Australian open online

Sledujte Top Tennis z Melbourne
Jedná se o první grandslamovou událost kalendářního roku a akce se koná v Melbourne, kde o tuto prestižní cenu soutěží přední světoví hráči. Sázkové kanceláře umožňují svým zákazníkům přístup a sledování turnaje po přihlášení k jejich účtu, provedení vkladu nebo uzavření sázky.

Australian Open Live Streaming z mužské dvouhry
Pánské dvouhry jsou vzrušující soutěží a bet365 zajistí živé přenosy Australian Open, pokud jde o hlavní výstavní kurty v Melbourne. Často si můžete vybrat, ke kterému zápasu dvouhry mužů chcete získat přístup, vzhledem k tomu, že hry se často odehrávají ve stejnou dobu, přičemž jsou k dispozici i kurzy sázek naživo.

Sledujte Ženy Singles online
Ženská dvouhra na turnaji zahrnuje zápasy nejlepších ze tří setů a přední hráčky soutěží během čtrnácti dnů o to, kdo bude korunován vítězem. Můžete přistupovat k živému vysílání Australian Open, pokud jde o ženský turnaj, a sledovat své oblíbené hráče v akci, včetně sázení na nejnovější kurzy.

Streamujte grandslamové turnaje naživo
Neexistuje nic jako grandslamový tenis. Živé přenosy na Australian Open, pokrytí Wimbledonu , French Open a US Open nabízejí širokou škálu možností. Můžete sledovat akci z předváděcích kurtů, pokud jde o grandslamové události, což znamená, že nejlepší zápasy jsou přístupné prostřednictvím vašeho počítače nebo mobilního zařízení.

Sledujte prohlídku ATP online
ATP Tour je přední mužské profesionální turné a každý týden se konají turnaje. Tyto žebříčky turnajů jsou vysílány online předními bookmakery, a to včetně bet365, kteří během roku předvádějí tisíce zápasů, aby se zákazníci mohli přihlásit ke svému účtu a sledovat akci ATP Tour .

Prohlídka WTA
WTA Tour je také známá jako Tour ženských tenisových asociací a představuje nejlepší profesionální profesionální hráčky turnaje, přičemž akce se konají pravidelně. Pokud chcete sledovat tisíce zápasů WTA Tour , je to jednoduchý případ, kdy máte zaregistrovaný online sázkový účet a můžete si akci užít naživo.

Log In

Or with username:

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.