Bře 26, 2018
109 Views

Extraliga Play off Program 2020 online

Written by

Extraliga Play off Program 2020

 

Předkolo hrané na tři vítězné duely skončí  nejpozději v neděli 17. března.

Čtvrtfinále, od kterého se hraje už na čtyři vítězství, odstartuje v pondělí 18. března a vyvrcholí nejpozději v neděli 31. března.

Semifinále startuje ve středu 3. dubna a o finalistech se rozhodne nejpozději v pondělí 15. dubna. Boj o titul začne ve čtvrtek 18. dubna a nový šampion bude korunován nejdříve v úterý 23. dubna a nejpozději 30.dubna  nato.

 

Živě Playoff Tipsport extraliga 2020 přímý přenos online

Přenosy z playoff hokejové extraligy 2019 bude vysílat na internetu  ČT Sport a O2 tv sport .

[adrotate banner=“3″]

Program finále Generali play off TELH
Čtvrtek 18. dubna – 1. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pátek 19. dubna – 2. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Pondělí 22. dubna – 3. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 23. dubna – 4. zápas:
17:00 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Pátek 26. dubna – případný 5. zápas:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Neděle 28. dubna – případný 6. zápas:
17:20 HC Oceláři Třinec – Bílí Tygři Liberec

Úterý 30. dubna – případný 7. zápas:
17:20 Bílí Tygři Liberec – HC Oceláři Třinec

Termíny semifinále Generali play off TELH

Středa 3. dubna – 1. zápasy:
17:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno
19:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň

Čtvrtek 4. dubna – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
19:00 Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Neděle 7. dubna – 3. zápasy:
15:00 HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
17:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Pondělí 8. dubna – 4. zápasy:
17:00 HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
19:00 HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 11. dubna – případné 5. zápasy:

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Sobota 13. dubna – případné 6. zápasy:

HC Škoda Plzeň – HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec

Pondělí 15. dubna – případné 7. zápasy:

HC Oceláři Třinec – HC Škoda Plzeň
Bílí Tygři Liberec – HC Kometa Brno

Termíny čtvrtfinále Generali play off TELH

Pondělí 18. března – 1. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Úterý 19. března – 2. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Středa 20. března – 1. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Čtvrtek 21. března – 2. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Pátek 22. března – 3. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Sobota 23. března – 4. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Neděle 24. března – 3. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera– HC Oceláři Třinec

Pondělí 25. března – 4. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

Úterý 26. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Středa 27. března – případné 5. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav
HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Čtvrtek 28. března – případné 6. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK

Pátek 29. března – případné 6. zápasy:
BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
HC Vítkovice Ridera – HC Oceláři Třinec

Sobota 30. března – případné 7. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Neděle 31. března – případné 7. zápasy:

Bílí Tygři Liberec – BK Mladá Boleslav

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Ridera

Další termíny Generali play off TELH

Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna

Termíny skupiny o umístění v TELH

Úterý 12. března – 1. kolo:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
17:30 HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov

Pátek 15. března – 2. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary

Neděle 17. března – 3. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
17:00 HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov

Úterý 19. března – 4. kolo:
17:30 HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
17:30 Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice

Pátek 22. března – 5. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov

Neděle 24. března – 6. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
15:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice

Article Categories:
Program