Extraliga Play off Program 2020 online

Extraliga Play off Program 2020

 

Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí  nejpozději v neděli 17. března.

Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje v pondělí 18. března a vyvrcholí nejpozději v neděli 31. března.

Semifinále startuje ve středu 3. dubna a o finalistech se rozhodne nejpozději v pondělí 15. dubna. Boj o titul začne ve čtvrtek 18. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve v úterý 23. dubna a nejpozději 30.dubna  nato.

 

Živě Playoff Tipsport extraliga 2020 přímý přenos online

Přenosy z playoff hokejové extraligy 2019 bude vysílat na internetu  ČT Sport a O2 tv sport .

Program finále Generali play off TELH
Čtvrtek 18. dubna – 1. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pátek 19. dubna – 2. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pondělí 22. dubna – 3. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 23. dubna – 4. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Pátek 26. dubna – případný 5. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Neděle 28. dubna – případný 6. zápas:
17:20 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 30. dubna – případný 7. zápas:
17:20 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Termíny semifinále Generali play off TELH

Středa 3. dubna – 1. zápasy:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
19:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Čtvrtek 4. dubna – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
19:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Neděle 7. dubna – 3. zápasy:
15:00 HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
17:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Pondělí 8. dubna – 4. zápasy:
17:00 HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
19:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 11. dubna – případné 5. zápasy:

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Sobota 13. dubna – případné 6. zápasy:

HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Pondělí 15. dubna – případné 7. zápasy:

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Termíny čtvrtfinále Generali play off TELH

Pondělí 18. března – 1. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Úterý 19. března – 2. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Středa 20. března – 1. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Čtvrtek 21. března – 2. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Pátek 22. března – 3. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Sobota 23. března – 4. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Neděle 24. března – 3. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera– HC Oceláři Třinec

Pondělí 25. března – 4. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

Úterý 26. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Středa 27. března – případné 5. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Čtvrtek 28. března – případné 6. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Pátek 29. března – případné 6. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

Sobota 30. března – případné 7. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 31. března – případné 7. zápasy:

Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Další termíny Generali play off TELH

Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna

Termíny skupiny o umístění v TELH

Úterý 12. března – 1. kolo:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
17:30 HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

Pátek 15. března – 2. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 17. března – 3. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
17:00 HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

Úterý 19. března – 4. kolo:
17:30 HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
17:30 Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice

Pátek 22. března – 5. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov

Neděle 24. března – 6. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
15:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Na webu zivelive.cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.