Australian Open 2021 Live stream program výsledky

Australian Open 2021 začne 8. února.

Původně to bylo naplánováno na začátek 18. ledna, ale to bylo odsunuto, aby měli hráči pocházející ze zámoří dostatek času na karanténu.

ATP potvrdila, že od 10. do 13. ledna bude hostit kvalifikaci na grandslam v katarské Dauhá. Očekává se, že hráči poté odcestují do Austrálie a do konce měsíce si odpykají izolační období. Australian Open se koná každý rok v Melbourne Parku.

Australian Open Tennis výsledky

Kde sledovat  Australian Open 2021: Živé přenosy a televizní vysílání

Na webových stránkách Australian Open je také úplný seznam mezinárodních vysílacích partnerů s podrobnostmi o vysílání a živých přenosech online pro další země, které nejsou uvedeny výše.

Program  AUSTRALIAN OPEN 2021

8. února – 1. kolo dvouhry mužů a žen
9. února – 1. kolo dvouhry mužů a žen
10. února – Dvouhra mužů a žen, druhé kolo
11. února – Dvouhra mužů a žen, druhé kolo
12. února – Třetí kolo dvouhry mužů a žen
13. února – Dvouhra mužů a žen, třetí kolo
14. února – Čtvrté kolo dvouhry mužů a žen
15. února – Dvouhra mužů a žen, čtvrté kolo
16. února – čtvrtfinále dvouhry mužů a žen
17. února – čtvrtfinále dvouhry mužů a žen
18. února – semifinále žen a semifinále prvních mužů
19. února – druhé mužské semifinále
20. února – finále žen
21. února – finále mužů

Sledujte Australian Open Tennis 2021 v přímém přenosu prostřednictvím sociální sítě

V současné době žijeme v moderní éře, kde každý člověk používá internet. Sociální síť je pro fanoušky nejoblíbenější možností sledovat live stream Australian Open Tennis 2021. Většina fanoušků je zaneprázdněna facebookem, twitterem, Instagramem atd. Na sociální síti, takže chtějí sledovat Grand Slam Tennis 2021 živě na Facebooku . Jedna z lepších možností sledovat závěrečné grandslamové události kalendářního roku tenisového turnaje Australian Open naživo také přes Reddit. Twitter je také nejlepší možností, jak získat kontakt s nejnovějšími aktualizacemi a zprávami o australské otevřené akci 2021 online. Událost si můžete také užít naživo pomocí služeb Instagramu a online video platformy YouTube. Níže naleznete kompletní seznam webů sociálních médií, které mohou také ukazovat pokrytí Australian Open 2021.

Sledujte živě na Facebooku

Facebook je přední web sociálních médií, který může využívat téměř každý uživatel internetu. Je to tedy určitě nejlepší volba pro lidi, kteří přijdou na facebook a získají informace a nejnovější aktualizace týkající se Australian open 2021. Nedávno jsme viděli, že facebook také ukázal živé televizní vysílání z různých sportovních akcí. Facebook zahájí streamování událostí vysokého napětí. Lidé tedy neztrácejí čas, stačí, když si na facebooku najdou live stream z australského otevřeného tenisového turnaje 2021 a užijí si všechny jednotlivé události. Streamování z Facebooku je jednou z nejlepších možností, jak zachytit australské otevřené živé přenosy. Facebook live je efektivní způsob, jak sledovat online Australian Open 2021 Live. Lidé z celého světa jsou ochotni užít si Grand Slam 2021 Live pouhou návštěvou různých stránek facebooku. Někteří lidé přijdou na Facebook živě, aby předvedli Australian Open Tennis Grand Slam. Vyhledáním tohoto odkazu získáte konkurenční online přístup.

Sledujte živě na Redditu

Reddit je jednou z nejlepších možností, jak sledovat čtvrtý grandslamový Australian Open 2021 zdarma online. Reddit je populární web pro sociální média a v současné době je na 6. místě podle Alexy. Pokud chcete sledovat zápasy online, pak spousta subredditů Australian Open Tennis zveřejní odkaz na živé vysílání v době zápasu. Zůstaňte tedy naladěni zde s našimi webovými stránkami, protože budeme aktualizovat odkaz na reddit a sledovat australskou otevřenou tenisovou soutěž 2021. V Redditu jsou tenisové streamy jedním ze slavných subredditů, které mají spoustu předplatitelů a pro uživatele zveřejňují vysoce kvalitní streamovací odkaz.

Sledujte živé vysílání Australian Open 2021 na YouTube

Jeden z nejlepších webů pro streamování videa na YouTube může ukázat Australian Open 2021 živě na různých kanálech. Toto je nejjednodušší způsob, jak sledovat tenisové události online, protože v době zápasu bude spousta kanálů poskytovat online streamování jejich divákům. YouTube zobrazí zápasy streamované oficiálními způsoby. Uživatelé mají spoustu možností, protože mohou sledovat 2021 Tennis Australian Open naživo v kvalitě SD / HD i v režimu Theatre a spoustě funkcí. Zůstaňte zde naladěni, sdílíme živé video streamování nejlepšího odkazu youtube kanálu Grand Slam 2021 v době zápasu.

Sledujte Australian Open živě na Instagramu

Za posledních pár dní je Instagram jednou z populárních služeb sociálních médií. Pomocí Instagramu si můžete užít Australian Open Tennis Tournament 2020 online, takže je bude sledovat celý svět lidí. Užijte si tedy svůj oblíbený přímý přenos z Australian Open 2021 na Instagramu.

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.