Basketbal živě

Basketbal zive live stream NBA online tv

Živé live je informativní stránka, zde nenajdete žádné přenosy . Nejsou zde žádné registrace, jako to bývá na jiných placených stránkách. . Našim cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li, nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete na internetu www.zivelive.cz.

Basketbal je i u nás oblíbeným sportem. Nedosahuje však takové obliby, jako je tomu v zámoří. Právě jejich živé přenosy jsou velmi vyhledávané.

basketbalové live výsledky, basketbal, průběžné výsledky, Euroliga, basket, livescore, live výsledky, livesport, basketbal online

[adrotate banner=“2″]

Kliknutím bude otevřené nové okno webu z jiného zdroje

[adrotate banner=“2″]

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného. V případě potíží s odkazy nebo jiných problému, kontaktujte rovnou majitelé stránek . Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter.Naše stránka slouží pouze jako vyhledávač odkazů třetích stran. Obsah, není umístěn na našich stránkách, ale je na něj pouze odkázáno, podobně jako například u vyhledávače Google. Na našem webu se nacházejí pouze odkazy na servery třetích stran, žádným způsobem neporušujeme zákon. Děkujeme za pochopení

Sledovat basketbalové přenosy můžete výše na stránce, kde po rozkliknutí sportovního přenosu na který se chcete dívat si vyberete jeden z odkazů.

Basketbal, česky též košíková, je kolektivní míčový kontaktní sport, ve kterém se dva týmy s pěti hráči na hřišti snaží získat co nejvíce bodů vhazováním míče do obroučky basketbalového koše a zabránit protihráčům, aby body získali.

Hru vytvořil v roce 1891 Dr. James Naismith pro zpestření zimní sportovní přípravy svých studentů. I přes to, že se v původní podobě jednalo o nepříliš dynamický sport (pravidla neumožňovala pohyb s míčem), získal si brzy značnou popularitu a rychle se rozšířil nejen po Spojených státech. V roce 1932 byla založena Mezinárodní basketbalová federace (International Basketball Federation). V roce 1936 byl basketbal zařazen na pořad olympijských her a od roku 1976 se koná i ženský basketbalový turnaj. (wiki zdroj)

Americká NBA je nejprestižnější basketbalovou ligou světa. Vznikla v roce 1949, nejúspěšnějšími kluby její historie jsou Boston Celtics, Los Angeles Lakers a Chicago Bulls.V současnosti hraje v NBA 30 týmů rozdělených do dvou konferencí, které se nazývají Western(Západní) a Eastern (Východní). Po skončení základní části postoupí nejlepších 8 týmů z každé konference do playoff. Z každého kola v playoff postupuje tým, který dosáhl 4 vítězství. Playoff má celkem 3 kola z nichž postoupí do finále ten nejlepší tým z každé konference.( wiki zdroj)