Barcelona – Real Madrid Online přenos

Zde můžete sledovat fotbalové utkání Ligy mistrů živě

28.10 2018 16:15

28.11. / 16:15 dnes Barcelona – Real Madrid

BARCELONA. Nedělní fotbalové El Clasico v 10. kole španělské La Ligy bude poprvé od roku 2007 současně bez hvězdných útočníků Lionela Messiho z Argentiny a Cristiana Ronalda z Portugalska. Klenot FC Barcelony vyřadila zlomená ruka a CR7 už bojuje v dresu italského Juventusu Turín.

Posledních deset let si toto duo dělilo Zlaté míče pro nejlepšího hráče světa. I díky nim se El Clasico stalo ještě globálnější a sledovanější. Proti sobě v něm nastupovali od léta 2009, nyní bude o jejich účast ochuzeny. Podle britské BBC je Messi nejproduktivnějším hráčem prestižního souboje. Jednatřicetiletý útočník v derby proti „bílému baletu“ vstřelil 26 gólů v 38 zápasech, přidal 13 asistencí, zaúčtována 17 výher. Třiatřicetiletý C. Ronaldo nastoupil v El Clásico 30krát, osmkrát se těšil z triumfu, nastřílel 18 branek a jednou asistoval.

Kde sledovat El Clasico 2018 Barcelona vs Real Madrid v TV ?

Barcelona – Real Madrid Online

Živé vysílání – O2 TV Sport

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy nemáme nic společného.Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter a odkazujeme na weby se sportovními přenosy. Děkujeme za pochopení.