Říj 27, 2018
119 Views

Real Madrid – Barcelona Online přenos

Written by

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy mistrů živě

2.3 2019 20:45

3

2.3. / 20:45 dnes Real Madrid – Barcelona

[adrotate banner=“2″]

Španělský pohár má na programu úvodní semifinálové zápasy, v roli domácího celku se představí FC Barcelona, která v rámci El Clásica vyzve Real Madrid CF.

Posledních deset let si toto duo dělilo Zlaté míče pro nejlepšího hráče světa. I díky nim se El Clasico stalo ještě globálnější a sledovanější. Proti sobě v něm nastupovali od léta 2009, nyní bude o jejich účast ochuzeny. Podle britské BBC je Messi nejproduktivnějším hráčem prestižního souboje. Jednatřicetiletý útočník v derby proti „bílému baletu“ vstřelil 26 gólů v 38 zápasech, přidal 13 asistencí, zaúčtována 17 výher. Třiatřicetiletý C. Ronaldo nastoupil v El Clásico 30krát, osmkrát se těšil z triumfu, nastřílel 18 branek a jednou asistoval.

Kde sledovat El Clasico 2019 Barcelona vs Real Madrid v TV ?

Barcelona – Real Madrid Online

Barcelona – Real Madrid Online

[adrotate banner=“2″]

Na webu zivelive .cz se můžete setkat s odkazy na jiné webové stránky, které nespadají pod náš dohled. Nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za ochranu soukromí nebo obsah těchto webových stránek, nabízíme však tyto odkazy, aby pro naše návštěvníky bylo jednodušší najít více informací o konkrétních tématech.Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby . Děkujeme za pochopení.

Article Categories:
Živé přenosy