F1 Bahrajn 2022 Živý přenos, TV, trénink, kvalifikace

Velká cena Bahrajnu v letošním roce opět vrací báječný bahrajnský mezinárodní okruh v bahrajnském Sachiru.

Ačkoli je událost v Bahrajnu jedním z novějších míst, již vyvolala více než spravedlivý podíl na kontroverzi, a zejména v roce 2012 vedlo k vážným pochybnostem zejména politické napětí v zemi vyvolané významnými otazníky ohledně chování režimu v oblasti lidských práv zda se závod vůbec uskuteční. Nakonec možná nepřekvapilo, že peníze promluvily a závod pokračoval.

Pokud jde o místa k návštěvě, Bahrajn není obzvláště proslulý jako turistická destinace, ale místa, jako je pevnost Qalat Al Bahrain uvedená na seznamu světového dědictví UNESCO, národní muzeum v Bahrajnu a mešita Al Khamis, si určitě stojí za to.
FORMULE 1 2021 LIVE Samotný kurz, který se nachází v Sakhiru a má nápadně název Bahrain International Circuit, je považován za jeden z okruhů, které jsou pro řidiče přátelštější, a těší se zejména velmi velkým odletovým oblastem, které jsou atypicky odpouštějící řidičům, kteří se odchylují od ideální linie – to je znamená, že závod je často charakterizován méně nehodami a následně vyšším počtem závodníků.

 

Plán závodu

Velká cena Bahrajnu se bude konat 28. března 2021.

Pokud byste chtěli získat více konkrétních informací o mezinárodním okruhu v Bahrajnu v Sakhiru, pak oficiální stránka F1 poskytuje vynikající rozpis kurzu:

Formule 1 živě

Formule 1 TV

TV a živé vysílání

Nyní jsme sloučili všechny naše informace o živém přenosu F1 a televizním vysílání do jedné stránky, aby bylo snazší najít všechny závody v kalendáři. Toto najdete zde.

Dříve jsme na jednotlivých závodních stránkách uvedli podrobnosti o živém přenosu, ale udržování toho bylo trochu časově náročné a opakované, zejména proto, že nyní jsou ve většině zemí vysílací společnosti pro většinu závodů stejné.

Proto jsme si mysleli, že by bylo snazší přenést všechny podrobnosti živého přenosu na jedno místo, aby bylo snazší najít hledané pokrytí bez ohledu na to, jaký je závod.

Krize Covid-19 samozřejmě v této sezóně podstatně změnila věci, ale ty závody, které stále probíhají, bude možné sledovat online, ještě důležitější je absence fyzických davů na závodních tratích.

TV a živé vysílání

Možnosti online streamování pro sezónu Grand Prix se rok od roku mění, protože práva na prohlížení mění majitele, takže může být trochu obtížné sledovat je.

Formule 1 živě výsledky

Zde zveřejníme všechny nejnovější podrobnosti, které zde máme, i když si musíte být vědomi, že u většiny z nich budou pravděpodobně kanály předplatného – náklady spojené se získáním práv na prověřování F1 jsou tak vysoké, že je vzácné najít někoho, kdo by je dal pryč zdarma.

Mezinárodní pokrytí

Nyní se můžete přihlásit k odběru a sledovat živé přenosy na oficiálních webových stránkách Formule 1, které nabízejí živé přenosy ze všech závodů a další vynikající pokrytí dostupné z jednotlivých kokpitů.

V současné době existuje několik slevových nabídek vzhledem k omezeným závodům v této sezóně.

Přihlaste se k odběru online zde:

Sledujte Formule 1 naživo

UK F1 pokrytí

Ve Velké Británii pokrytí nadále poskytuje společnost Sky prostřednictvím svého vyhrazeného kanálu Sky F1.

Můžete to sledovat online, ale budete potřebovat živé předplatné:

Sledujte Sky F1 online

Na Grand Prix Velké Británie se bude opět vztahovat Channel 4, který je ve Velké Británii stále volně vysílaný.

Spojené státy

V USA letos zpravodajství poskytuje ESPN, které podle mého názoru také využívá stejné záběry jako Sky. Online pokrytí je k dispozici zde:

ESPN Sledujte živě

Austrálie

V Austrálii má Network Ten pokrytí F1 zdarma, jedna z mála zemí stále poskytuje domácím divákům zdarma Grand Prix. Služba dokonce zahrnuje online streamování, ale je pravděpodobné, že přístup k ní bude omezen na místní diváky:

Grand Prix Live on Network Ten

Informace o pokrytí v jiných zemích najdete zde:

Pokrytí F1 po celém světě

Pokud nemůžete najít TV nebo online streamování ve vaší lokalitě, pak je nejlepší asi sledovat závod online pomocí vynikající funkce živého načasování na oficiálních stránkách F1, která je k dispozici pro řadu platforem – tato služba byla přepracována na novém vzhledu webu Formule 1 a nyní nabízí ještě více živých informací, včetně živého komentáře a kola

Živé načasování F1

F1 Calendar 2021

Harmonogram závodů pro sezónu F1 2021 byl nyní potvrzen níže, ale v průběhu roku se samozřejmě mohou objevit změny, díky nimž vás budeme průběžně informovat:

Neděle 28. března: Velká cena Bahrajnu v Sachiru

Neděle 18. dubna: Velká cena Itálie v Imole

Neděle 2. května: Bude potvrzeno

Neděle 9. května: Velká cena Španělska v Barceloně

Neděle 23. května: Velká cena Monaka

Neděle 6. června: Velká cena Ázerbájdžánu v Baku

Neděle 13. června: Velká cena Kanady v Montrealu

Neděle 27. června: Velká cena Francie v Le Castellet

Neděle 4. července: Velká cena Rakouska ve Spielbergu

Neděle 18. července: Velká cena Velké Británie v Silverstone

Neděle 1. srpna: Velká cena Maďarska v Budapešti

Neděle 29. srpna: Velká cena Belgie ve Spa

Neděle 5. září: Velká cena Nizozemska v Zandvoortu

Neděle 12. září: Velká cena Itálie v Monze

Neděle 26. září: Velká cena Ruska v Soči

Neděle 3. října: Velká cena Singapuru

Neděle 10. října: Velká cena Japonska v Suzuce

Neděle 24. října: Velká cena Spojených států v Austenu

Neděle 31. října: Velká cena Mexika v Mexico City

Neděle 7. listopadu: Velká cena Brazílie v Sao Paulu

Neděle 21. listopadu: Velká cena Austrálie v Melbourne

Neděle 5. prosince: Velká cena Saúdské Arábie v Džiddě

Neděle 12. prosince: Velká cena Abú Dhabí

 

 Velká cena Bahrajnu 2021 výsledky

Velká cena Bahrajnu, úvodní závod 

1. Hamilton (Brit./Mercedes) 1:32:03,897, 2. Verstappen (Niz./Red Bull) -0,745, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -37,383, 4. Norris (Brit./McLaren) -46,466, 5. Pérez (Mex./Red Bull) -52,047, 6. Leclerc (Mon./Ferrari) -59,090, 7. Ricciardo (Austr./McLaren) -1:06,004, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -1:07,100, 9. Cunoda (Jap./AlphaTauri) -1:25,692, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1:26,713.

Nejrychlejší kolo: Bottas.

 

Kvalifikace : 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 1:28,997, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -0,388, 3. Bottas (Fin./Mercedes) -0,589, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -0,681, 5. Gasly (Fr./AlphaTauri) -0,812 6. Ricciardo (Aus./McLaren) -0,930, 7. Norris (Brit./McLaren) -0,977, 8. Sainz (Šp./Ferrari) -1,218, 9. Alonso (Šp./Alpine) -1,252, 10. Stroll (Kan./Aston Martin) -1,604.

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.