Kvě 28, 2018
463 Views

Fortuna liga 2019/2020 program

Written by

Fortuna liga ročník 2019/2020

Fortuna liga, jak se bude soutěž v té době jmenovat, začne v sobotu 21. července a do konce roku se odehraje devatenáct kol, podzim skončí 15. prosince.

Jaro vypukne v sobotu 9. února, tedy ještě před úvodními zápasy vyřazovací fáze Ligy mistrů a Evropské ligy, a základní část se uzavře 27. dubna. O týden později začne nadstavba, třetí kolo bude středeční, tedy jediné vložené. Poslední nadstavbové, tedy páté kolo se odehraje 25. května.

Zdarma můžete sledovat přímé přenosy z fotbalové Fortuna ligy  . Sledujte na TV Tipsport online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy a fortuna ligy zde   

Sportovní přenosy – zdarma na Fortuna TV

Další odkaz kde sledovat Fortuna ligu je zaregistrovat se u sázkové kanceláře Fortuna a sledovat tak 1 ligu živě. Sledujte Fortuna ligu zde 

Fortuna Liga živě zde

Fotbalová Fortuna liga, ročník 2019/20

1. kolo (13.7.2019)
Sparta – Slovácko, Zlín – Slavia, Plzeň – Olomouc, Ostrava – Liberec, Ml. Boleslav – Karviná, Příbram – Teplice, Jablonec – Bohemians, Č. Budějovice – Opava

2. kolo (20.7.2019)
Teplice – Slavia, Olomouc – Zlín, Liberec – Plzeň, Karviná – Ostrava, Opava – Příbram, Bohemians – Ml. Boleslav, Sparta – Jablonec, Slovácko – Č. Budějovice

3. kolo (27.7.2019)
Č. Budějovice – Sparta, Jablonec – Slovácko, Příbram – Bohemians, Ml. Boleslav – Opava, Ostrava – Teplice, Plzeň – Karviná, Zlín – Liberec, Slavia – Olomouc

4. kolo (3.8.2019)
Sparta – Příbram, Slovácko – Zlín, Opava – Ostrava, Bohemians – Plzeň, Teplice – Ml. Boleslav, Karviná – Slavia, Liberec – Olomouc, Č. Budějovice – Jablonec

5. kolo (10.8.2019)
Olomouc – Karviná, Slavia – Liberec, Zlín – Teplice, Plzeň – Slovácko, Ostrava – Bohemians, Ml. Boleslav – Sparta, Příbram – Č. Budějovice, Jablonec – Opava

6. kolo (17.8.2019)
Karviná – Liberec, Bohemians – Olomouc, Č. Budějovice – Slavia, Opava – Zlín, Teplice – Plzeň, Sparta – Ostrava, Jablonec – Ml. Boleslav, Slovácko – Příbram

7. kolo (24.8.2019)
Liberec – Sparta, Ostrava – Slovácko, Plzeň – Opava, Slavia – Bohemians, Olomouc – Teplice, Zlín – Karviná, Příbram – Jablonec, Ml. Boleslav – Č. Budějovice

8. kolo (31.8.2019)
Sparta – Olomouc, Slovácko – Ml. Boleslav, Opava – Slavia, Bohemians – Liberec, Teplice – Karviná, Příbram – Plzeň, Jablonec – Ostrava, Č. Budějovice – Zlín

9. kolo (14.9.2019)
Karviná – Bohemians, Liberec – Teplice, Olomouc – Opava, Slavia – Slovácko, Zlín – Sparta, Plzeň – Jablonec, Ostrava – Č. Budějovice, Ml. Boleslav – Příbram

10. kolo (21.9.2019)
Sparta – Slavia, Slovácko – Teplice, Opava – Liberec, Bohemians – Zlín, Ml. Boleslav – Ostrava, Příbram – Karviná, Jablonec – Olomouc, Č. Budějovice – Plzeň

11. kolo (28.9.2019)
Teplice – Bohemians, Karviná – Opava, Liberec – Č. Budějovice, Olomouc – Slovácko, Slavia – Ml. Boleslav, Zlín – Jablonec, Plzeň – Sparta, Ostrava – Příbram

12. kolo (5.10.2019)
Sparta – Karviná, Slovácko – Liberec, Opava – Teplice, Ostrava – Zlín, Ml. Boleslav – Plzeň, Příbram – Olomouc, Jablonec – Slavia, Č. Budějovice – Bohemians

13. kolo (19.10.2019)
Bohemians – Opava, Teplice – Sparta, Karviná – Slovácko, Liberec – Jablonec, Olomouc – Č. Budějovice, Slavia – Příbram, Zlín – Ml. Boleslav, Plzeň – Ostrava

14. kolo (26.10.2019)
Sparta – Bohemians, Slovácko – Opava, Plzeň – Slavia, Ostrava – Olomouc, Ml. Boleslav – Liberec, Příbram – Zlín, Jablonec – Teplice, Č. Budějovice – Karviná

15. kolo (2.11.2019)
Opava – Sparta, Bohemians – Slovácko, Teplice – Č. Budějovice, Karviná – Jablonec, Liberec – Příbram, Olomouc – Ml. Boleslav, Slavia – Ostrava, Zlín – Plzeň

16. kolo (9.11.2019)
Slavia – Teplice, Zlín – Olomouc, Plzeň – Liberec, Ostrava – Karviná, Ml. Boleslav – Bohemians, Příbram – Opava, Jablonec – Sparta, Č. Budějovice – Slovácko

17. kolo (23.11.2019)
Sparta – Č. Budějovice, Slovácko – Jablonec, Opava – Ml. Boleslav, Bohemians – Příbram, Teplice – Ostrava, Karviná – Plzeň, Liberec – Zlín, Olomouc – Slavia

18. kolo (30.11.2019)
Příbram – Sparta, Zlín – Slovácko, Ostrava – Opava, Plzeň – Bohemians, Ml. Boleslav – Teplice, Slavia – Karviná, Olomouc – Liberec, Jablonec – Č. Budějovice

19. kolo (7.12.2019)
Karviná – Olomouc, Liberec – Slaviam Teplice – Zlín, Slovácko – Plzeň, Bohemians – Ostrava, Sparta – Ml. Boleslav, Č. Budějovice – Příbram, Opava – Jablonec

20. kolo (14.12.2019)
Liberec – Karviná, Olomouc – Bohemians, Slavia – Č. Budějovice, Zlín – Opava, Plzeň – Teplice, Ostrava – Sparta, Ml. Boleslav – Jablonec, Příbram – Slovácko

21. kolo (15.2.2020)
Sparta – Liberec, Slovácko – Ostrava, Opava – Plzeň, Bohemians – Slavia, Teplice – Olomouc, Karviná – Zlín, Jablonec – Příbram, Č. Budějovice – Ml. Boleslav

22. kolo (22.2.2020)
Olomouc – Sparta, Ml. Boleslav – Slovácko, Slavia – Opava, Liberec – Bohemians, Karviná – Teplice, Plzeň – Příbram, Ostrava – Jablonec, Zlín – Č. Budějovice

23. kolo (29.2.2020)
Bohemians – Karviná, Teplice – Liberec, Opava – Olomouc, Slovácko – Slavia, Sparta – Zlín, Jablonec – Plzeň, Č. Budějovice – Ostrava, Příbram – Ml. Boleslav

24. kolo (7.3.2020)
Slavia – Sparta, Teplice – Slovácko, Liberec – Opava, Zlín – Bohemians, Ostrava – Ml. Boleslav, Karviná – Příbram, Olomouc – Jablonec, Plzeň – Č. Budějovice

25. kolo (14.3.2020)
Bohemians – Teplice, Opava – Karviná, Č. Budějovice – Liberec, Slovácko – Olomouc, Ml. Boleslav – Slavia, Jablonec – Zlín, Sparta – Plzeň, Příbram – Ostrava

26. kolo (21.3.2020)
Karviná – Sparta, Liberec – Slovácko, Teplice – Opava, Zlín – Ostrava, Plzeň – Ml. Boleslav, Olomouc – Příbram, Slavia – Jablonec, Bohemians – Č. Budějovice

27. kolo (4.4.2020)
Opava – Bohemians, Sparta – Teplice, Slovácko – Karviná, Jablonec – Liberec, Č. Budějovice – Olomouc, Příbram – Slavia, Ml. Boleslav – Zlín, Ostrava – Plzeň

28. kolo (11.4.2020)
Bohemians – Sparta, Opava – Slovácko, Slavia – Plzeň, Olomouc – Ostrava, Liberec – Ml. Boleslav, Zlín – Příbram, Teplice – Jablonec, Karviná – Č. Budějovice

29. kolo (18.4.2020)
Sparta – Opava, Slovácko – Bohemians, Č. Budějovice – Teplice, Jablonec – Karviná, Příbram – Liberec, Ml. Boleslav – Olomouc, Ostrava – Slavia, Plzeň – Zlín

30. kolo (25.4.2020)
Slovácko – Sparta, Slavia – Zlín, Olomouc – Plzeň, Liberec – Ostrava, Karviná – Ml. Boleslav, Teplice – Příbram, Bohemians – Jablonec, Opava – Č. Budějovice

21. a 22. července 2018
zápasy 1. kola

15. a 16. prosince 2018
zápasy 19. kola, posledního na podzim

9. a 10. února 2019
zápasy 20. kola, prvního na jaře

27. a 28. dubna 2019
zápasy 30. kola, konec základní části

4. až 25. května 2019
zápasy nadstavbové části, jediné vložené kolo sezony je na programu 15. května

27. května až 2. června 2019
barážové zápasy o Evropskou ligu a o udržení

Fortuna liga živě, online stream, live stream zdarma

Sledovat Fortuny ligu živě můžete  na webu české televize ČT Sport nebo  na O2 Sport.Dále můžete sledovat na TV Tipsport, kde všechny zápasy  live  a můžete  si na něj vsadit  . na internetu můžete najít další online live zdarma.

Article Categories:
Program