Vilnius, Slovan Bratislava – Rapid Vídeň, Mariupol – Bordeaux, CSKA Sofia – FC Kodaň, Olympiakos Pireus – Lucern, Glasgow Rangers – Maribor, Trenčín – Feyenoord Rotterdam, Jagiellonia Bialystok – Gent, Ufa – Progrés Niederkorn, Besiktas Istanbul – LASK Linec, Apollon Limassol – Dinamo Brest, Lipsko – Craiova.

Los 3. předkola Evropské ligy
(první zápasy 9. srpna, odvety 16. srpna):

Mistrovská část:

Ludogorec Razgrad (Bulh.)/Videoton Székesfehérvár (Maď.) – Zrinjski Mostar (Bosna)/Valletta (Malta), Legia Varšava/Trnava – F91 Dudelange (Luc.)/KF Drita (Kos.), Sutjeska Nikšič (Č. Hora)/Alaškert (Arm.) – Kluž/Malmö, Olimpija Lublaň/Crusaders (Sev. Ir.) – BATE Borisov/HJK Helsinky, Škendija (Mak.)/Šeriff Tiraspol (Mold.) – FC Santa Coloma (And.)/Valur Reykjavík, Cork City (Ir.) – Celtic Glasgow/Rosenborg Trondheim, Spartaks Jürmala (Lot.)/SP La Fiorita (San Mar.) – CZ Bělehrad/Süduva Marijampole (Lit.), The New Saints (Wal.)/Lincoln FC (Gibr.) – Astana/Midtjylland, Dinamo Záhřeb/Hapoel Beer Ševa (Izr.) – APOEL Nikósie/Flora Tallinn, Torpedo Kutaisi (Gruz.)/Víkingur Göta (Faer. ostr.) – Karabach.

Nemistrovská část:

Spartak Subotica/Sparta Praha – Bröndby Kodaň, Olomouc – Kajrat Almaty/AZ Alkmaar, Tobol Kostanaj/Pjunik Jerevan – Maccabi Tel Aviv/Radnički Niš, Dunajská Streda/Dinamo Minsk – Zenit Petrohrad, Ajax Amsterodam/Sturm Štýrský Hradec – Dundalk/AEK Larnaka, St. Gallen/Sarpsborg (Nor.) – HNK Rijeka, Istanbul Basaksehir – Aberdeen/Burnley, Luhansk – Braga, Hapoel Haifa/Hafnarfjördur – Atalanta Bergamo/FK Sarajevo, Genk/Fola Esch (Luc.) – Soligorsk/Lech Poznaň, Viitorul Constanta/Vitesse Arnhem – PAOK Soluň/Basilej, Nordsjaelland/AIK Stockholm – Partizan Bělehrad/Trakai, Hibernian/Asteras Tripolis – Molde/Laci, Hajduk Split/Slavia Sofia – Rudar Velenje/FCSB (Rum.), FC Sevilla/Újpest – Žalgiris Vilnius/Vaduz, Balzan (Malta)/Slovan Bratislava – Rapid Vídeň, Djurgaarden (Švéd.)/Mariupol – Ventspils/Bordeaux, CSKA Sofia/Admira Wacker Mödling – Stjarnan/FC Kodaň, Olympiakos Pireus – Lucern, Osijek/Glasgow Rangers – Čikchura Sačchere (Gruz.)/Maribor, Górnik Zabrze/Trenčín – Feyenoord Rotterdam, Jagiellonia Bialystok/Rio Ave – Gent, Ufa/Domžale – Honvéd Budapešť/Progrés Niederkorn (Luc.), B36 Tórshavn/Besiktas Istanbul – LASK Linec/Lilleström, Željezničar Sarajevo/Apollon Limassol – Dinamo Brest/Atromitos (Řec.), Lipsko/Häcken – Craiova.


Program 2. předkola fotbalové Evropské ligy (první zápasy 26. července, odvety 2. srpna):

Mistrovská část:
The New Saints (Wales) – Lincoln FC (Gibr.), Torpedo Kutaisi (Gruz.) – Víkingur Göta (Faer. ostr.), Zrinjski Mostar (Bosna) – Valletta (Malta), FC Santa Coloma (And.) – Valur Reykjavík, Sutjeska Nikšič (Č. Hora) – Alaškert (Arm.), F91 Dudelange (Luc.) – KF Drita (Kos.), Spartaks Jürmala (Lot.) – SP La Fiorita (San Mar.), APOEL Nikósie – Flora Tallinn, Olimpija Lublaň – Crusaders (Sev. Ir.).
Nemistrovská část:
Spartak Subotica – Sparta Praha, Molde – Laci, FK Sarajevo – Fiorentina, Žalgiris Vilnius – Vaduz, Kajrat Almaty – AZ Alkmaar, Aberdeen – Burnley, Partizan Bělehrad – Trakai, Balzan – Slovan Bratislava, Nordsjaelland – AIK Stockholm, Rudar Velenje – FCSB (Rum.), Hapoel Haifa – Hafnarfjördur, Dundalk – AEK Larnaka, Górnik Zabrze – Trenčín, Maccabi Tel-Aviv – Radnički Niš, CSKA Sofia – Admira Wacker Mödling, Lipsko – Häcken, Stjarnan – FC Kodaň, Ufa – Domžale, Tobol Kostanaj – Pjunik Jerevan, Jagiellonia Bialystok – Rio Ave, LASK Linec – Lilleström, Honvéd Budapešť – Progrés Niederkorn, Osijek – Rangers Glasgow, B36 Tórshavn – Besiktas Istanbul, Dunajská Streda – Dinamo Minsk, Ventspils – Bordeaux, Soligorsk – Lech Poznaň, Željezničar Sarajevo – Apollon Limassol, Viitorul Constanta – Vitesse Arnhem, St. Gallen – Sarpsborg (Nor.), Dinamo Brest – Atromitos (Řec.), FC Sevilla – Újpest, Hibernian – Asteras Tripolis, Čikchura Sačchere (Gruz.) – Maribor, Genk – Fola Esch (Luc.), Djurgarden (Švéd.) – Mariupol, Hajduk Split – Slavia Sofia.

Losování kvalifikace Evropské ligy (28. června a 5. července):

Europa FC (Gibr.) – FC Priština (Kos.), UE Sant Julia (And.) – Gzira United FC (Malta), UE Engordany (And.) – S.S. Folgore (San Mar.), B36 Tórshavn (Faer. ostr.) – St Joseph’s FC (Gibr.), Birkirkara FC (Malta) – KÍ Klaksvík (Faer. ostr.), SP Tre Fiori (San Mar.) – Bala Town FC (Wales), Cefn Druids AFC (Wales) – FK Trakai (Lit.).