Biatlon ŽIVĚ

Biatlon ŽIVĚ

Kde  sledovat na internetu biatlonové závody ze světového poháru a mistrovství světa ?  Přímé přenosy nabízí zdarma ČT sport či Eurovision Sports TV. 

Biatlon Světový pohár program závodů 2018/2019

 

ŽIVÉ přenosy BIATLONU

ČT sport nabízí své vysílání i online. Na internetu  můžete sledovat živě

Klikněte pro Biatlonové přímé přenosy zdarma Živé vysílání ČT4 SPORT

 

BIATHLONWORLD TV

Přímé  přenosy závodů na webu ze Světového poháru v biatlonu, Mistrovství světa v biatlonu, Highlights

Online výsledky

Během závodů můžete sledovat živě i údaje z mezičasů, pořadí běžeckých a střeleckých časů či střelecké výkony na všech 30 stavech v jednom okamžiku. To vše díky LIVE výsledkům poskytovaným přímo od IBU.

IBU LIVE

On-line přenosy  Světového a Evropského poháru v biatlonu, Mistrovství světa

Přejít na online výsledky

 

Kompletní program  Světového poháru v biatlonu 2018/2019

1. kolo Pokljuka: 2. prosince – 9. prosince

Neděle 2. prosince
12.00 Smíšená štafeta dvojic
14.30 Smíšená štafeta

Středa 5. prosince
14.15 Vytrvalostní závod muži

Čtvrtek 6. prosince
14.15 Vytrvalostní závod ženy

Pátek 7. prosince:
14.15 Sprint muži

Sobota 8. prosince
14.15 Sprint ženy

Neděle 9. prosince
11.45 Stíhací závod muži
14.45 Stíhací závod ženy

2. kolo Hochfilzen: 13. prosince – 16. prosince

Čtvrtek 13. prosince
14.15 Sprint ženy

Pátek 14. prosince
14.15 Sprint muži

Sobota 15. prosince
11.30 Stíhací závod ženy
14.45 Stíhací závod muži

Neděle 16. prosince
11.15 Štafeta ženy
14.00 Štafeta muži

3. kolo Nové Město: 20. prosince – 23. prosince

Čtvrtek 20. prosince
17.30 Sprint muži

Pátek 21. prosince
17.30 Sprint ženy

Sobota 22. prosince
15.00 Stíhací závod muži
17.00 Stíhací závod ženy

Neděle 23. prosince
11.45 Hromadný závod muži
14.30 Hromadný závod ženy

4. kolo Oberhof: 10. ledna – 13. ledna

Čtvrtek 10. ledna
14.30 Sprint ženy

Pátek 11. ledna
14.30 Sprint muži

Sobota 12. ledna
12.45 Stíhací závod ženy
15.00 Stíhací závod muži

Neděle 13. ledna
11.45 Štafeta ženy
14.30 Štafeta muži

5. kolo Ruhpolding: 16. ledna – 20. ledna

Středa 16. ledna
14.30 Sprint muži

Čtvrtek 17. ledna
14.30 Sprint ženy

Pátek 18. ledna
14.30 Štafeta muži

Sobota 19. ledna
14.30 Štafeta ženy

Neděle 20. ledna
12.15 Hromadný závod muži
14.40 Hromadný závod ženy

6. kolo Anterselva: 24. ledna – 27. ledna

Čtvrtek 24. ledna
14.30 Sprint ženy

Pátek 25. ledna
14.30 Sprint muži

Sobota 26. ledna
13.30 Stíhací závod ženy
15.30 Stíhací závod muži

Neděle 27. ledna
12.45 Hromadný závod ženy
15.30 Hromadný závod muži

7. kolo Canmore: 7. února – 10. února

Čtvrtek 7. února
18.00 Vytrvalostní závod muži
22.10 Vytrvalostní závod ženy

Sobota 9. února
20.30 Štafeta muži
22.45 Štafeta ženy

Neděle 10. února
19.00 Hromadný závod muži
22.00 Hromadný závod ženy

8. kolo Salt Lake City: 14. února – 17. února

Čtvrtek 14. února
19.15 Sprint ženy

Pátek 15. února
19.15 Sprint muži

Sobota 16. února
18.05 Hromadný závod ženy
22.05 Hromadný závod muži

Neděle 17. února
18.10 Smíšená štafeta dvojic
22.05 Smíšená štafeta

MS Östersund: 7. března – 17. března

Čtvrtek 7. března
16.15 Smíšená štafeta

Pátek 8. března
16.15 Sprint ženy

Sobota 9. března
16.30 Sprint muži

Neděle 10. března
13.45 Stíhací závod ženy
16.30 Stíhací závod muži

Úterý 12. března
15.30 Vytrvalostní závod ženy

Středa 13. března
16.10 Vytrvalostní závod muži

Čtvrtek 14. března
17.10 Smíšená štafeta dvojic

Sobota 16. března
13.15 Štafeta ženy
16.30 Štafeta muži

Neděle 17. března
13.15 Hromadný závod ženy
16.00 Hromadný závod muži

9. kolo Holmenkollen: 21. března – 24. března

Čtvrtek 21. března
16.30 Sprint ženy

Pátek 22. března
16.30 Sprint muži

Sobota 23. března
15.00 Stíhací závod ženy
17.15 Stíhací závod muži

Neděle 24. března
13.45 Hromadný závod ženy
16.30 Hromadný závod muži

Můžete zde sledovat biatlon zive zdarma online live st