Fortuna liga nadstavba online play off, program , výsledky 2018/19

Od sezony 2018/2019 bude fotbalová Fortuna liga po 30 kolech pokračovat nadstavbovou částí ve třech skupinách. První o titul , druhá o možnost postupu do Evropské ligy a třetí o udržení .Program nástavby zde

SKUPINA O TITUL

Body i skóre ze základní části zůstávají, mužstva se utkají každý s každým jednokolově s tím, že lépe postavené kluby odehrají tři utkání doma a jen dvě venku. Hracími dny budou soboty a neděle, třetí kolo se bude hrát v úterý a středu. Zápasy čtvrtého a pátého kola bude se bude hrát v sobotu a neděli

Los skupiny o titul

Skupina o Evropu

Mužstva na sedmém a desátém místě
V play off se sedmý tým po základní části utká s desátým a osmý s devátým na dvě utkání, přičemž výhodu domácí odvetu bude mít lépe postavený celek. Lepší z obou dvojic si to rozdají opět na dvě utkání.

Nejlepší ze skupiny se střetne se čtvrtým, případně pátým týmem skupiny o titul o účast v kvalifikaci o postup do Evropské ligy.

Los skupiny o Evropu

semifinále
1. utkání: 10 vs 7 9 vs 8
2. utkání: 7 vs 10, 8 vs 9

finále
1. utkání: vítěz 7 vs 10, vítěz 8 vs 9
2. utkání: vítěz 7 vs 10, vítěz 8 vs 9

velké finále
4. nebo 5. tým ve skupině o titul vs vítěz skupiny O Evropu

 

Skupina o záchranu a baráž

Mužstva od jedenáctého místa do šestnáctého.Výhodu většího počtu zápasů doma mají týmy na jedenáctém, dvanáctém a třináctém místě, před vlastním publikem se představí třikrát, venku jen dvakrát. Na konci až bude dohráno, šestnáctý sestoupí do druhé ligy. Patnáctý se v baráži na dvě utkání doma-venku střetne s druhým celkem druhé ligy.

Los skupiny o záchranu

 

Kde sledovat Fortuna ligu ?

Internetové  a televizní přenosy můžete sledovat na  O2 TV nebo na O2 TV sport či fotbal Další možností kde sledovat je na internetu na Tv tipsport nebo  jako hlavní partner ligy nabídne živé vysílání zápasů i Fortuna. Podmínkou sledování přímých přenosů na webech sázkových společností je registrace.