Živé vysílání ČT4 SPORT

Živé vysílání ČT4 SPORT

čt 4 sport online, čt 4 sport živě, čt 4 online, čt live, čt program, čt online, vysílání tv zdarma

Sledujte: Čt 4 sport zdarma Zdarma Nabízíme: Fotbal, Hokej, Basket a Další živé Sporty Živé Sporty zdarma Live Online Živě vysílání Čt 4 zdarma Live Online Živě

Tip: Všechny přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

Pro spuštění přenosu klikněte na obrázek TV vysílání odkaz.

Klikněte pro sportovní přímé přenosy zdarma Live přenosy zde (hodně zdrojů kde najít přenos)

Tato veřejnoprávní televizní stanice, která se soustředí výhradně na sportovní témata se dříve nazývala Čt 4 Sport. Svůj název zkrátila kvůli sladění s označováním ostatních programů České televize a stala se tedy čtvrtým televizním programem vysílaným živě. Své vysílání začala divákům nabízet již roku 2006. Čt4 poskytuje zdarma přímé přenosy ze sportovních akcí,což mnoho stoupenců oceňuje. Když se náhodou nestíhají dostavit osobně na daný zápas, mohou si ho pustit v televizi nebo zde.

ČT4 SPORT sportovní program

Tento program přináší nejen informace pro sportovce, ale také pro sportovní fandy a příznivce zdravého životního stylu. Proto Čtyřka dokáže uspokojit i specifickou skupinu diváků. Díky zaměření na sport zasáhla spíše mužskou část populace. Muži oceňují také malý výskyt klasických reklam..

Původně čtvrtý kanál České televize, se později, konkrétně 10. února roku 2006 transformoval na kanál Čt4 Sport. Jak už napovídá sám jeho název, je určený výhradně pro všechny fanoušky sportovních utkání. Největší čas je samozřejmě věnován těm nejoblíbenějším sportům, jako je fotbal nebo hokej, ale nechybí ani další letní a zimní sporty, extrémní sporty, nebo třeba závody tahačů. To vše program Čt4 Sport nabízí nepřetržitě po celý rok.

Stěžejními body programu jsou samozřejmě různá mistrovský, nebo samotné olympijské hry, které potom tvoří samotnou páteř celé programové skladby. Mimo přímých přenosů nabídne Čt4 Sport také řadu záznamů, komentářů nebo i rozhovorů s různými sportovci, nebo se sportovními analytiky. Zajímavé je, že v minulosti se kanál přejmenoval pouze na ČT4, ale o další čtyři roky později mu byl opět vrácen jeho název, jak ho diváci znaly v době spuštění. Pro milovníky sportu je určitě tou pravou volbou.